Goodgame galaktika

Alternatyvūs pavadinimai: Galaktika

Žaidimų Goodgame galaktika - nemokamas naršyklinis pagrįsta masinės strategijos. Tai erdvė, modeliavimas, per kurį tapo naujos virtualios kosminės stoties vadas. Goodgame Galaxy "registravimas nukelia toli į kosmosą, kur jūs galite pajusti savo vaikystės svajonių įsikūnijimas, nes dabar jūs esate nekilnojamojo astronautas! Bet valdyti savo stotį - tai dar ne viskas, kad jaudinantis siūlo fantastišką žaidimą galaktika. Jei pavyks sukurti tvirtą pagrindą, su laiku galėsite užkariauti galaktiką ir jaučiasi čia visą šeimininko!

Kad galėtumėte žaisti Galaxy, jums reikia tik kompiuterio su vidutine konfigūracijos ekranas pratęsti 800 × 600 taškų, interneto prieigos ir moderni naršyklė. Prisijunk į žaidimą galaktika užima labai mažai laiko. Jums reikia įvesti savo elektroninio pašto adresą, sukurkite slaptažodį ir paspauskite mygtuką "Play" nemokamai ". Kurdami sąskaitą, jūs šiuo reglamentu priimti susitarimo sąlygas. "Galaxy" žaidimas dabar prieinamas jums!

Pradžioje sutiksite asmeninis asistentas, kuris pasakys, kur pradėti. Pirmą kartą savo bazę jis yra nustatytas, todėl jūs galite saugiai augti be baimės priepuolis. Jums būtų suteikta šiek tiek laiko statyti gyvenamąjį vienetą, ir kur jūs galite įdėti gyventojus. Atidarykite "Statyba" Jūs galite lengvai įdėti gyvenamąjį vienetą, reikiamoje vietoje. Dabar eikite į Missy, kuris yra surinkti žmones. Galų gale, jūs patys negalėsite atlikti įvairias operacijas ir turi sėkmės artėjančių užkariavimą. Tada galite statyti branduolinį reaktorių. Jo energijos reikia paleisti svarbias gyvybės palaikymo funkcijas visoje savo nuosavybe. Dabar, kad jūs padėjo pamatus kosmoso stoties laiką gauti sukurti tyrimų centro pamatus. Nes tokiu būdu jūs atrakinsite naujų mokslo pasiekimus ir technologijas. Ir dabar ateina laikas ieškoti futuristinis technologijas. Kodėl gi ne pradėti, pavyzdžiui, su lazeriu Hunai pirmojo lygio? Tada eikite ir plazmos ginklą, ir EMP spinduolis ir railgun pistoletas ir jonų Projektoriaus. Visa tai padidina jūsų duomenų pažeidžiamumą, ir jums jaustis labiau pasitikintys.

Nuo Goodgame galaktika žaisti per lygius, jūs ilgainiui, galimybės yra platesnės, nei iš pradžių. Pasiekti trečiasis lygis, jau galima statyti laivus, kurie bus naudojami išpuolių gamybos fabriką. Gamybos laivams būti savimi. Ir geriau būti darbštus - tai priklauso tiek nuo! Kai laivai yra pasirengęs, jūs esate savo laivyno vadovas puls. Štai kur linksmybės prasideda! Atidarykite sektoriaus žemėlapį ir pulti priešo bazę pirmas. Paimkite bent Goroksov. Kodėl gi ne juos tarp chickie?

Verta paminėti, kad per kiekvienos misijos vykdymą remiasi tam tikrą atlygį. Daryti vieną darbą, jūs imtis padėtį ir vėl pradėti naują darbą. Nustatydama savo bazę ir plečia ją nuo galaktikos išteklius, jūs galite galvoti apie įgyti gerų bendražygius. Prieinamumas sąjungininkai gerokai sustiprinti savo pozicijas Goodgame Galaxy pasaulyje internete. Kartu jūs tikrai galės įgyvendinti savo planus ir valdys galaktiką!

Kaip tu žaidi žaidimą galaktika, dalyvauja mūšyje, turėsite puikią galimybę pademonstruoti savo taktiką. Kas bus kruopščiai planuoti savo juda, daugiau įspūdžių bus rezultatas. Eiti į jį! Viskas yra jūsų rankose!

Gerbiami drąsus, spalvingas, turtingas, dinamiškas projektas Goodgame Galaxy "ilgą laiką labiausiai maloni patirtis! Išbandykite savo patirtimi! Tegul sėkmė lydi visus savo įsipareigojimus! Mėgaukitės! Mėgaukitės!

 

Žaisti pat