Gameglobe

Alternatyvūs pavadinimai: Gameglobe

Game Gameglobe yra žanrų, veiksmų, nuotykių, TPS, Quest, Racing mišinys. Tačiau iš tikrųjų žaidimas Gameglobe yra didžiulis redaktorius su daugybe įvairių priemonių, kad kiekvienas galėtų realizuoti savo idėjas, galėtumėte sukurti ir kurti savo kūrinį iškart po kūrimo, realizuoti savo idėjas, tai motyvuoja šį žaidimą. Žaiskite Gameglobal internetinį žaidimą galite visiškai nemokamai, nes jis sukurtas režimu F2P (FreetoPlay).

Norėdami pradėti nuo Gameglobalplay Turite turėti kompiuterį su tokiais sistemos reikalavimais:

 • procesorius CeleronDual-Core 1. 6GHz arba didesnis;
 • vaizdo plokštė geforce 8800 GS arba aukštesnė;
 • RAM 1 GB ar daugiau;
 • operacinė sistema WindowsXP arba vėlesnės versijos;
 • kietojo disko vietos ne mažiau kaip 2 GB;
 • DirectXDX 9;
 • prisijungimas prie interneto;
 • Keyboard;
 • mouse.
 • paspauskite didelį žalią mygtuką žemiau Signup;
 • give instrukcijas ir atsisiųskite žaidimo klientą;
 • Pateikite savo duomenis ir eikite į patys sukurtus nuotykius.

  Jei jūsų kompiuteris turi šias savybes, jūsų kitas žingsnis bus"Gameglobe"registracija:

   1. svetainiu games Gameglobe;
   2. viršuje dešinėje stulpelyje Username įveskite savo žaidimo pavadinimą;
   3. sukurkite slaptažodį ir atsiminkite,
   4. taip pat įveskite savo elektroninio pašto adresą;
   5. Priimti autoriaus sutartis spustelėdami langelį;

  Kad norite sukurti savo pasaulį, savo žaidimą su gražiais laukais ir gamta, jums pateikiami didžiuliai įrankių rinkiniai miškams, keliams, krioklėms, urvams, kliūtims, dykumoms, sniego užliejamosioms pievoms kurti ir daug daugiau tiesiog laukti savo vaizduotės. Kurti scenarijus, rašyti istorijas, padaryti nepamirštamą simbolį ir dalintis ja su kitais žmonėmis. Kiekvienas iš mūsų visada svajojo sukurti savo žaidimą, tai tikrai buvo, ir tapo įmanoma su žaidimu Gameglobe.

  Sukūrę pasaulį, galite pereiti prie savo asmenybės. Pažiūrėkime, kaip valdyti savo herojus. Tai labai paprasta judėti visame pasaulyje, naudojant mygtukus, kuriuos pažįstate. W S A D (aukštyn, nugaros, kairėn, dešinėn) judesiams šone naudojant klavišus Q E. Norėdami šokinėti, naudokite tarpą arba dešinįjį pelės mygtuką. Kairysis mygtukas skirtas streikuoti ir bendrauti su aplinkos objektais, taip pat patraukti virvę, kurį galite pasukti naršymo mygtukais, ir R F, kad liptumėte virvėmis arba eitumėte žemyn.

  Yra žaidimų Gameglobe transporto priemonės, tokios kaip: visureigis, keltuvai, sunkvežimiai ir snieglenčių sportas. Valdymas nėra sudėtingas. Norėdami patekti į automobilį, paspauskite kairįjį pelės mygtuką, kad eitumėte į jį, naudokite klavišus W S A D. Žaidimo rankinis stabdis pritvirtintas prie tarpo, kad išeitumėte iš automobilio. Norėdami paspartinti, naudokite mygtuką TAB, paspauskite W ir S stabdymui. Visų transporto priemonių valdymas yra bendras, todėl jūs suprasite, kaip valdyti snieglenčių, sunkvežimių ir salelių.

  Pažėkitės svetainėje, užsiregistruokite ir sukurkite žaidimą, šedevrą, nuotykį, savo pasaulį su nuostabiais personažais, piktadarius. Žaidimas Gameglobefree suteikia galimybę kurti savo žaidimą ir dalintis ja su draugais ir bendruomene Gameglobe. Būkite unikalus ir atlikite tai, ko norėjote ilgą laiką. Čia jie laukia tavęs!

 •  

  Žaisti pat