Goblin Keeper

Alternatyvūs pavadinimai: Goblin Keeper

Goblin vartininkas internetinis žaidimas - nemokamas naršyklinis masinės fantastinis žaidimas su strategijos elementais. Kaip į pasaulį, kuriame gyvena daug keistų būtybių, jūs statyti savo imperiją ir tapti ištisų grupių, goblinai, orkai, Ogres, raganos valdovas. Visi šie padarai yra viena jo rūšis pareikšti teroro, ir dešinės rankos ir nebuvo pasiekti savo galybės viršūnę ir tapo mirtinas. Goblin vartininkas žaidimas yra puikus tiems, kurie turi ambicijų per kraštą. Galų gale, kiekvienas savininkas siekia išplėsti niūrias Dungeon teritorijose, jei jos galiausiai gauti pasaulio dominavimą!

Žaisti Goblin Keeper gali būti bet kas. Ir tai nebūtinai turi kompiuterį su stačiais parametrus. Po reikalavimai sistemai žaidimas skiriasi kuklumą. Ar jums reikia Goblin valdytojo registraciją, kuri atvers duris į paslaptingą virtualiame pasaulyje. Per kelias minutes galite užpildyti norimą formą raštu informaciją, pavyzdžiui, elektroninio pašto adresą ir slaptažodį, tada patvirtinti, kad sutinkate su projekto taisyklėmis - tai jūs ir visą aprašymą žaidimo Goblin Keeper.

Dabar, kai tapo visiškai vartotojas turi suristi savo rankovėmis ir pradėti realizuoti savo svajones. Atvejai, turite be galo! Pirmiausia, jums reikia statyti kalėjimą, aprūpinti jį viską, ko jums reikia rūpintis apsauga nuo nenuspėjamų vizitų. Pavyzdžiui, jei norite įdėti paslėptų spąstų, kad bus pritaikytos prie kritikos, kurie drįso laikytis savo turimą. Visa tai bus viduje požemio, kuriate savo rankas. Net dydis ir išdėstymas patalpose galima pasirinkti savarankiškai. Ir siekiant gauti baldai ir patogų apgyvendinimą pasinaudoti specialų seminarą. Gauk jo pavaldiniai į darbą už jus gera, ne atkreipti dėmesį į jų pasipiktinimą. Be to, jums bus užtikrinti, kad niekas messed aplink kaip lordas širdyje kalno, turi teisę taikyti mokesčius gyventojams. Tegul gyvenimas neatrodo medaus! Būkite griežtas meistras, bet tuo pačiu metu mugėje. Neatliekamas savo visagalybės, o ne sukelti nereikalingų problemų. Tikėkite, kad pacientai bus veiksmingesnė, jei jūs galite uždirbti iš jų pagarbą.

Verta paminėti, kad svarbiausias dalykas yra išteklių gavybos procesas. Be jų, tai tiesiog neįmanoma žaisti Goblin Keeper. Dėka turimų išteklių, jūs galite pagaminti viską, ko jums reikia. Ir jei manote, kad kažkas yra per daug, kad eiti į juodąją rinką ir uždirbti šiek tiek pinigų. Verta paminėti, kad manosios gali padaryti ne tik savo imperijos gyventojų, tačiau net ir draugų, kurie, keista, bet leido užfiksuoti ir naudoti kaip rabsily. Tačiau kartais tai geriau sudaryti sąjungą ir pasitelkti savo kaimynėmis, o ne išspausti visą sulčių iš jų ir pabandyti pasinaudoti žiauriomis priemonėmis.

Dėl į Goblin Keeper karo internete, galite sukelti mūšį su kitais žaidėjais iš puola užsienio nuosavybės, plėšikauti ir sunaikinti namų elfai. Bet nepatenka į nusiraminti. Galų gale, jūs esate kažkieno tikslas. Tinkamai valdyti atstumti atveju priešo ataka ataka. Norėdami būti tikri, jums reikia formuoti ir mokyti kariuomenę. Ir ką planavimas kokia atveju geriau padaryti preliminarų žvalgyba. Plėtoti taktika - vienas iš svarbiausių aspektų žaidimą. Tik pagalvokite, kaip gražus jis bus laimėti ir sprendžia Varžovų galvos šlaitų likimą priešais jus! Pagrindinė pašalinti tuos būtybes, kurios kovoja dėl priešininko pusėje ir tada, kaip sakoma, į skrybėlę!

Jei norite gauti visas geriausias ir yra pasirengę eiti į lavonų labui, jums patinka žaisti Goblin Keeper. Čia jūs galėsite begėdiškai siekti užkariavimo politiką, be įpareigojimo kas dalijasi smulkmenos! Leiskite kreiptis į visus jūsų sudėtingas planus!

 

Žaisti pat