Gatling Pavaros

Alternatyvūs pavadinimai: Gatling Pavaros

Sistemos reikalavimai:

Procesorius: Intel Core 2 Duo @ 1. 8 GHz / AMD Athlon 64 X2 4000 +

RAM: 2GB

Video: 256 MB

Diske: 2 GB

Gatling Pavaros - arkada šaulys, kuris yra nustatytas pasaulyje sukūrė visų stilių Steampunk kanonus. Šis veiksmas yra visiškai uždengtas lukštais žaidimas, valdė reakcijos laikas, grotuvo tikslumą ir savo ginklą kalibro. Gatling Pavaros žaidimas pasakoja apie tai, kaip negausios kaip didžiulė imperija nori gauti savo rankas ant visų pasaulio gausaus išteklių, naudojant bet kokias priemones ir metodus, o ne disdaining žudyti visus, kurie drįsta priešintis istoriją. Bet visatoje Gitling Pavaros neįmanomas be heroics ir ten buvo vienas asmuo, kuris nusprendė ginčyti kraugeriškas imperiją. Per savo kovos roboto veikėjas pavadintas Max Brawley vairo drįsta sustabdyti užpuolikai iš anksto.

Gameplay

Gatling Pavaros, kurie turės atlikti greitai ir tiksliai, sudaro kelių sluoksnių, ir kiekvienam iš jų jums teks tikėtis milžinišką krūva priešų. Kiekvienas iš penkių skyriai misijų Gatling Gears tiesiog knibždėte knibžda priešų, ir jie turi būti sunaikinti, kad žmogus, kitaip jūs negalėsite perduoti. Mes prašysime plitimo kareivinės, sumažinti vandens bokštą, arba susprogdinti oro uostą, bet mes visada paklausti ko nors ištrūkti, susprogdinti ar sunaikinti. Gatling Pavaros žaidimas skiriasi daug įvairių tikslų, tada mes susitikti ir granatsvaidžiai, ir sunkiųjų bombonešių ir traukinius, visa tai papildys minų laukų, ekskavatoriams, mesti didžiulius rąstus, ir klasika žanro - didžiulis, užima pusę iš vietos viršininkų kiekvienų pabaigos lygius. Gatling Pavaros, žaisti, kad mes galime tik ribotas galimybes kailio - pulamety, Bazooka, granata paleidimo ir specialių įgūdžių kaip specialus sprogimo bangos, kuri naikina viską aplinkui. Bangos, labai galingas ginklas, todėl galima tik vieną kartą per misiją.

Patobulinimai

Iš bet kurios vietos, Gatling Pavaros išsibarsčiusios aukso luitai, kuriuos verta rinkti labai atsargiai. Uždirbtus pinigus, todėl galite praleisti parduotuvėje, prieinama iki kiekvieno lygio. Prekės šioje parduotuvėje yra didinti našumą, jūsų rankų ar kailio šarvai. Bet tai dar ne viskas, nugalėjo priešininkus dovanoti jums specialios premijos riešutai, už kurį visi tą patį parduotuvėje galite įsigyti specialų tobulinimo ir dekoravimo savo kailiu. Taip pat riešutų galima nusipirkti rankų gyvūnas faršą jums visoje žaidimo lygių. Dinamiškas ir pilnas pavaros žaidimas yra Co-op režimą žaidimą, kai jūs galite žaisti misiją vyks bendrovės antrasis žaidėjas, šiuo atveju žaidimas bus naujas veikėjas - Max dukterėčia, kuri yra taip pat virtuozas atliks savo ėjimo gesinimo robotas. Visi žaidimo privalumai papildo beveik tobulas regėjimo rezultatus, kur turtingas ir spalvingas vaizdas yra pastovus mirksi sprogimų ir whizzing praeities veikėjas kriauklių įvairių dydžių ir kalibro.

 

Žaisti pat