Goodgame gangsteris

Alternatyvūs pavadinimai: Goodgame gangsteris

Goodgame gangsteris internete - nemokamas naršyklinis pagrįsta masinės strategijos socialinis žaidimas. Tai įdomu veiksmas iš įmonės Goodgame Studios su giliai apgalvota sklypas, aukštos kokybės grafika, didelis pasirinkimas žaidimo veiksmas ir visa krūva įvairių smulkmenų, kurios padeda efektyviai vadovauti nepamirštamų kovų. Pradedant žaisti Goodgame Gangsteris paprastą eilinį kareivį, jūs tapsite pagerinti savo reitingą iki tol, kol jie patys netaptų pats krikštatėvis, kuris lems jūsų likimą pirmas. Bet jei laikas duoti įsakymus dar neatėjo, turėti gerą prakaito ištikimai atlikti visas užduotis, kurios jums lyderis užduotis. Ir tegul iš mafijos pavojingų nuotykių gyvenimas alsuoja burbuliuoja, tuo pačiu metu ji yra įdomi, su tikrąją laimę ir veiksmų laisvės skonį. Tie, kurie nesiteikė laikytis realiame gyvenime taisykles ir kurie trokšta apeigos žaidimų Goodgame Ganster tikrai turi skonį, nes neramus nusikaltėliai daryti tai, ką jie nori čia. Jūs prekyba juodojoje rinkoje, sukelti dvikova su kitais žaidėjais dalyvauti didžiosios gaujos karus, uždirbti aukso, ir praleisti jį su malonumu pirkti daiktus iš didžiulės mirtinai arsenalo. Nagi! Goodgame gangsteris patikrinimas laukia ir pasirengusi atverti apsvaiginimo nusikalstamą pasaulį visose savo šlovės!

Nesijaudinkite, kad jūs negalite žaisti Goodgame gangsteris iš kompiuterio. Net jei jūsų kompiuteris neturi aukštus nustatymus, jūs vis dar galite saugiai pereiti prie žaidimo, nes reikalavimai sistemai žaidimas daugiau nei kuklus. Internet Plus "daro - ir jūs jau paleisti aplink žaidimo su šautuvu gatvėse rankoje! Ir kaip sukurti naują sąskaitą, tai neužima daug laiko. Aš patikrinti žaidimo Goodgame gangsteris dviem etapais. Pirmiausia reikia sukurti veikėją, kuri pasirinkti savo išvaizdą, lytį, vardą, pavardę ir klasę. Po to užpildykite tokiose srityse, kaip e-mail adresą, slaptažodį, ir pasirinkti norimą žaidimo pasaulį. Registravimo su sutikimo tiksi taisyklių pabaigos ir gali pereiti iš savo nedorus darbus.

Žaidėjai suvienytos šeimos, kuriai vadovauja Awards. Kai įvedate į klaną, jūs tampate kareivis. Laikui bėgant, gali uždirbti daugiau. Tolesni etapai savo karjerą bus rangas Capo. Kapo galima imtis tokių veiksmų: nuleidimo išpuolių, registracinės ataka / gynyba, auka - aukso. Tada galite uždirbti nuo krikštatėvis pagerinti Consigliere. Ši antraštinė dalis, neatsižvelgiant į galimybes, kurios buvo prieš jus, prideda šiuos įsipareigojimus: išsiųsti Capo ir Soldier sumažinti Kapo pakelti kareiviai, kviečia dalyvius elgtis su pirkimo premijas (Pinigai / EXP). Kaip jums siekti kilti hierarchijos - jūsų verslas, svarbiausia - rezultatas!

Groti žaidimas Goodgame gangsteris Jums bus naudojantis dalykų įvairovė. Šių ginklų turimų rūšių: kūno šarvai, įvairūs paminklai (taktinis teleskopiniai, infraraudonųjų spindulių ir lazerių teleskopiniai taikikliai), dūmų, apsvaiginti granatos, dinamitas TnT, mesti peilis, riaušių policija skydas ir dar daugiau. Padėti karių ir suteikė medicininę rinkinys, į kurį įeina tvarsliava, tabletes, ir kitą gėrį. Yra keletas naudingų dalykų, pavyzdžiui, kamufliažas apsiaustu, kamufliažas, ir kitų impulsų daviklio. Be to, skolinimosi požymis turi naudoti savo pajėgas maisto, ty, kava, sultys, morkos, makaronai, šokoladas. Tokia įvairovė leidžia žaidimo turtingas ir patrauklus.

Bet sėkmės kovoje nepakanka rankų ant visų paminėtų dalykų. Kadangi simboliai turi tam tikrų savybių, tada padidinti galimybes laimėti, šie parametrai turėtų būti pumpuojamas. Pirma, turėtume atkreipti dėmesį į tris pagrindines savybes - sėkmės, ištvermės ir gesinimo savybes. Pabaiga kiekvienai klasei yra ypatinga, nes Gopnik - jėga cheater - judrumas ir taktika - intelektas.

Beje, patys klases skirtumus tarp savęs. Nuo Goodgame gangsteris žaidimas teikia pradžioje, kad tarp trijų galimų klasių pasirinkimas, jūs turėtumėte žinoti, kas yra kas. Taigi vagys yra labai klastinga ir dažnai mėgsta smogti atgal, nors nemanau, kad daug apie tai, kaip jų veiksmai yra sąžiningi. Be to, jie puikiai galėtų išvengti priešo smūgius. Taktika, skirtingai nuo plėšikų išpuolių atspindi prastai, bet taip galėtų apskaičiuoti savo išpuolį, per kurį priešininkai gauti didžiausią skaičių smūgių. Bet banditai išsiskiria savo atkaklumu mūšyje. Jų ištvermė pavydas kiekvienam. Net labiausiai varginančių kovoti su jais arba nieko. Galite pasirinkti ką nors, kas, jūsų nuomone, pačios tinkamiausios tvarkos ir siekia vyborot čempionatas šioje atšiaurioje pasaulyje! Kodėl gi ne jums tapti įtakinga krikštatėvis?

Tikėkite savo jėgomis - ir visa tiesa! Nepraleiskite galimybę parodyti! Sėkmės!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos