Futbolas magistro

Alternatyvūs pavadinimai: Futbolas magistro

Jei esate pamišę dėl sporto žaidimai, ir futbolas - jūsų hobis, tada žaidimas Futbolas kapitonai padės jums ne tik išlaikyti šaltą žiemos vakarą, bet ir šiltą vasaros dieną. Galų gale, tai neįtikėtinai įdomus projektas iš Prancūzijos kūrėjams. Ir net su super populiarus FIFA mastu šis projektas kol kas nesiekia, jis sugebėjo įgyti savo tikslinę auditoriją, kuri turi jam kiekvieną atbudimas metu. Nicos grafika ir gameplay puikiai vykdė pritraukti žaidėjai iš viso pasaulio įstos kiekvieno futbolo beprotybę.

Futbolas magistro internete - žaidimas žanro, kuris patyrė žaidimų kritikai apibūdina kaip MMORPG. MMORPG futbolas - įdomus, ar ne? Skirtingai daugiau žinomų futbolo žaidimų internete, šis projektas suteiks jums daugiau energijos. Taigi dabar jūs galite būti ne tik futbolininkas arba iš futbolo klubo treneris, jūs jausitės kaip tikras futbolo menedžeris. Jūsų veiklos sritis yra susijusi su futbolu, bet žaidimas bus ne galvoti apie taktiką, jums reikės tinkamai disponuoti finansiniais reikalais klubo. Taigi, jums rasti sau dėmesys į politikos ir ekonomikos pasaulyje. Jums reikės užsiimti naujų futbolo žvaigždžių, statančių ir finansų taktika protingai valdyti klubą pinigus nuomos. Visi sprendimai vistiek dėl savo klubo turi praeiti per jūsų rankose. Jūs - žmogus, kurio rankos valdžia sukoncentruota.

Bus Kadangi tai yra tipinis projektas internete, (tikriausiai jau atspėti patys) futbolo magistro registracijos procesą reikia, kad pradėti žaidimą. Žaidimo sąsaja puošia prancūzų ir, deja, kad neįmanoma rasti nė vieno žodžio rusiškai. Tačiau, built-in bet vertėjas lengvai susidoroja su nesupratimo barjerą suteikdama jums nemokamą prieigą prie projektų valdymas.

Teisė į pradinį puslapį jums bus prieinama registracijos forma, pripildžius kurios galite pradėti žaisti futbolo meistrų.

Labai tikėtina, kad jums bus suteikta galimybė susitikti su draugais iš praeities Pranešimus žodžio (nebent esate iš Prancūzijos žaidimų gerbėjas), tačiau vertėjas padės susidoroti su šia problema. Jums reikės įvesti savo vardą, slaptažodį ir, pasak tradicijos, e-pašto dėžutę.

Groti žaidimas Futbolas kapitonai bus labai įdomus, nes jums teks gerokai didesnę atsakomybės naštą. Jūsų pagrindinė užduotis - užtikrinti savo klubo gerovę. Kaip? jūs turite galvoti apie tai sau. Tik raktas - kovojant su visų labui. Taigi, jūs galite ieškoti rėmėjų, gerinti ir plėtoti stadioną, samdyti talentingus žaidėjus ir dalyvauti įvairiuose konkursuose.

Galėsite dalyvauti nemokamai futbolo meistrų rimtų rungtynių ir draugiškų rungtynių. Konkurentai gali būti jūsų draugai žaidėjai iš viso pasaulio.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos