Galaxy on Fire 2

Alternatyvūs pavadinimai: Galaxy on Fire 2

Žaidimas "Galaxy on Fire 2 yra internetinis žaidimas apie kosmoso mūšių galaktikos. Laukia šiame žaidime visame pasaulyje, po sėkmingo projekto pirmojo žaidimo dalis. Milijonai žmonių grojo ant ugnies galaktika ant telefonų.

Dabar Galaktika Fire 2 patikti gerbėjų ir produktus "Apple", nes pastaruoju metu žaidimas buvo sukurtas Platformos iOS.

Taip pat Galaxy versija su ugnimi 2 Android, specialiai skirtos mobiliesiems telefonams "Android" (versija 2.3 punktą).

Online žaidimai "Galaxy on Fire 2 yra, galite jį atsisiųsti bet kokią svetainę, kuri suteikia šią funkciją. Atsisiųsti nemokamai žaidimas yra vienas torrent failas, bet jį atsisiųsti turite įdiegti kompiuteryje programą.

Prieš on Fire 2 video, kur galima rasti vadovas į žaidimą žaidimas, peržiūrą galaktikoje žaidimo režimų ir kitų funkcijų žaidimo nauda.

Be Galaxy On Fire 2 vnt žaisti daug patogiau nei bet kuris kitas mobilusis versiją.

Renginiai žaidimas vyksta vardu veikėjas - Keith Maxwell. Jis turėjo praeiti sunkų egzaminą pirmą žaidimą. Tačiau nuotykis nėra per jį. Jo laivas buvo užpultas blogio piratų. Po renginių jis gauna toli galaktika. Grįžti namo, jis turės sukurti galingą laivą, bet tai užima daug detalių, kad reikia padaryti daug pinigų.

Keith svarstys planą grįžti namo ir lėtai pristatyti jį į realybę. Bet problemos nėra jį baigti. Jis turės kovoti prieš užsienio priešų, kovoti su paslaptingu lenktynėse, kad yra nuolat puola civilius ir bazinę stotį.

Žaidimas pats savaime yra padalintas į keletą atskirų kosmoso sektoriuose. Tarp jų, galite saugiai keliauti. Yra sistemų, kurios yra pritaikytos prie jūsų priešiškumo, ir ten, ir atvirkščiai. Taip pat yra daug saugių stotys. Tačiau, jums žaidime yra dar vienas pavojus - kad aš einu į piratų.

Judėti tarp sektorių erdvėje, jums bus garsintuvai.

Kiekviena planeta (dangaus kūnas) turi milžinišką stotį. Milžiniškas gabaliukus geležies tarnauti keletą funkcijų žaidime:

- Angaras laivų modernizavimui;

- Prekyba;

- Seat užduotys (kai gausite darbą).

Salonai jūs galite patenkinti skirtingų asmenybių, kurios suteiks jums bet kokia tvarka: piratai ar transportavimo žmonių sunaikinimą. Quest gausite tam tikrą kiekį kreditų. Jei ko nors pinigų jūs neturite pakankamai, jūs taip pat gali užsiimti prekyba.

Pirkti šiandien išorinės saugyklos, jūs turite pristatyti juos ten, kur jie labiausiai reikia. Paprastai tai yra labiausiai nutolusių kampų erdvėje.

Taip pat gali užsiimti gręžimo asteroidų. Jie turi savo skirtumus. Geriausias asteroidas, kad pažymėtas klasė A. Jis gali paslėpti save brangakmenių.

Atrasti Galaxy On Fire 2 paslapčių, tada žaidimas bus daug lengviau jums.

Pasinerkite į šią neįtikėtiną kosminės pasaulyje!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos