Nuo dulkių

Alternatyvūs pavadinimai: Nuo dulkių

Procesorius: Intel Core 2 Duo @ 2. 0 GHz / AMD Athlon 64 X2 4400 +

RAM: 1 GB

Video: 256 MB

Diske: 4 GB

Nuo dulkių - strateginis žaidimas realiu laiku, kai arcade kontrolės. Nuo pat pradžių, mes jaustis šiek tiek stabą, kuris tiki grupelė tamsiaodis čiabuviai. Ištrauka žaidimas nuo dulkių bus visada lydi seansus dauguma Indijos turimų savo garbės ritualus. Kai tik išgirsite pažįstamas melodijas, pamatysite keliolika prastos vietiniai, jūs žinote, - jiems reikia jūsų pagalbos, jūsų paramą ir pagalbą, nes jie tiki jumis pasitikiu tavimi netiesiogiai.

Aukštos tikslas

Nuo dulkių, kuri vaidina labai įdomus ir jaudinantis, papasakokite apie Rezultatas smuglokozhih čiabuviai, kurie turi rasti ir ištirti protėvių palikimą paliko per žaidimas pasaulyje. Štai ir slapti įgūdžiai, kurie leidžia kontroliuoti gamtos ir svarbios informacijos apie pasaulio jėgas. Ieškoti tą paveldą, jūs kartu su savo grandinių išmoksite dešimtys atskirų salų, kur jūs iš tikrųjų turi parodyti, kas tikra Dievo.

Galia

Visa rankos nuo dulkių bus pripildytas demonstracijos force dievybės, jei mes pakeisime reljefas, tegul upes atgal, augalų medžiai ir sodai dykumoje ir nusausinti pelkes. Tačiau mūsų vaikams poveikis, mes, deja, negalime. Vienintelis dalykas, ką mes galime padaryti, tai tegul žino, kad iki artimiausio altoriaus, kur kitą pranešimą yra senovės, kelias uždarytas ir turi laukti. Būtent šie altoriai ir portalai, kurie gali siųsti mums į kitą salą ir yra pagrindinis tikslas kiekvieno žaidimo lygių. Iš viso kiekvienu lygmeniu yra keturi tokie altoriai ir vieną kamuolį į kitą lygį. Prieiga prie jų yra uždarytas, ir jūs turite padaryti visą savo dieviškąjį meistriškumą laikyti savo lojalius vietinius prie kito pranešimo. Pakeisti žaidimo pasaulis bus galima su nedideliu žymekliu esančio ekrano centre. Jei mes norime, kad oazė, dykumoje yra pakankamai užpilkite vandeniu, jei reikia, kad į ežerą, tada švitriniu antspaudu iš įlankos, ir taip ir tt Namai ir pagrindinė problema, ar gyvenama plotą aplink altorių totemų ir atverti kelią į kitą.

Elementinė Galia

Iš pradžių nuo dulkių, žaisti, kad nebūtų labai sunku būti pateikiamas prieš grotuvo rimtų problemų. Bet su sklypo plėtrai, gamtos elementų pajėgos slydimo rimtesnius tyrimus, ir pastarųjų dienų dievybė turi prakaitas rimtai. Stiprios vandens srovės lengvai plinta šviesos smėlio užtvankas ir nedraugiškas augmenija bus pristatyti didelių nepatogumų. Ugnis užsidega medžių visame, sprogdinimo ir vandens sprogo nuo karščio ir turi būti naudojami visi šie ypatumai. Laukiniai bombos bus puikus įrankis, kuriuo eina uolų. Pakeliui turės atidžiai ir jų globotiniai, nutraukti jų sureguliavimo šalia vienos iš altorių. Jų maža gyvenvietė yra tik stichinių nelaimių ir jus kaip savo globėją dievybę magnetas ir turėtų būti laiku ieškoti būdų jas apsaugoti. Po neteko gyvenvietės bus jūsų misija nepakankamumas.

 

Žaisti pat