Gothic 3

Alternatyvūs pavadinimai: Gothic 3

Žaidimas Gothic 3 yra kompiuterinis žaidimas, kuriame veiksmas vystosi po antrosios dalies gotikos renginius. Veiksmai žaidimas, sukurtas žemyne ​​Midland. Čia jūs turite pasirinkti šalį, už kuriuos jums žaisti iš jūsų pasirinkimas priklausys nuo įvykių baigtį.

Atsisiųsti Gothic 3, galite ant žaidimo oficialioje svetainėje arba bet kurią kitą svetainę, kuri suteikia tokią teisę. Taip pat kompiuterinis žaidimas Gothic 3, galite jį atsisiųsti per torrent, populiaraus failo Downloader.

Gothic 3 žaidimas siūlo jums tris parinktis Pasas:

1) Inocentas - šiuo atveju, jūs vartojate sukilėlių pusę. Jų stovyklos yra visame žemyne, ir jie kariauja su orkų. Jie paėmė jų žemę ir savo tikslą juos grąžinti.

2) Beliara - šiuo atveju Jūs vartojate iš žudikų pusėje. Labai turtingi žmonės. Jie laikomi labai geri kariai turi įvairių rūšių ginklų, jų teritorijoje yra geriausia arena kovoti.

3) Adanosa - parinkti Adonasa, jūs imtis orkų pusėje. Į žaidimą Gothic 3 orkai Yra kariniais žmonės, kurie nori paimti visą žemę. Jie siekia užfiksuoti miestą po miesto.

Taip pat žaidimo Gothic 3: Forsaken Gods turite kitų frakcijos (minor):

1) Nordmartsy - yra gyventojai žemės Nordmar. Jie laikomi puikūs kariai ir kalviai. Jų stebuklinga mano laimėtas orkų ir jie daro viską, kad gauti ją atgal. Šioje svetainėje jūsų charakteris gali įgyti naudingų žinių, pavyzdžiui, kaip sukurti ginklus.

2) "Wanderers" - į žmones, kurie gyvena miškuose Myrtana. Jie myli gamtą ir neapykantos orkai, kurie kelyje viską sunaikinti. Jų vadovai yra Druidas, kurie tik žino, gamtos kalbą. Tik Druidas gali mokyti savo simbolių magija.

3) Nomads - žmonės, kurie gyvens dykumoje. Jie puola į gyvenamųjų, minas ir vergai dingo žudikai.

Prieš žaidimą, jums bus atidaryti arba uždaryti įvairių Quest pasirodys sprendimų tam tikriems veiksmams balsu. Ir taip pat priklausys nuo to, ką personažai jūs esate draugai ir kurios yra priešai.

In-Game gotikos 3 ginklai pagaminti nordmartsy. Jie arba simbolis gali išmokti šį įgūdį.

Kompiuterinių žaidimų Gothic 3: Forsaken Gods teritorija suskirstyta į tris regionus:

1) Nordmar - tai snieguota regionas su atšiauraus klimato.

2) Varant - tai karštas regionas, kietas desertas.

3) Myrtana - tai gražiausias rajono nestled į Sultingas žaluma visus, miškus. Tai pilnas gražių kriokliai ir upių.

Trečioje žaidimo rasite gotikos naują kovos sistemą. Visi renginiai, priklausys tik nuo jūsų. Taip pat sutiksite savo kelią per šimtą naujų simbolių ir pamatyti, kas yra didžiulis žaidimo pasaulį.

Jūs turite atlikti daugybę sudėtingų ir paprastų svečių. Taip pat atkreipkite dėmesį, kad priklausomai nuo jūsų pasirinkimo baigiasi.

Pasinerkite į neįtikėtiną pasaulyje gotikos 3, kuris supažindins Jus su naujų simbolių, gyvūnų, pabaisų ir siųsti jums į patrauklių kelionę.

Atraskite šį pasaulį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos