Fortnite

Alternatyvūs pavadinimai: Fortnite

Fortnite internetinis nemokamas fantastiškas žaidimas su išgyvenimo elementais ir šauliu, parengtu animacinių filmų stiliumi. Monstrų derinys, bauginantis jų išvaizda, ir įdomus šios internetinės pramogos vizitinės kortelės momentus. "Epic"žaidimuose, kurdami projektą, naudojamas variklis"Unreal Engine 4", todėl žaidimų pasaulis pasirodė mobilus ir dinamiškai keičiasi. Čia rasite nuostabius nuotykius. Jūs galite pajusti neapsakomus emocijų žodžius!

žaidėjų bus perkelta į virtualias erdves, kuriose yra daugybė monstrų. Valdydami savo charakterį, įeinate į karštą kovą su įvairiomis negarbingomis būtybėmis, kurios patenka į visas minias. Tačiau šioms kovoms turėsite galimybę pasiruošti. Svarbu, kad čia pasaulis būtų surengtas tokiu įdomiu būdu, kad jūsų veiksmai priklauso nuo dienos laiko. Per dieną užsiimate gynybinių konstrukcijų statyba ir stiprinimu, taip pat paruoškite skirtingus monstrų spąstus. Ir kaip tik naktį patenka ant žemės, monstras puola jus visą jėgą. Šiuo dienos metu geriau būti saugioje vietoje, o ne klajoti kažkur atvirose vietose, nes šios baisios būtybės jaučiasi kaip situacijos šeimininkai ir yra pasiruošę sunaikinti visus, kurie yra neatsargūs. Pradėję"Fortnite"žaisti, turėtumėte stengtis surasti tarybą, kad nebūtumėte drebėti baimės, kai kitą dieną baigsite. Nežmoniškai šaudyti erzinančių monstrų, anksčiau sukūrę norimą ginklą. Nepalik blogų būtybių jokios galimybės!

Iš karto po"Fortnite"registracijos pateksite į atviro žaidimo pasaulį, pradėsite tobulėti. Nors jis yra lengvas kieme, greitai surinkite daugiau išteklių ir netrukus pastatykite savo namus. Jums reikės tokių statybinių medžiagų kaip mediena, akmuo, plytos. Statyba yra vienas iš svarbiausių žaidimo aspektų. Todėl, per visą žaidimą, jūs pagerinsite tai, ką galite sukurti. Pakeitimai yra susiję su stogais, palėpėmis, laiptais ir kitais pastatų elementais. Kitas labai svarbus dalykas yra ginklavimas. Ir tai taip pat gali būti tobulinamas. Galima atnaujinti turimus ginklų tipus. Pateikime pavyzdį. Jūs naudojate paprastą arbaletą ir, laikui bėgant, pridedate jam elektros šoką, ir ten jūs atrodote ir galite jį aprūpinti sprogmenimis. Tačiau atminkite, kad bandymai taip pat tampa rimtesni.

Žaidimo procesas apima tiek vieną įmonę, tiek bendrą žaidimą. Rasti savo patikimus partnerius ir veikti kartu su jais. Čia pamatysite, todėl bus dar įdomesnis! Jūs esate išmesti ne saloje 90 žaidėjų kompanijoje ir ten turėtų būti tik vienas nugalėtojas. Tokiu atveju galėsite:

  • išgauti išteklius;
  • rasti skrynios su įranga;
  • stiprinti stiprintuvus;
  • šaudyti ir sunaikinti priešus;
  • paslėpti nuo priešų;
  • ištirti teritoriją;
  • išnyks nuo vis mažėjančios veiklos zonos;
  • peržiūra!

Fortnite nemokamai suteiks galimybę maloniai praleisti laiką. Nepamirškite dar vienos minutės ir neprisijunkite prie lošimų žaidimų bendruomenės. Tegul visi tavo tikėjimai išsipildo!

 

Žaisti pat