Alternatyvūs pavadinimai: legendos Futbolas

žaisti futbolą legendos sukurti žvaigždė.

futbolo žaidimas milijonų, kiekvienas gerbėjas norėtų vieną kartą savo gyvenime turi būti ant stadiono, kaip žaidėjas, kuris padaro lemiamą smūgį į tikslą durpių. Šūksniai tikslas, stadiono kriokimas, pergalės džiaugsmas, ši svajonė gali išsipildyti virtualiame pasaulyje žaidimo Futbolas legenda. Tik šioje naujoje žaidimo, bet kas gali patekti į lauką kaip žaidėjas, tampa vienu iš komandos ir pajusti pergalės skonį.

Skirtingai nuo kitų žaidimų futbolo, šis žaidimas suteikia galimybę valdyti tik vieną žaidėją rungtynių metu, o ne visa komanda. Čia pirmame plane įgūdžius kiekvienoje iš dešimties sportininkų, sėdi priešais savo monitoriaus, ir koordinuoja darbo visų komandos narių. Klaida vienas gali laimėti visą kainą, kaip ir realiame gyvenime.

Futbolas legendos žaidimas, kuriame yra galimybė kviesti realius draugus žaisti futbolą, nes į veidą stadione ir žaisti futbolą ant žolės, ne visada įmanoma, bet namie, po ilgo darbo dieną, ateiti į sporto salę su savo draugais, tai tikra šventė , Kai komanda yra pasiruošusi kovoti dėl titulo, žaidėjai gali susikurti savo futbolo klubą ir dalyvauti pasaulio čempionate tarp daugelio komandų, ir kaip žinoti, norint tapti tikru čempionu.

 

 

pasiruošęs žaisti futbolo legenda.

Siekiant prisijungti prie įdomus pasaulį futbolo futbolo legenda atsisiųsti kliento programa yra būtina. Užsakymas paprasta, pirmiausia turite užsiregistruoti, tada įdiegti programą ir pradėti kurti savo futbolo žvaigždė.

Kūrėjai pasiūlyti žaidėjams puikus redaktorius išvaizda yra vizitine kortele žaidimą. Futbolininkai gali nustatyti unikalią išvaizdą:

  • veido bruožai, iki pilno portretas panašus į realaus asmens;
  • Rost;
  • Teloslozhenie;
  • Bazovuyu forma, apsaugos ir asmeninį stilių.

Sukurkite savo futbolo legenda, žaidėjai gali iš karto eiti į treniruotes srityje. Šiame režime nėra kitų žaidėjų, tik vartininkas valdo dirbtinis intelektas, beje, tik vartininkas robotas bet kuriuo režimu, kiti žaidėjai lauke, realiais asmenimis. Mokymo režimu galima išmokti smūgius iš viso žaidimo lauko, seilėtas, visi leidimai rūšių, įvairių feints.

režimai šiame žaidime daug, ne tik žaisti ir mankšta. Žaidėjas gali sukurti savo komandą draugais, arba prisijungti prie jau esamą, kurti savo klubą, dalyvauti turnyruose arba atlikti užduotis, kurios atsiranda šiame žaidime kiekvieną dieną.

Po kiekvieno žaidimo charakterio gauna tam tikrą sumą pinigų žaidimų ir patirtimi. Iš abiejų kaupimas leidžia mums sukurti futbolo žaidėjas, gauti titulus padidinti savo greitį, ištvermę ir kitas fizines savybes. Žaidimas turi galimybę pirkti Žaidėjas Sporto įranga, kuri taip pat turi įtakos jo žaidimo kokybę.

Gera komanda žaisti reikia koordinuotų darbą visų sportininkų, todėl jūs galite dalyvauti draugiškų rungtynių, praktikuojančių kolektyvinį žaidimą ir vietą kiekvienam dalyviui. Žaidėjai turi galimybę sukurti keletą žaidėjų ir iš karto pasirinkti simbolį, esantį prieš žaidimo pradžios. Ji taip pat remia keitimąsi ir parduoti žaidėjus.

Futbolas legendos žaidimas yra labai linksmas, tai stulbinančiai gražus grafika, kuri perduoda kiekvieną, kas vyksta lauke detalę. Į stadiono gerbėjai ir apžvalgininkai reaguoti į tai, kas vyksta, kuri suteikia realybės jausmą. Visi žaidimai gali būti laikomi ir peržiūrėtas.

 

Žaisti pat