Ghost Recon Tomas Slantsys: Vildlands

Alternatyvūs pavadinimai: Tom Clancy Ghost Recon Laukiniai Sklypai, TCGR Wildlands

Igra Tom Clancy Ghost Recon: Wildlands: nekilnojamasis karas.

Kak teigia kūrėjas"Ubisoft Paris, žaidimas Ghost Recon Wildlands bus pirmasis produktas kariuomenės didžiulis atvirame pasaulyje. Iš jo išleidimo data vis dar nežinoma, bet tam tikra informacija buvo pristatytas E3 festivalyje. Taigi šis veiksmas su Tom Clancy Ghost Recon: Wildlands atsisiųsti platformų:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki galima suskirstyti į keturis ir įvykdyti misiją, kiekviena komanda plėtoja procesą savo kryptimi, koordinuoti balso komunikacijos veiksmus.

V karšto vietoje.

Geymerov laukia iškrovimo Bolivija, ir vienas gauna įvairiais būdais paskirties: automobiliu, motociklu, sraigtasparnis ir net šokinėja su parašiutu. Į istoriją, Bolivija tapo pagrindine bazė narkotikų prekeivių ir narkotikų kartelio paleisti visus Santa Blanca. Tai lėmė pražūtingas pasekmes regiono kontroliuojama požemio, o vyriausybė vis sunkiau išlaikyti kontrolę. JAV į paniką, nes vaistai yra išsibarsčiusių visame pasaulyje, tampa rimta grėsmė. Siekiant pašalinti mafijos bazę ir atkurti tvarką Bolivija išsiuntė elito būrys"Vaiduokliai".

Gruboy galią padėčiai ištaisyti neveiks. Mums reikia apgalvotos planą ir gebėjimą prisitaikyti veiksmus prie situacijos. Būtent šie vyrukai yra vieneto, sukurta tam, kad chaosą ir sumaištį nusikalstamo sindikato gretas, o po to visam laikui išjungti. Herojai turi susitikti su pavojingų, sunkių priešu, kuris neturi sustoti priešais kliūčių iškilo, ir nėra labai skrupulingai renkantis nuobaudas, atskleisti priešo agentai. Nustatymas būrys pateikė kompleksą, tačiau jis turi paskos patirtį ir paramą vyriausybei.

Geympley ir funkcijos žaidimo.

Ozhidaya momentas atsisiųsti Ghost Recon Wildlands, žaidėjai sekti naujienas ir kas atrodo iš oficialių šaltinių, negali, bet džiaugtis. Žaidime 9 skirtingų sričių su skirtingais sąlygomis: kalnai, upės, dykumas ir kt. Prideda dienos realus kaita ir oras permainingas, ir gali būti naudojamas misijos metu, jei ši diena yra lengviau stebėti ir žiūrėti naktį tampa idealus prieglobstis. Ginklai herojai taip pat gausu, o technika yra pajėgi įveikti sudėtingą dalių lipnus purvas prie lakusis smėlis. Kaip įvykiai atsiskleisti šiuolaikiniame pasaulyje, kai iš tikrųjų arsenalą kariuomenės įkūrimo, nors yra funkcijos, pavyzdžiui, tranai. Šie mechaniniai pagalbininkai yra pažymėtos tikslai ir priešai, taip pat veiksmingas ataka.

V misijos Ghost Recon Wildlands į PC žaidėjai pasirinkti vykdyti misijas, metodą: priartėti prie priešo nepastebėti arba naudoti lėšas už ilgo nuotolio ir mažojo nuotolio atakų. Jūs galite eiti į priekį, skaičiuojant nuo netikėtumo poveikis ir atlikti preliminarų tyrimą ir surinkti daugiau duomenų, o tada atlikti užduotį galite eiti tyrinėti pasaulį ir patraukti postus pora.

V Tom Clancy Ghost Recon Laukiniai Sklypai gali bendrauti su NPC (sukilėlius, politikai ir paprasti piliečiai), pastato draugiškus santykius su jais arba siuntimą į priešų rangą. Gydyti būtina rimtai, nes jie gali turėti įtakos jūsų ateities planai. Įgyti grotuvas nurodo jums pagerinti savo herojus, ir jūs galite pasiimti iš kritusių priešų ginklus ir naudingų dalykų.

Podvodya aukštyn, vėl eiti per žaidimo funkcijų:

  • Bolshoy lauko mir
  • Komandnaya žaidimas 4 h
  • Vozmozhnost veikti vieną trečią kompiuterio naparnikami
  • Polnaya laisvė deystviy
  • Alternativnye scenarijus sobytiy
  • Postoyannoe tobulinimas navykov
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos