Fort Garbės

Alternatyvūs pavadinimai: Fort garbė Garbės

Žaidimas Dėl garbės ir jos kilmę.

Kai iš naujo kompiuterinio žaidimo peržiūra, pradėti argumentus, kas žanras ji yra, su tam tikru varikliu, kas yra darbo su juo, kuris skelbia, ir kitų susijusių atributų. Bet jau yra žinoma, kaip buvo sumanyta autoriaus, ir kiek laiko praėjo iki jos smūgių pradžios.

Žaidimas už garbę išperinti Jason vandenberg daugiau nei 10 metų galvoje. Impulsą tarnavo kaip meno kursus Vakarų mūšio įrašytą su Jason, o tada pradėjau galvoti apie būdas perkelti jungiklius elementus kardas smūgių. Kai ši idėja buvo suformuotas, jis pasiūlė ją įvairių leidyklų, tačiau ilgą laiką niekas nenorėjo, kad netvarka su jei nepopuliarus žanro, nuoroda į tikslinę auditoriją Nesant. Bet tai buvo ne vienintelė priežastis, – technologija padaryti veiksmai per realistiškas laikas neegzistuoja. Ir taip jau atsitiko, kad Jasonas Vandenbergas galėjo"gimdyti"Dėl Garbės tik 12 metų po jos idėjas.

panieką vaikas vis tiek pasirodė esąs ne tik perspektyvi, bet ir stebėtinai linksmas. Žaislas yra ne kažkieno tęsinys, bet visiškai atskiras produktas su unikalia istorija.

E3 2015 iš žaidimo projektą su vieno vartotojo / daugelio vartotojų režimu Hack ir nužudyk, žanrą skelbimu ir rengiasi išleisti jo leidėjas"Ubisoft pavasaris 2016 Dėl Garbės bus galima atsisiųsti aktualiausius platformas:

 • PlayStation 4
 • Windows
 • Xbox One

 

 

Gde į viduramžių gale.

Sunkusis šarvai, kardai, galingas, laivagalio veidai karių, kurie sutapo mūšio yra – už garbę, realistiškai Kovos žaidimas trečiojo asmens. Atėjo laikas padaryti lemtingą pasirinkimą, kuris jums taps šio viduramžių istoriją:

 • The Legions – nenugalėtas rytsarem
 • The Warborn – smurtinio vikingom
 • The Pasirinktos – ramus samuraem

Vas laukia mūšio lauke maudėsi kraujo jūros ir turi būti užsiima strategiją plėtoti taktiką, kartu su prieš priešų sąjungininkų ir užpulti juos iš arti ir toli ribų. Šis procesas yra toks, kad realūs pajusite, kaip smūgio jėga keičiasi priklausomai nuo ginklo masės.

Norėdami atsisiųsti Garbės jūs turite laukti gana didelis, ir jūs galite eiti į vieną atstovybę ar dalintis su draugais artimųjų.

Trump už garbę ant kitų žaidimų produktus – emocionalumas kompiuterio. Galime sakyti, kad tai yra žaidimas kietas vyrų, kurie jaučia ypatingą Melee po siautė adrenalino venose, aistra ir kitos cheminės reakcijos auga.

kaip ir gyvenime, personažai neturi laikytis taisyklių"vienas prieš vieną"ir gali atakuoti kelis žmones vienoje, o dažnai daro. Įsivaizduokite, kad jūs paleisti į minią, šaukdami mūšio šauksmą, o tada turi kardas streikuoti. Ten tikrai turėtų būti labiausiai svarus garbanojimo rankas, o ne laukti, kol sistema automatiškai daro tai už jus. Kadangi jūsų priešininkas taip pat yra nekilnojamojo žaidėjas, kuris laimi mūšį pirmasis sugauti kitą klaidą ir sukelti mirtiną žaizdą.

 

 

Žaidimo ypatybės.

Žaidimas už garbę sukėlė daug triukšmo, ir negali laukti, kol žaidėjai atsisėsti į monitorių, eikite į karinę kampaniją, paliekant savo žmonas išlaikyti židinį, kol jie grįžta į skydą ar skydą. Ir laimėti visas kovas, galvoti ir veikti greitai, naudojant turimus žaidimų galimybes.

 • Pasirinkite iš trijų frakcijų kariai riteris, samurajų ar viking
 • Sistema Menas mūšis padėti valdyti mechom
 • Obdumyvayte karinė strategiyu
 • Razvivayte talentų geroev
 • Srazhaytes į vieno žaidėjo kampaniją arba petys į petį su druzyami
 

Žaisti pat