GoD Gamykla: Wingmen

Alternatyvūs pavadinimai: GoD Gamykla: Wingmen

Žaidimų GoD Factory: Wingmen - klasikinis simuliatorius multiplayer erdvės dalykai su strateginiu šališkumo, kuri įgyvendina MOBA žanro. Šiame veiksmo žaidimas vartotojai skatinami tapti šalimi įdomių kovų 4x4. Jums bus suteikta visiška laisvė kuriant kosminių aparatų. Kaip rezultatas, jūs galite kontroliuoti savo svajonių statinys! Ir tai dar ne viskas džiaugsmas, kad galėtų suteikti šią komandą teroristas. GoD fabrikas žaidimas turi padoraus pakankamai grafika. Ir jei jūs vis dar pasinaudoti 3D akinius oculus, taigi jūs ir visi bus, atrodo, kad viskas, kas vyksta - tai yra tikra! Jūsų užduotis - sunaikinti priešo laivą, kol jis tai padarys su tavimi. Pranašumas šiuo atveju reiškia pergalę. Ieškoti pažeidžiamumą priešininkas bus lengviau, jei jūs tampate veikti harmoningai su komanda. Pasirinkite sau tinkamą vaidmenį, sukurti laivą, kad būtų suderinti - ir dar daugiau!

Kad galėtų mėgautis žaidimo, jums reikia GoD fabrikas : Wingmen Atsisiųsti. Sistemos reikalavimai yra tokie atlaidus, kad tai gali padaryti beveik kiekvienas. Svarbiausia - interneto, ir vienas iš tokių platformų kaip PC, Mac, Linux. Įdiegti žaidimą užima labai mažai laiko, ir netrukus jums pasinerti į fantastišką atmosferą burbuliuoja renginius.

Taigi tikitės kovoja ir svaiginančią pergalę. Bet vis tiek turite pradėti angaro. Nes čia kurti ir tobulinti savo laivą. Žaidimo metu jūs visada turite grįžti čia išlaikyti laivą į atitinkamą valstybę. Galite pasirinkti ir kabinos, ir kūną, ir skydas generatoriai ir sparnus ir specialieji įtaisai, sugebėjimus ir ginklus ir elektros laidus ir variklius ir daug daugiau. Laivai pagerės dėl taškų uždirbo. Ir taškai duodami už dalyvavimą kovose. Viskas, ką matote, yra tarpusavyje susiję. Daugiau rungtynių - tada tuo didesnis jūsų šansai.

Vienas rungtynes ​​vidutiniškai trunka 12 - 16 d minučių. Per šį laiką, tampa aišku, rezultatas mūšio, ir jei jums sekasi, jūs galėsite švęsti su komandos pergalę. Beatodairiškai puola priešo laivus, nereikia pamiršti, kad jie taip pat bus ne sėdėti nuošalyje stebėtojai. Jūs turite rūpintis apsaugoti savo laivą. Po visus priešus tiesiog laukia, kad savo pasirinkimus. Imtis daug šaudmenų, pasirinkti elgesio kursą - ir bet kuriuo atveju ne jums lengvai nugalėti priešų!

GoD fabrikas : Wingmen Demo versija leidžia jums naudoti įvairių elementų, kurie priklauso kiekvienam savo kategorijas (pvz., perforacija, iškraipymas, uždegimas, perkrovos, detonacija). Štai keletas iš turimų elementų: kulkų, Bobby, svorio, kirmgraužos, deformacijos, aukštas kraujo spaudimas, elektros, elektroninių atsakomųjų priemonių, skydai, lazeriai, sprogmenims ir šoviniams, raketos. Be to, žaidimas vykdo ekonominę sistemą ir progresavimo sistemą. Ir neeilinio panašumo visatos gyventojai nesiskiria. Tie, kurie atliks GoD fabrikas : Wingmen , patenkinti įvairių rūšių gyvų būtybių. Guantris, Ar žiedai, žmonės, Chorions - tai ne pilnas sąrašas klases. Tokia įvairovė leidžia žaidimas labai įdomus. Jūs tiesiog priklausomybę gameplay, ir jūs vėl ir vėl grįžti į inicijavo.

Visi šie privalumai ir daug kitų žaidimų įdomus traškučiai - tai žvejybos pastangų labdaros kūrėjai, kurie rūpinasi padaryti savo laisvalaikį nebuvo nuobodu rezultatas. Prisijunk dabar eiti per jaudinančių nuotykių daug ir pamiršti apie pasirinkimo okupacijos problemą savo laisvalaikiu. Mes galime tik palinkėti, kad visos jūsų viltys išsipildys!

 

Žaisti pat