Tom Clancy's Ghost Recon: laukinės gamtos

Alternatyvūs pavadinimai: Tom Clancy's Ghost Recon: laukinės gamtos

Game Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands: tikras karas.

Kak pretenzijų kūrėjas Ubisoft Paris, žaidimas „Ghost Recon Wildlands“ bus pirmasis milžiniško atviro pasaulio karo produktas. Išleidimo data dar nežinoma, tačiau kai kuri informacija buvo pateikta E3 festivalyje. Taigi šis veiksmas su Tom Clancy's Ghost Recon: Wildlands atsisiųsti platformoms:

  • PS4
  • XONE
  • PC

Igroki gali būti suskirstytas į keturias vietas ir įvykdyti misiją, kiekviena komanda kuria procesą savo kryptimi, koordinuodama balso ryšio veiksmus.

V karšto taško.

Geymerov laukia nusileidimo į Boliviją, o vienas patenka į paskirties vietą įvairiais būdais: automobiliu, motociklu, sraigtasparniu ir net šokinėja su parašiutu. Istorijoje Bolivija tapo pagrindiniu narkotikų prekeivių ir narkotikų kartelio pagrindu, kurį valdo visi „Santa Blanca“. Tai paskatino pragaištingus regionus, kuriuos kontroliuoja požemiai, ir vyriausybę vis sunkiau kontroliuoti. JAV panikos, nes narkotikai išsibarstę visame pasaulyje, tampa rimta grėsme. Siekiant pašalinti mafijos bazę ir atkurti tvarką Bolivijoje, išsiųstas elito būrys „Vaiduokliai“.

Gruboy galia ištaisyti situaciją neveiks. Mums reikia apgalvoto plano ir gebėjimo pritaikyti veiksmus prie situacijos. Būtent šie vaikinai yra vienete, suprojektuoti chaosui ir painiavai nusikalstamos sindikato eilėse, ir tada juos visam laikui išjungti. Herojai turi susitikti su pavojingu, rimtu priešu, kuris nesibaigia priešais kliūtis, o ne labai kruopščiai renkantis bausmes, atskleidžiančias priešų agentus. Nustatymo būrys pristatė kompleksą, tačiau jis turi vyriausybės patirtį ir paramą.

Geympley ir žaidimo ypatybės.

Ozhidaya momentas atsisiųsti Ghost Recon Wildlands, žaidėjai seka naujienas ir tai, kas atrodo iš oficialių šaltinių, negali, bet džiaugtis. Žaidime yra 9 skirtingos vietovės su skirtingomis sąlygomis: kalnuose, upėse, dykumose ir kt. Prideda realistinį dienos pasikeitimą ir oras yra keičiantis, ir gali būti naudojamas misijos metu, jei dieną lengviau sekti ir stebėti naktį tampa idealiu prieglobsčiu. Taip pat gausu ginklų herojų, o technika gali įveikti sunkias lipnios purvo dalis į besisukančias smėlio. Kaip įvykiai atsiskleidžia šiuolaikiniame pasaulyje, tikrojo armijos arsenalo pagrindas, nors ir yra bruožų, tokių kaip dronai. Šie mechaniniai pagalbininkai yra pažymėti tikslai ir priešai, taip pat veiksmingas išpuolis.

V misijos „Ghost Recon Wildlands“ kompiuterių žaidėjams pasirenka misijų atlikimo būdą: arti priešo nepastebėti arba naudoti lėšas tolimųjų ir trumpojo nuotolio atakoms. Jūs galite eiti į priekį, remdamiesi nustebimo efektu ir atlikti išankstinį tyrimą ir surinkti daugiau duomenų, o tada atlikti užduotį, kurią galite aplankyti ir ištirti keletą pasaulio vietų.

V Tom Clancy „Ghost Recon Wild Lands“ gali bendrauti su NPC (sukilėliais, politikais ir paprastais piliečiais), kurti draugiškus santykius su jais arba siųsti į priešų rangą. Gydykite ją būtinybe rimtai, nes jie gali daryti įtaką jūsų ateities planams. Gauti žaidėjo taškus, kuriuos pagerinsite savo herojus, ir jūs galite paimti iš kritusių savo ginklų priešų ir naudingų dalykų.

Podvodya, dar kartą eikite per žaidimo ypatybes:

  • Bolshoy lauko mir
  • Komandnaya žaidimas 4 h
  • Vozmozhnost veikia vienas ant trečio kompiuterio naparnikami
  • Polnaya laisvė deystviy
  • Alternativnye scenarijus sobytiy
  • Postoyannoe tobulinimas navykov
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos