Dievas Axion

Alternatyvūs pavadinimai: Dievas Axion

Dievas Axion žaidimas nemokamai MMO naršyklė strategija. Dievas Axion žaidimas - žaidimas, kuris atspindi hardcore žaidėjai PVP poreikius. Jūs pradedate savo nuotykius su į dangų saloje, ir jūsų užduotis yra jo tąsa. Visi žaidėjai yra skatinami karą ir padaryti sąjungas.

Prieš žaidžia Dievą Axion, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus tai: procesoriaus dažnį - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB.

Dievas Axion registracijos neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pasisveikinimo puslapyje, pasirinkite elementą «Registruotis»;

2. Duoti vardą savo charakterį;

3. Įrašykite galiojantį elektroninio pašto;

4. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Pasirinkite elementą «Pateikti».

Be Dievo Axion Dabar žaidėjai turi galimybę prisijungti prie vienos iš 3 elementų (vandens, ugnies ir žemės). Jums bus žaisti Dievą Axion ir gauti įvairius bonusus pasirinkto elemento, įskaitant galimybę sukurti reguliariai karių, kurie yra unikalūs kiekvienam elementui. Be to, labiausiai drąsūs žaidėjai Dievas iš Axion lankosi reikės rasti būdą pakviesti paslaptingą žmonių, kurie ilgą laiką buvo nugalėtas, padėti jiems kovose dabartyje. God of Axion internetu akcentuojant bendrų pastangų žaidėjų, kuriant stiprius ryšius, kovoti danguje kartu. Ir yra pakankamai būdų tai padaryti yra Dievo Axion Online: drąsūs kariai užkariauja turi suburti kariuomenę ir eiti su jais į mūšį, civiliai gali suteikti palaiminimą padėti savo draugams ar jų mirtini priešai nukentėjo keikia; gudrus žaidėjai nori otpravlyatna šnipų ir žvalgybos diversija. Plėtros komanda Dievas Axion Online davė daug laiko ir pastangų bendrauti su žaidėjais ir jų problemas iš karto daug, todėl įsitikinkite, kad idėjos yra integruotas žaidėjų žaidimą. Prisijungti draugišką bendruomenę Dievo Axion interneto forume. Visiškai naują pasaulį Dievas Axion Online unikalių karius, stiprūs blessings kruvina prakeikimas atsitiktiniai audros besikeičiančioje danguje, nuostabūs pastatai, prekybos sistema Dievas Axion internete, klastingas šnipinėjimo priešas kolonizacija salų, didelės premijos ir aljansų galingas katapultą legendinis Grifas drakonai ... Tai Axion žaidimo Dievas! Žinoma, dalis Strategijos žaidimai Dievo Axion internete įdomus yra suprasti, ką taktika naudosite, ir ką būdas rasti pergalę. Tačiau žaidėjų, kurie yra nauji šio žanro, čia yra keletas patarimų, kad būtų lengviau pradėti: 1. Sukurkite šventyklos Dievą Axion internete. Tai leis jums sukurti daugiau išteklių. 2. Statyti žinių Dievo Axion medį internete. Naujos karių, palaiminimai ir pastatai - visi atrakinta su žiniomis, todėl svarbu kuo greičiau pradėti darbą. Daugiau jūs atnaujinsite savo medį, daugiau išminties gausite. 3. Atnaujinkite Žaidimo kombainai Dievą Axion. Jūs visada praleisti išteklių kurti savo imperiją, ir šie ištekliai gaunami iš kombainai. Geriau atnaujinti procesorius, tuo daugiau išteklių jūs uždirbti. Dievas Axion žaidimą gali padėti atnaujinti visus kombainus 5 lygio, kol jūs turite jaudintis dėl nieko daugiau (Sukūrę šventyklą ir nuo pažinimo medžio, žinoma). 4. Plėsti ir stiprinti salos Dievą Axion žaidimą. Jei turite dvi salos, turėsite dvigubai daugiau lėšų, o du kartus daugiau galimybių. Tai reikės atnaujinti Gyvybės Medį su 5 lygio Dievo Axion internete. Geras žaidėjas turėtų būti suteikta galimybė tai padaryti 3-4 savaičių. 5. Bendrauti su kitais žaidėjais Dievo Axion žaidimą! Yra šimtai žaidėjų čia ir laimėk vien sunku. Atlikite šiuos veiksmus, ir jums bus laimingas naujame danguje Dievo Axion žaidimą!

 

Žaisti pat