Vokietijos Truck Simulator

Alternatyvūs pavadinimai: Vokietijos Truck Simulator

Žaidimų Vokietijos Truck Simulator yra unikalus kompiuterinis žaidimas savo rūšies, nes ji yra skirta sunkų darbą vairuotojams. Šis žaidimas yra sukurtas pagal žanrą simuliatorius.

Online žaidimai Vokietijos Truck Simulator, galite atsisiųsti žaidimo oficialioje svetainėje arba užsisakyti skaitmeninę žaidimo versija (diske).

Parsisiųsti žaidimą Vokietijos Truck Simulator, galite torento failą, jei Šioje svetainėje pateikta šia funkcija. Oficialioje svetainėje žaidimo pat atsisiųsti Vokietijos Truck Simulator nemokamai neįmanoma. Jai reikia iš anksto užsisakyti ir nusipirkti.

Prieš pradėdami žaisti Vokietijos Truck Simulator pamatyti, jei jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus žaidime:

1) 2.4 GHz - Procesorius.

2) 1 GB - RAM.

3) 1 GB - HDD.

Kompiuterinių žaidimų Vokietijos Truck Simulator jums bus žaisti, pradedant nuo įprasto karjeros sunkvežimių vairuotojų. Pirkti savo vagoną reikia uždirbti pinigus. Bet tai ne jūsų tikslo pabaiga, jums reikės įsigyti daugiau ir daugiau sunkvežimių, plečia savo valdas.

Tada jums reikės samdyti vairuotojus ir pirkti garažai automobiliams. Jūs juos pirkti visoje Vokietijoje. Kad jums reikia sukurti savo unikalų loginį imperiją.

Siekiant palengvinti jūsų pirkimo, jūsų dėmesys bus skiriamas tiksliai žemėlapį Vokietijos ir jos aštuoniolikos didžiuosiuose miestuose.

Žaidimas Vokietijos Truck Simulator metu sukurta karjeros režimą ir patobulintą ekonominę sistemą.

Jūs turite būti žaidime Vokietijos Truck Simulator ne tik plėsti savo laivyną, bet saugokitės jo. Atnaujinkite savo sunkvežimius iki maksimalaus lygio, kad jie duoda daugiau pajamų.

Tam, kad galite žaisti Rusijos, jums reikės atlikti tolesnį Vokietijos Įrašo Simulator Parsisiųsti crack, tada įdiekite jį.

Taigi ji vystosi savo unikalų ekonominę strategiją, kuri atneš jums pelną. Samdyti geriausius darbuotojus ir pirkti tik kokybiškas sunkvežimių, nepaisant to, kad jie gali būti pagerintas. Plėsti savo ūkius pirkdami filialus skirtingose ​​Vokietijos dalyse.

Jūsų darbas vyks tik tarp Vokietijos miestuose. Apkrova, suma ir rajono rinksis siųsti patys.

Tu būtinai turi sekti jų transporto būklę, atkreipti dėmesį į degalų kiekį automobilių.

Žaidimas vokiečių Įrašo simuliatorius neišplito visame pasaulyje, ir tik kelios šalys: Vokietija, Austrija, Rusija, Didžioji Britanija, Lenkija, Ispanija, Vengrija, Čekija, Slovakija, Prancūzija ir Skandinavija.

Naršyti visas sąlygas profesijos Trucker su žaidimu Vokietijos Truck Simulator. Įvertintike šį neįprastą simuliatorius, tai savybės ir privalumai.

Tapti nekilnojamojo sunkvežimio vairuotojas, kuris turėjo jėgų valdyti savo imperiją: verstis skirstymo transportas, prekybos garažų ir sunkvežimių, taip pat personalo atranką.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos