Fortnite

Alternatyvūs pavadinimai: Fortnite

Fortnite internete nemokamai fantastinis žaidimas su išgyvenimo elementais ir šaulys, atsekti karikatūros stiliaus. Šių internetinių pramogų vizitinė kortelė yra monstrų, bauginančių savo išvaizda ir susimaišusių humoristinių akimirkų derinys. Žaidimas tikrai pasirodė esantis originalus. „Epic“ kompanija, kurdama projektą, naudojo „Unreal Engine 4“, todėl žaidimų pasaulis pasirodė esąs skystas ir dinamiškai besikeičiantis. Čia laukiate nuostabių nuotykių. Jūs galite pajusti nepaaiškinamus emocijų žodžius!

žaidėjų turi grįžti į virtualias erdves, kuriose yra daugybė monstrų. Tais momentais, kai kovojate su jais, žaidimas „Fortnite“ tampa trečiojo asmens šauliu. Valdydami savo charakterį, įeinate į karštus mūšius su įvairiais vailiais tvariniais, kurie būna visose minios. Bet jūs turėsite galimybę pasirengti šiems mūšiams. Svarbu tai, kad pasaulis čia yra išdėstytas taip įdomiu būdu, kad jūsų veiksmai priklauso nuo dienos laiko. Dienos metu dirbate su įtvirtinimų statyba ir stiprinimu, taip pat rengiate įvairius spąstus monstrams. O kai naktis nukrenta į žemę, monstrai tave užtvindys. Šiuo dienos laiku geriau būti saugioje vietoje, o ne klajoti atvirose vietose, nes šie baisūs tvariniai jaučiasi situacijos meistrai ir yra pasirengę sunaikinti visus, kurie lengvai elgiasi neatsargiai. Pradėję žaisti „Fortnite“, turėtumėte stengtis rasti jiems tęstinį kelią, kad nepasikartotų su baime, kai tik kitą dieną pasibaigs. Nerūpestingai nušaudykite erzinančius monstrus, atlikę norimo ginklo atsargas. Nepalikite blogų būtybių!

Iš karto po to, kai Fortnite registracija nuves jus į atvirą žaidimų pasaulį, pradėkite priprasti prie to. Nors jis yra lengvas kieme, greitai surinkite daugiau išteklių ir statykite savo namus. Jums reikės statybinių medžiagų, pavyzdžiui, medžio, akmens, plytų. Statyba yra vienas svarbiausių žaidimo aspektų. Todėl per visą žaidimo laiką jūs pagerinsite, ką galėsite sukurti. Pokyčiai priklauso nuo stogų, palėpių, laiptų ir kitų pastatų elementų. Kitas labai svarbus dalykas yra ginklai. Ir tai taip pat gali būti tobulinama. Galima atnaujinti turimus ginklus. Pateikiame pavyzdį. Jūs naudojate paprastą lanku ir laikui bėgant prie to pridedate apsvaiginimo pistoletą, ir ten pamatysite, kad jis gali būti aprūpintas sprogmenimis. Žaidimas „Fortnite“ reiškia nuolat besivystančią ir stipresnę. Tačiau atminkite, kad bandymai taip pat tampa vis rimtesni.

Žaidimo procesas apima ir vieną, ir bendrą žaidimą. Siekiant veiksmingai kovoti su monstrų invazija, žaidėjai dažnai sukuria aljansus ir klanus. Raskite sau patikimus draugus ir elgkitės kartu su jais. Pamatysite, tai bus dar įdomiau!

Nepamirškite apie pradinį pjovimo režimą su kitais žaidėjais. Jūs negaunate saloje, kurioje yra 90 žaidėjų, ir liko tik vienas nugalėtojas. Tokiu atveju galite:

  • ištekliams gauti,
  • rastų skrynios su įranga;
  • statyti įtvirtinimus;
  • Šaudyk ir sunaikink priešininkus:
  • paslėpti nuo priešų,
  • apklausos teritorija;
  • miršta nuo nuolat mažėjančios veiklos srities:
  • laimėti!

Fortnite suteiks jums galimybę nemokamai praleisti laiką. Negalima švaistyti kitos minutės ir prisijungti prie įdomios žaidimų bendruomenės. Tegul visos jūsų viltys išsipildys!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos