Gladius Bellum

Alternatyvūs pavadinimai: Gladius Bellum

Žaidimų Gladius Bellum - yra naršyklė internetinis žaidimas apie atšiaurių mūšį.

Į Gladius bellum internete Romos imperatorius Augustas gedėjo vieno iš savo legionus praradimą po mūšio. Kaip vystosi įvykiai Europoje pirmajame amžiuje po Kristaus. Jums kovoti su Romos imperijos ar germanų gentis pusėje.

Jums reikės statyti gyvenvietes, kurti savo kariuomenę ir ginti savo karalystę nuo jų priešų.

Play gladius bellum jūs ne tik prieš romėnai ar vokiečiai. Iš rytų ateina kitas pavojus. Hunai įsiveržė į šalį ir nori įsitikinti, kad padaryti baimę ir išnaudojamas. Sunaikinti priešų ir užtikrinti saulėje vieta.

Kaip ir kitų kompiuterinių žaidimų Gladius bellum registracijos. Norėdami užsiregistruoti į žaidimą, jums reikės įvesti šiuos duomenis:

1. Pasirinkite iš variantų serverio, kuriame norite žaisti žaidimą Gladius bellum.

2. Sukurkite savo slaptažodį į žaidimą ir jo negalima atskleisti niekam.

3. Norėdami patvirtinti slaptažodį, turite įvesti vėl kitą ląstelių vietą.

4. Parašyk savo elektroninio pašto adresą.

5. Pasirinkite dieną, mėnesį ir metus savo gimimo.

6. Tada spustelėkite « Sign » .

7. Jei susitarti, ką gausite informacijos apie žaidimą Gladius bellum ir sutinka su visomis jos sąlygomis, ir straipsnius, įdėti ženklą atitinkamų ląstelių.

Į Gladius bellum pradėdami žaisti senovės pasaulyje, ir kurti savo atlyginimo. Jums bus sukurti savo imperiją nuo mažo kaimelio į sudėtingą strategiją į galingą imperiją. Su žaliavų gamintojų ir pastatų jums rūpintis ištekliais, kurie būtini jūsų imperijos plėtrą.

Senovėje, jums reikia išmokti naujų darbo vietų, kurie yra prieinami skaičių. Pirma, jūs turite galimybę pasirinkti iš germanų genčių pusės, ar jums visada kovoti už Romos imperijos. Statybos galingas ir įspūdingas imperijos pridėsite taškus ir daug patirties.

Su teise taktika jums kovoti su priešo gyvenvietes. Bet, žinoma, yra tavo karalystė tampa visiems hunai, visi suvynioti į baimės ir baimės taikiniu.

Apsaugokite strateginis žaidimas, kurti gladius bellum - savo imperiją. Ir apsaugoti jį nuo priešų atakų.

Atversti paieškos už hunai karaliui ir tapti labiausiai galingas valdovas strateginiai žaidimai Gladius Bellum Online.

Priimkite iššūkį ir pasinerti į senovės pasaulyje!

Pažvelkite į šį didelį pasaulį Vokietijos ir stiprios galinga Romos imperija. Mano, kad klajoklių gentys, kaip antai hunai nėra silpni žmonės ir gali sutrypti net didelių ir galingų valstybių.

Gauk kartu su savo veikėju šią neįtikėtiną pasaulį, kuris yra pilnas kovų, kariai, įdomių akimirkų. Leiskite istoriją atidaryti naują pusėje, kai jūs žinote, įvairių tautų simbolių.

Sėkmės jums šią neįtikėtiną žaidimą. Tegul nieko jums tapti savo kelią kliūtis.

 

Žaisti pat