Goodgame kavinė

Alternatyvūs pavadinimai: Goodgame kavinė

Goodgame kavinė internete - įdomus nemokamas naršyklinis pagrįstas žaidimas, kuris imituoja kulinarijos meno ir klientų aptarnavimo lankyti maitinimo įstaigas. Jūs tampate tikrasis savininkas kavinėje, kur skirtingi žmonės ateis su noru valgyti ir valgyti tankus. Bet nemanau, kad visi jūsų atsakomybė yra užtikrinti, kad sekti šios institucijos darbą. Iš tiesų, be to, veikia kaip direktorius, esate virėja tuo pačiu metu. Tai reiškia, kad kepimo kontrolė irgi guli ant jūsų pečių. Goodgame kavinė žaidimas yra aprūpintas su daug žaidimo elementų, kuris yra būtina suprasti, kad žaidimo metu. Pagrindinės funkcijos: buvimas kucharską įvairių ingredientų virimo, papuošti galimybė kavinė dekoracijas savaip, paslaugų vartotojų, keliones į rinką, banketams ir kt. Nuobodu tiesiog neturiu laiko! Jei manote, kad jūsų virimo elementai - eiti į priekį! Žaidimas Cafe - tai vieta, kur gali realizuoti savo pašaukimą!

Prisijunkite žaidimo Goodgame kavinė užima labai mažai laiko. Jūs turite įvesti slapyvardį, sukurkite slaptažodį ir siųsti elektroninio pašto adresą. Turėkite omenyje, kad registracija Goodgame kavinė savaime reiškia savo pritarimą projekto taisykles. Dėl būtinų sistemos reikalavimai gali būti ramus. Žaidimas yra nereiklios išteklių, ir jums gali būti suteikta galimybė mėgautis žaidimo vidutinė kompiuterio konfigūraciją. Apžvalga - Internetas ir moderni naršyklė. Praeiti mokymo kursą ir pradėti visa jėga žaisti Goodgame kavinė!

Taigi jums gali jaustis įsitikinę, kad galvos kavinė vaidmenį, tegul tvarka bus spręsti svarbius žaidimų akimirkų. Taigi, po raudoną rodyklę ir visų nurodymų, galite greitai gauti patogiai ir jaustis sau naują vaidmenį kaip žuvis vandenyje. Parengti maisto, jūs turite receptus. Nustatytas šiam kucharską. Paspaudę jį su pele, galite rasti kursus ir komentarus prie jų pasirengimo sąrašą. Ir jei prieš knygos atidarymo, spustelėkite ant tuščios plokštelės, ir tada jūs galite padaryti tinkamą patiekalą. Pasirūpinkite, kad ten buvo visi reikiami ingredientai, kurių sąrašas, beje, yra pateikta kiekvieno receptas apačioje. Sudėtis bus laikomas šaldytuve, ir jūs nuolat turi papildyti savo atsargas. Perkamus produktus parduotuvėje. Eiti į jį, jūs turite paspausti krepšį su maistu apatiniame dešiniajame ekrano kampe. Jei pastebėsite, kad šaldytuvas pilnas, jis bus geriau parduoti dalį produktų, kad jie nebuvo sugadinti dovaną. Pasirinkęs iš kasos formos mygtuką, jūs parduodate tai, ką turime, yra perteklius.

Norite atrodyti išvaizdi ir institucija buvo įsikurti savo skonį? Prašome naudoti skyrių "Vidaus". Kategorijos, pavyzdžiui, dekoro, įrangos ir kokybės priauginimui padės transformuoti kavinė. Ar kombinacija pakankamai patogu. Galų gale, kai pradėsite tai daryti, žmonės ir darbuotojai išnyksta iš patalpų. Tai yra gauti po kojomis, niekas. Atlikę reikiamus pakeitimus, pragyvenimui kavinė bus sėkmingai tęsiama. Verta paminėti, kad nuobodu baldas nebūtinai išmesti. Bus daug protingiau jį parduoti tiems, kuriems jos reikia, ir gauti pelną.

Žaisti žaidimą internete Goodgame kavinė Jūs nuolat žiūrėti Reitingai prabanga. Populiarumas priklauso nuo šio rodiklio. Taigi, tai geriau pabandyti. Po tuščias kavinė yra mažai tikėtina, kad jums džiaugsmą.

Žaidimų Kavinė leidžia organizuoti vakarai, vadinamas banketus. Jis turės išmokti bendradarbiauti su kitais žaidėjais. Pavieniai traukti toks įvykis neįmanoma. Pasirengimas reikia Šventinių patiekalų lengvas kelias virėjai. Jūs galite prisijungti prie jau planuojama ką nors rengia banketus ar planuoti savo datą ir sužinoti draugais. Geras ženklas, nes sėkmės mokestį. Jūs gausite tam tikrą žaidimo valiuta - kafeyningov. Taigi pastangos ne veltui!

Naudinga vieta žaidime yra rinka. Tai kur Jūs galite susitikti su kitais žaidėjais, bendrauti ir net susidraugauti. Nors kiekvienas su draugiškų santykių, galite pakviesti save apsilankyti ir pasimokyti iš kitos kavinėje savininkas patirtį. Patikėkite, tai bus labai naudinga! Pasiekimai kitiems bus puiki paskata Jums asmeniškai ir padvigubinti pastangas, siekiant paskatinti, kad pranokti kitus.

Žaidimų Goodgame Café parengė kitą malonią staigmeną - Wheel of Fortune. Tai rinkoje. Vieną kartą per dieną, jums būtų suteikta nemokamai pasukti jį. Jūs galite laimėti prizų įvairovė. Pavyzdžiui, į kokteilių vyšnių, baldų, "renginiai", nauji receptai, ir net aukso patirtis.

Goodgame kavinė Paleiskite dabar visiškai džiaugtis gyvenimu ir virtualiai daryti tai, ką jis sako, kad patinka. Tegul visas pastangas jums sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos