FlatOut 2

Alternatyvūs pavadinimai: FlatOut 2

Žaidimų FlatOut 2 yra interneto kompiuterių žaidimas apie lenktynes. Šis žaidimas uždirbo reputaciją ne blogiau nei pirmoje dalyje. FlatOut2 šlovės žaidimas yra labiausiai griaunančią lenktynių visame pasaulyje.

FlatOut 2 žaidimas, galite atsisiųsti oficialioje svetainėje šio žaidimo ar bet kurios kitos svetainės, kuri suteikia tokią teisę. Be Flataut 2 Jūs galite atsisiųsti per torrent prieš šį išankstinį nustatymą programos atsisiųsti torrent.

Galite užsiregistruoti internete nemokamai FlatOut 2. Registruotis FlatOut 2 turite nurodyti:

1) savo elektroninio pašto adresą.

2) vardą ir slaptažodį.

Tačiau reikėtų pažymėti, kad šis žaidimas nėra nemokamas ir ji yra prieinama ne tik oficialioje svetainėje, bet ir internetinėje parduotuvėje Buka.

Prieš pradėdami žaisti, patikrinkite pro žaidimą

FlatOut 2 vaizdo. Čia patys galite rasti naudingos informacijos apie žaidimą.

In-game FlatOut 2 jums bus žaisti labiausiai neįprastų maršrutų, kurie visą riziką, gražus gamtovaizdis, dinaminių objektų ir įvairių interaktyvių zonų. Tema šį žaidimą - jis yra žiaurus ir agresyvus vairavimas, kuris nėra pagal silpnas galios.

Į Flataut 2 žaisite prieš septynerius oponentų, kurių kiekvienas turi savo metodus, parametrus ir vairavimo stilių.

Ne kiekvienas žaidėjas turės galimybę pasiekti finišo liniją, žaidėjas gali būti prarastas iš kietojo disko ir tai atims iš jo yra katafalkas kelio.

Dėl savo fizinio modelio žaidimą FlatOut 2 jūs galite pamatyti visą žalą, kad gauna žaidėjas ir automobilį lenktynių metu. Būtent dėl ​​šios priežasties, šis žaidimas yra laikomas vienu iš įspūdingiausių pasaulyje.

Žaidimai Flataut 2 bilietus iš žaidėjų automobiliai nebuvo toks įspūdingas kūrėjai, bet dabar viskas pasikeitė. Dvylika mini-žaidimus FlatOut 2 alsuoja ekstremalios ir ji yra čia, kad jums bus suteikta kankinti savo vairuotoją už tai, ką jis ignoruoja diržą.

Čia jūs galite pasirinkti vieną iš žaidimo režimai: dvylika mini-žaidimus ar nauja versija derbį.

Žaidimas 2 Flataut turi tiek vieno žaidėjo ir daugelio žaidėjų režimai. Programavimas patariama praeiti pirmąjį žaidimą vieno žaidėjo režimu patobulinti savo įgūdžius, ir tada pradėti multiplayer režimu. Per internetą, jūs turite galimybę konkuruoti su geriausiais pasaulio žaidėjų į žaidimą FlatOut 2.

Flataut 2 Savybės:

1) nelaimingus atsitikimus ir nelaimes atneš jums pinigus.

2) Jūs galite gauti prizą už per varžovų šeimos pergalę.

3) didžiulis automobilių parkas su klasių transporto priemonių įvairovė.

4) Naujos kraštovaizdžių lenktynėms.

5) gebėjimas sugalvoti dėl išvykstančių vairuotojų bausmė.

6) Iki aštuonių žaidėjų multiplayer režimu per internetą ar LAN.

Įveskite FlatOut 2 pasaulis - neįtikėtinai kvailai lenktynėms. Pagerinti savo įgūdžius laimėti konkursuose ir gauti juos Grand Prix.

Pakvieskite savo draugus į žaidimą, kad jums tapo įdomesnis ir neįtikėtinas.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos