Gothic 2

Alternatyvūs pavadinimai: Gothic 2

Žaidimas Gothic 2 yra trimatis kompiuterinis žaidimas, kuriame imtasi veiksmų, trečiojo asmens. Šis žaidimas yra pirmos dalies gotikos tąsa.

Atsisiųsti gotikos 2 iš oficialios svetainės žaidimo ar iš anksto užsisakyti žaidimą disko. Taip pat parsisiųsti žaidimų Gothic 2 gali būti bet kurios kitos svetainės, kuri suteikia tokią teisę.

Renginiai žaidimo Gothic 2 sukurti keletą savaičių po to, kai veiksmas įvyko pirmosios dalies gotikos.

Kompiuterinių žaidimų Gothic 2 jūsų charakteris gali pasirinkti vieną iš krypčių

1) Paladinai - turi melee ginklų ir runas (griauti ir restauruoti). Užsakymo daugiausia Palladino Viešpats Hagen. Paladinai yra įsikūręs Horinise.

2) Gaisro Mages - yra gyventojai vienuolyno Nekalti. Archmage yra Pirokar ratas ugnies.

3) Samdiniai - gali būti naudojamas kaip melee ginklas ir toli. Jiems mokytis magija yra verta daug daugiau nei paladinų ar magai. Jie yra ūkyje Onar. Lee - tai samdinių kapitonas. Tada jis tampa medžiotojas drakonas.

Visi šie užsiėmimai visame žaidime bus skirstomi į poklasius. Skyrius ateis nuo įgūdžių ir gebėjimų charakterio vystymąsi.

Be įdomų žaidimą Gothic 2 ginklai skirstomi į:

1) Melee ginklas - dviem rankom ir viena ranka ji (peiliai, kardai, kirviai).

2) buvo ginklas - yra lankas, arbaletas.

Gothic 2 žaidimas, kuris yra padalintas į skyrius. Į žaidimą su šešių skyrių, kurių kiekvienas pasireiškia savo veiksmus ir naujų herojų

1. Grasinimas - tai pirmasis skyrius, kuris suranda savo pirmąją misiją. Šiame skirsnyje neklasifikuojami atsirasti rimtų įvykių. Skyrius susideda iš mokslinių tyrimų, susitikimų su draugais, tobulinti įgūdžius ir patirtį kuriant. Pagrindinis tikslas šiame skyriuje yra ne prarasti visus savo įgūdžius.

2. Grįžti į koloniją - antrąją dalį, kurioje jums reikės gerai pasirengti ir daug kantrybės. Šiame skyriuje, jūs ne iš tikrųjų susitikti draugiškų simbolių, svarbiausia, kaip jums bus susiduria su priešų, iš kurio turėsite bėgti arba gintis.

3. Nekalti Akys - tai Trečiame skyriuje, kuris bus labai daug sudėtingų ieškojimų. Kovų Šiame skyriuje nebus iš tikrųjų įvyks.

4. Medžioklė Drakonai - tai Ketvirtajame skyriuje, kuris yra pilnas kovose. Visame šiame skyriuje jums reikės nuolat užsiimti kova su priešų, drakonai.

5. Išvykimo - penktas skyrius, kuris daug laiko jums reikės išleisti tyrimą, pokalbius ir ardymas intrigos.

6. Salės Irdorata - tai paskutinis, šeštasis skyrius, kuriame jūs turite susidurti galingiausių priešų, bet dėl ​​jų patirties ir įgūdžių, juos tvarkyti.

Ir taip, jei esate susidomėjo aprašymo PARSISIŲSTI ŽAIDIMĄ Gothics 2 galite į bet kokią svetainę, kuri suteikia tokią teisę.

Sukurti savo charakterį įgūdžius, įgyti patirties ir nugalėti priešus. Įrodyti visiems, kad galite nugalėti visus piktadarius ir pasiekti tikslus.

Žaidimas Gothic 2 Night of Raven nepaliks abejingo nei bet kuris žaidėjas!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos