GetAmped 2

Alternatyvūs pavadinimai: GetAmped 2

Žaidimas GetAmped 2 - nemokama multiplayer vaidmenų žaidimo su trijų dimensijų grafika iš Japonijos kompanija CyberStep, Inc Projektas bus priminti vartotojui žaisti senus gerus 90s. Jūs laukia įdomių kovų ir įdomus misija. Jūs vežami į ateitį, ty 2120. Šiais metais yra pažymėta ir tai, kad žmonės galėjo peržengti galaktikos ir užmegzti ryšius su protingomis būtybėmis, gyvenančių kitose planetose. Pirma, jums reikia praeiti mokymo kursą, kuris padės įsisavinti žaidimo pagrindus. Turiu pasakyti, kad suprasti žaidimo nebus sunku, nes sąsaja yra paprasta ir intuityvi. Tačiau mes neturėtume pamiršti mokymo etapą, kaip GetAmped 2 internete neatskiriamas nuo niuansų įvairovę, suprasti, kad dažnai vien negali padaryti. Po sėkmingo "test drive" GetAmped2 pradėti žaisti visa jėga. Jūs nuolat ranka sunaikinti daugybę priešų, atlikti sudėtingas užduotis, dalyvauti visuose kovų rūšių, ir galiausiai tapo taip įsitikinę savo sugebėjimais, kad esate nebijo kovoti su kieta bosas, bauginantis jau viena jo rūšis. Tarp hardcore galite ginti tiesą žodinio dvoboe su atkaklus nariams tvarka. Tokia pauzė ne tik poilsio tarp susitraukimų, bet taip pat suteiks galimybę sublizgėti savo intelektą.

Galite žaisti GetAmped2 nemokamai, su sąlyga, kad kompiuteris atitinka šį sąrašą atitinkamus parametrus

- KT Windows (2K/XP/Vista/7)

- Procesorius "Intel Pentium III 1. 2 GHz;

- DirectX 9 "suderinama. 0 arba didesnis;

- 256 MB RAM;

- Internetas 128 kbps.

Ateina į žaidimą galima per "Facebook", kad užsiregistruoti oficialioje svetainėje. GetAmped 2 registracija užtrunka tik keletą minučių. Jūs turite įvesti šiuos duomenis: vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį ir vardą forume. Po atsisiųsti žaidimą, jums bus pasinerti į malonią atmosferą, kuri nenori išeiti, net po kelių valandų žaidimo.

GetAmped 2 galima žaisti trimis režimais: Turnyras (vienviečiai ir komandos kovų su iki 8 žmonių, iš vienos pusės), Misija gynėjai (aukštų svečių, kova su ne žaidėjas simbolių, komanda leido 4 žmonių) ir Street Kovų (Epas mūšis dalyvauja iki 20 žmonių, su trimis gydymo etapų ir be jokių apribojimų). Žinoma, tai geriau pradėti mažų ir nenusivylė pamatyti, kaip žaidimas baigėsi beveik prieš ji pradėjo, kai truputį iš karto paėmė sudėtingą sistemą. Taigi, jūs pasiruošę neįtikėtinai nuotykius, o jūs natūraliai domisi su kuo kovoti. Čia reikėtų pasakyti, kad oponentai nebus trūkumas. Pakeliui bus susitikti ir kiborgų ir zombiai, ir visų monstrų rūšių ir kitų piktųjų dvasių daug. Atsargos ginklų nužudyti minios šiuos šlykštūs padarai. Beje, ginklas turi būti parinkta tinkama herojus. Kai visi ženklai turi skiriamųjų požymių, o tai reiškia, kad jie gali turėti įvairių rūšių ginklų. Ir atminkite, kad vartoja visą padugnes, jums pasirengti kulminacija - baisi kova su viršininku.

Malonus momentas yra herojus pritaikymas. Galėsite redaguoti odos ir avatarus. Be to, jūs galite pasidalinti savo unikalų odos su kitais žaidėjais. Sukurti simbolį, panašų į mėgstamų animacinių filmų personažus ir smagiai!

Verta paminėti, kad be priklausomybę gameplay projektas suteikia galimybę rasti gerą pašnekovas. Patirtis dvigubą džiaugsmą, turintis sėkmę žaidime, plius bendrauti per in-game paštu ir bendrauti su savo draugais. Tiesą sakant, reikėtų pažymėti, kad žaidimas GetAmped 2 skiriasi su daugeliu funkcijų. Tarp jų yra originalus garso dizainas ir ryškus grafikos ir dinamiška sklypo, ir svečių, įvairovė. Visa tai jūs galite įvertinti tik tada, kai prisijungti prie įdomus žaidimų bendruomenės. Negalima gaišti kitą minutę veltui! Juk tiek daug įdomių dalykų į priekį! Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos