Ateities Torpia

Alternatyvūs pavadinimai:

Žaidimų ateitis Torpia bus perkeltas į jūsų artimiausioje ateityje. Ši strategija yra kilęs iš Vokietijos. Fantazija maišyti su realybe, kad jums ilgai karščiuotis apie šį žaidimą. Turėsite statyti naujus pastatus, statyti įtvirtinimus, tobulinti įgūdžius ir įgyti naujų žinių. Malonus yra tai, kad į ateitį Torpia internete jūs neturite įdiegti jokių papildomų failų iš karto po registracijos procesas, galėsite pradėti žaidimą.

Jūs galėsite papuošti savo planetą pagal savo skonį. Nusiminusi, statyti naujus pastatus ir priartinti jas prie didžiausio savo idealus. Į žaidimą turite įvesti kariuomenę, statyti kareivines kariams ir paruošti juos paslaugą. Dabar jūs galėsite kontroliuoti savo ateitį Thorpe.

Kaip ir dauguma šiuo metu egzistuojančių internetinių žaidimų, ateitis Torpia registracijos procesas yra būtinas, priešingu atveju jūs negalėsite prisijungti prie žaidimo. Nepaisant to, kad visi žaidimo sąsaja parodyta vokiečių, kiekvienas daugiau ar mažiau patyręs žaidėjas spręs valdymo. Iš esmės, viršutiniame dešiniajame ekrano kampe yra žymimasis langelis pakeisti kalbos, tačiau šiuo metu jis lieka neaktyvus. Tikėkimės, kad tai tik trūkumų režimas Beta (tik šiuo plėtros žaidimo etape yra dabar), bet ateityje viskas bus nustatyta, o rusakalbiai žaidėjai taip pat galės jaustis patogiai.

1. Norėdami pradėti registracijos procesą reikia sekti nuoroda «Jetzt Spielen», įsikūręs žaidimo ekrano centre.

2. Nuo šią nuorodą, pamatysite prieš atidarė registracijos formą viršuje linija, kuri yra vadinama «Benutzername", jums reikės įvesti savo vardą - šis vardas jums bus ateityje Torpia žaisti ir pamatysite visus žaidėjus, todėl jūs atliks sistema.

3. Linijos «E-Mail", kaip jūs tikriausiai galite atspėti patys, jums reikės užpildyti adreso galiojantį el.

4. Kitame srityje turėsite įrašyti savo unikalų slaptažodį, kad galėtumėte prisijungti prie savo asmeninės sąskaitos. Pabandyti padaryti jį kaip saugus ir toliau žaisti ateitis Torpia buvo saugūs, o jūs nesate nerimauja, kad jūsų sąskaita gali būti pakenkta sukčiai.

5. Kitas etapas - Rasės pasirinkimas. Žaidimas yra dvi rasės: žmonės ir Shivanery. Daugiau informacijos apie lenktynes ​​mes aptarsime toliau.

6. Patikrinti sistema galėtų būti baigtas, jums reikės priimti ir sutikti su visų vartotojo susitarimo, kad jūs galite padaryti varnelę priešais nustatytą frazės «Ich Habe dieAGB und ...» sąlygomis.

7. Tikrinant pildymo teisingumą, spauskite "Play Online nemokamai", ar veikiau didelis žalią mygtuką, kad sako, «Jetzt neatlygintinai mitspielen». Jūs gausite patvirtinimo laišką, spauskite ant nuorodos laiške.

Kaip minėta, žaidimą galima dviejose pagrindinėse lenktynėse:

1. Žmonės.

2. Šyva.

Jei visi žmonės iš esmės aišku, kalbant apie Shivas, verta paminėti, kad šis keturių ginkluotų užsieniečių, mėgstanti papuošti viskas aplink monetos, karoliukai ir lankai. Groti Ateities Torpia nemokamai kiekvienas gali! Pabandykite ir jūs!

 

Žaisti pat