Futbolas be taisyklių

Alternatyvūs pavadinimai: Futbolas be taisyklių

Futbolas be taisyklių - kompiuterinio modeliavimo žaidimas. Tiksliau vidaus futbolo simuliatorius, vadinamas, vertimas, Urban Freestyle Soccer. Futbolo žaidimas be paskelbtas 2004 taisykles dėl laisvo futbolo gerbėjų. Jei jums patinka žaisti futbolą su draugais kieme, tai yra už jus, bet čia, virtualiame pasaulyje. Tačiau pernelyg pakankamai realus detales. Žaidimas netaptų per daug metų multiplayer dar įsigijo savo gerbėjų tam tikrų ribų.

Žaidimas Urban Freestyle Soccer nereikalauja didesnių pastangų. H yra dar šiek tiek susipažinę su žaidimo iki žaidimo verta. Aplankykite kur peržiūrėti vaizdo peržiūrą žaidimą, ir tada toje pačioje vietoje ir galite atsisiųsti Futbolas be taisyklių. Ir, žinoma, perskaityti šį pateiktą apžvalgą.

Atsisiųsti futbolo žaidimas be taisyklių, negali turėti daug sudėtingesnė nei pats žaidimo.

Viskas tikrai tai, kas vyksta Amerikos gatvėse ir byways kur žaisti vadinamasis futbolą. Žaidime be jokių taisyklių žaisti futbolą, jums susidurti charakterio, kuris pats. Komanda sukūrė kampaniją, dabartį žaidimų aikštelėje. Visas žaidimas vyksta be jokių kitų specialių taisyklių. Pagrindinė ir vienintelė taisyklė galioja tikslas - įvartis, kai valdytojas.

Pelnas, nieko keisto, ar alaus, ar tiesiog savo žinias, kad jums laimėti. Nicos ir lengva.

Aplink jus reguliariai, standartinis Amerikos rinkoje, kažkur kieme. Kojomis, žinoma, ne veja ir tik žemę su duobes pasikartojimui. Vartai sudaro kažką panašaus į juos. Sienos gali būti dažomos su graffiti. Ir paprasti žmonės aplink jus, klausytis repo gerbėjų ir gerti alų. Kiekvienas žaidėjas gali atlikti įvairius triukus su kamuoliu mainais už tam tikrą sumą taškų.

Žaidimas taip pat turi daug funkcijų, kad aš noriu pabrėžti numeris:

• tradicija;

• Komanda;

• nustatyti;

• kamuolys;

• komentatorius;

• treniruotės.

Tradicijos - iš miesto tradicijas futbolo rungtynių pogrupyje.

Komandos - kiekviena komanda turi savo savybes ir specifines savybes.

Dekoro - itin tikroviškas, atitinkančių realias gatves, kiemus, svetainėse.

Ball - nuo Adidas, kuris dalyvavo Pasaulio čempionato Korėjoje ir Japonijoje.

Komentatorius - ji nestandartinių frazių.

Treniruotes - būdas tyrinėti žaidimo gudrybės.

Visi kartu galiausiai tampa gana įdomų žaislą. Su jokia speciali žaidimo, tačiau išsamus veiksmų paprastumas be taisyklių.

Kaip ir žaidime Urban Freestyle Soccer grafika, ji yra puikus lygio. Puikus vaizdas į žaidimą ir visi simboliai, bet ir visame nėra aiškumo. Judėjimo Dalyvių geriausias būdas, ypač Atlikdami sudėtingas triukus beldžiasi kamuolio. Muzika, be abejo, natūra - repo. Kad muzikos gerbėjų natūra surinkti į lauką.

Keistas jausmas, kai žaidimas neturi taisyklių. Žaisti ir atsipalaiduoti, bet pradėti skuba Miesto freestyle futbolo žaidimas parsisiųsti svetainės.

Geras žaidimas! Dėkojame už Jūsų dėmesį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos