Forsaken World

Alternatyvūs pavadinimai: PASAULIO ištuštės forseken PASAULIS, PASAULIO forseyken, forseken

Žaidimų Forsaken World - tai MMORPG (masiškai multiplayer online žaidimas su išsaugojimo savybėmis, kurios gali būti parengti), sukurtas studijoje, kuri yra žinoma visame pasaulyje - Pekinas Perfect World. Forsaken World žaidimas tapo toks populiarus ir ne Azijoje, tuo 2011 metų pabaigoje pasirodė Rusijos žaidimo versija.

Norėdami pradėti žaisti žaidimą Forsaken World Nemokama

1) parsisiųsti žaidimą Forsaken World

2) registruoti

3) Įdiekite žaidimą savo kompiuteryje

4) Paleiskite žaidimą ir sukurti savo charakterį

Forsaken World registracija tik užpildyti keletą sričių, pavyzdžiui, vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresą ir tam tikros asmeninės informacijos.

Kai tik jūs matote bent ekrano arba vaizdo žaidimą, jūs tikrai norite pradėti žaisti Forsaken World atsisiųsti klientą ir pasinerti į šį fantazijų pasaulyje.

Po registracijos, jums reikės atsisiųsti Forsaken

Paspaudus

- Naudojant torrent klientas (už pakankamai platus kanalas bus apie 20 minučių)

- Bendravimas tiesiogiai atsisiųsti, turite palaukti apie 1. 05:00.

Žaidimų Forsaken reikia įdiegti savo kompiuteryje

Žaidimo failą 3 dydis. 6Gb, o tai reiškia, grafikos kokybę ir turtingumą sklypo, todėl reikia patikrinti sistemos reikalavimus ir laisvos vietos kompiuteryje!

Ira FW fiksuoja pirmųjų sekundžių šiuolaikinės grafikos žaidimas, kuriame visas detales dirbo dėmesį į smulkias detales. Forsaken World Online leidžia įvairių fantastinių vietų aplankyti, kelionės, atlikti įvairias užduotis, turėsite medžioti milžiniški monstrai būti įvairių pavojingų požemius, kovoti su kitais žaidėjais tose pačiose arenose ir dvikovas.

Forsaken World internetinis žaidimas susideda iš penkių rasių: vesperiany, frangory, nykštukai, žmonės ir elfai.

Iš visų šio pasaulio Frangory būtybių yra labai drąsus ir narsus. Šiose lenktynėse, o ne moterų populiacija, tik vyrams. Jų kūnai yra pagaminti iš akmens, jie yra sunku, kaip plieno dvasios, drąsos, deginantiems širdyse. Visose kovose frangory visada priešakyje, todėl atsižvelgiant į krūtinės smūgis. Be savo puikių kovinius įgūdžius, jie yra puikūs kalviai. Tačiau, nežiūrint į jo stiprumo, taikos mylintis žmonės frangorov pakankamai.

Nors žmonija yra labai karingi, žiaurūs ir turi galimybę organizuoti ir prisitaikyti prie visuomenės. Žmonės visų pirma siekiama užtikrinti, kad žinote, visatą, jie yra labai protingas ir sukūrė universalus. Atstovai tai lenktynių drąsių karių ir drąsūs pavojingų žudikų, taip pat įtakingiausių magai ir kunigai yra labai išmintingas. Mūšyje, jie visada bus stiprus priešas ir patikimas sąjungininkas galingi priešai ir patikimi sąjungininkai.

Labiausiai paslaptinga lenktynes ​​bus vesperiany. Jie gražūs, kaip angelai, už meilę sugeba didžiųjų aukų, ir dar pakankamai stipri ir pavojinga. Su žmonėmis vesperiany praktiškai negauna kartu, gyvena uždarą ir nepatektų į aljansus. Bet kartu tai puikus lenktynių gyventi vieninga ir vyksta kartu tik.

Lenktynės Nykštukai - seniausia ir labiausiai technologiškai pažangių būtybių grupei, kovoje nugalėti siautėjo jūra nėra lengva. Gnomai augimo neatėjo, bet jie yra labai kresnas ir ištvermingos. jų pagrindinis užsiėmimas - Kalvystė ir kasybos. Magic nykštukai niekina ir nesupranta, o jei nesupranta tai ir nereikia pripažinti.

Elfai - kad atstovai penktą rafinuotas ir sudėtingas lenktynes; viskas, kad jie tiesiog neturi paliesti, tai yra lygiai tas pats nuostabus ir puikus. Jie myli gamtą ir yra pasirengusi suteikti jai visą visais įmanomais būdais, net jei aš turiu naudoti ginklą.

Taip pat Forsaken World yra klasės: kariai, gynėjas, vampyras žudikas Bard, mage, kunigas ir strėlės.

Per mūšį, kariai, kaip generolai vadovauti kariams. Gynėjai imtis smūgis, apsaugoti visus sąjungininkus. Vampyrai yra silpnas ir gudrus. Šitos būtybės sugeba beldžiasi varžovą painioti per karą. Žudikas gali slypėti šešėliuose ir labiausiai netikėtas momentas streiką pirmas. Magai buvo sosobnostyami valdyti laukinių elementus ir konvertuoti gamtos reiškinius streikuose. Kunigai gali išgydyti ir prikelti puolusius herojų mūšį. Strėlės nori regėjimą ir gali nužudyti priešą iš tolo. Tikimės, kad žaidimas bus tikrai suteiks jums malonumo ir jums bus žaisti Forsaken World su dėkingumu.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos