Fortnite

Alternatyvūs pavadinimai: Fortnite

Fortnite internete - nemokama fantastinis strateginis žaidimas su elementais išlikimui, atsekti į animaciją stiliaus. Tai vizitinė kortelė internete pramogų - jos bauginantis išvaizdos monstrų ir impregnavimas humoro momentais derinys. Žaidimas tikrai pasirodė originalą. Įmonės Epic žaidimai , naudojami variklio rengimo Unreal Engine 4, todėl žaidimas pasaulyje gauti juda ir greitai keičiasi. Čia rasite nuostabų nuotykį. Jūs galite pajusti emocijas Neapsakomas žodžius!

Žaidėjai bus perkelti į kur pilna monstrų virtualių erdvių. Tais momentais, kai vairavimo mūšį su jais Fortnite žaidimas virsta trečiojo asmens šaudyklė. Kontroliuoti savo charakterį, įveskite į pakaitintą kova su vile tvarinių, kurie ateina pulkas įvairovė. Tačiau šie mūšiai turėsite galimybę pasiruošti. Visi dalykas yra tai, kad pasaulis yra įrengtos įdomus būdas, kad jūsų veiksmai priklausys nuo paros laiko. Dieną jūs statyti ir stiprinti įtvirtinimų, taip pat parengti įvairūs spąstai monstras. Kai tik sutemsta ant žemės, You monstras audra visa jėga. Šiuo paros metu yra geriausia būti saugioje vietoje, o ne klajoti atvirose teritorijose, nes šie baisūs padarai jaučiasi šeimininkais situaciją ir yra pasirengę judėti sunaikinti visiems, kurie parodyti nerūpestingumą. Fortnite ir atėjo žaisti, tu turi stengtis juos rasti taryba ne drebėti, kai kitą dieną ateina į pabaigą. Negailestingai ugnies atgal baisus monstras, preliminariai padaryti norimą atsargų ginklų. Nepalikite blogio būtybių jokių šansų!

Iškart po Fortnite Registracijos nuves jus į atvirą žaidimą pasaulyje pradeda vystytis. Nors kiemas šviesa, greitai surinkti daugiau lėšų ir daugiau statyti savo namus. Jums reikės statybines medžiagas, pavyzdžiui, medienos, akmens, plytų. Statyba yra viena svarbiausių žaidimo aspektų. Todėl visoje gameplay jums pagerinti, kas galės sukurti. Keistis stogus, pastoges, laiptus ir kitas dalis pastatų. Kitas labai svarbus dalykas yra laikomi ginklai. Ir tai taip pat tobulintinos. Galima atnaujinimo galimi ginklai. Čia yra pavyzdys. Galite naudoti paprastą arbaletas, ir galiausiai tai taip pat pridėti prie jo apsvaiginti, ir prieš jį žinote ir sprogmenys gali būti įrengtas. Žaisti žaidimą Fortnite - tai nuolat vystosi ir tampa stipresnis. Tačiau atminkite, kad bandymai taip pat tampa rimtesnė.

Gameplay apima tiek vieną įmonę ir bendrą žaidimą. Siekiant veiksmingai kovoti su monstrų invazija, žaidėjai dažnai kurti aljansus ir klanų. Podyschu patys patikimi kompanionai ir veikti kartu su jais. Jūs pamatysite, bus dar įdomiau!

Fortnite laisvą galimybę suteikti patogią laiko poilsiui. Negaišk laiko momentą ilgesnį ir prisijungti prie įdomus žaidimų bendruomenės. Tegul visos jūsų viltys išsipildys!

 

Žaisti pat