Grand Fantasia

Alternatyvūs pavadinimai: Grand Fantasia

Grand Fantazija internete - nemokama multiplayer MMORPG žaidimas, sujungti fantazija ir anime stilių vienu metu. Žaidimo kūrėjai - aeria žaidimai. Kūrėjai nepažeidė bet net smulkių detalių iš žaidimo. Projekto subalansuota, puikiai suprojektuotas, ryškus ir įsimintinas. Viskas, ką jums bus padaryti čia, pareikšti neapsakomą malonumą! Žaidimas Grand Fantazija - tai kova vienas prieš kitą, ir masyvi kovų ir prekybos naudingus daiktus, ir didinti augintiniai, ir blogio viršininkų naikinimas, ir pavojingoms kelionėms Požemiuose ir spalvinga vietose tyrimas žaidimų aikštelės. Net paminklas žaidėjas pats galėtų pakelti aukštyn, jau nekalbant apie tokius smulkmenų kaip įdiegti lentos. Jūsų galimybės yra beveik neribotos! Nuo būdas eilinis naujokas, jūs ne tik išlaikyti kelias išilgai kurio sekė daugelis kitų prieš jus, bet taip pat suristi į savo likimo kelią. Pasiekus tam tikrą išsivystymo lygį, jūs galite individualizuoti savo charakterį! Kiekvienas turi teisę būti unikalus, ypatingas ir gerbti kitų kalinių!

Kadangi internetinis žaidimas Grand Fantazija yra klientas, turite įdiegti ją savo kompiuteryje. Prisijunk į žaidimą Grand Fantazija leis klientui pradėti siųstis. Kurdami sąskaitą, įveskite elektroninio pašto adresą, sukurkite slaptažodį ir įveskite savo gimimo datą. Registruojant rodo visą savo priėmimas projekto taisykles. Paspaudus šį mygtuką, galite atidaryti duris atrasti visiškai naują pasaulį kvapą! Grand Fantazija patikrinti - gyvenamąją natūra šiame pasaulyje. Dabar jūs turite tapti puikiu žemės teisėtai gyvenantys! Tačiau, jums neturėtų pamiršti, kad gerai veikia žaidimas reikalinga, nes minimalus reikalavimai sistemai:

- Operacinė sistema "Windows" ( R ) 98 / XP / 2000 / Vista "

- 2 procesorius. 4 GHz "Intel Pentium 4";

- Laisva vieta kietajame diske 2 GB;

- Video GeForce FX 5200 arba ATI Radeon 9600

- Garsas suderinama su DirectX 9. 0c;

- RAM 512 MB;

- Online 56 kbps modemas ar DSL / kabelinis.

Tik jei kompiuteris turi reikiamą konfigūraciją, jūs galėsite pilnai naudotis žaidimą ten be jokių trikdžių.

Kiekvienas, kuris suteikė dėl fantazijos visatoje, žais Grand Fantazija iš Sivos sala paprasta naujokas. Šioje saloje yra patogūs, taip pat įgyti būtinų žinių. Ir kaip mes judėti į priekį jums atidaryti sau galimybę pasirinkti vieną iš klasių. Jūs galite tapti kovotojas, ir yra žinomas dėl savo stiprumo, bet drąsos būti Huntsman, susidoroti su dideliu kovinių misijų nuo ilgų atstumų, pasirinkti Singer kelią ir galės užsiimti gydymo poreikį arba tapti kerėtojas ir turi stipriausius kerus. Kiekviena klasė turi savo specialių įgūdžių ir Predestynowany vystymosi kelią. Bet jis šakotas pakankamai, todėl jūs galite pasirinkti. Pavyzdžiui, su 15 lygio ratukas jau tampa magas, ir pasiekti 30 lygį, pasirinkti tarp Mokytojo ar Necromancer keliu. Kai simbolių pasiekti 65 lygį, jie gali tik auginti, ir jų plėtra vyksta konkrečiu būdu.

Dėl skirtingų charakterių ir įvairių ginklų prieinama. Bet vis tiek mirtinas objektai turi tokią funkcinę paskirtį: šaunamieji ginklai ir ginklai paramos ir padaro žalą. Be to, ten yra viena ranka ginklas ir dvoruchnoe už dešinės arba kairės rankos. Gera įranga - mūšyje sėkmė! Laiko rūpintis ją!

Bet ginklai ir šarvai yra ne tik tai, ką, su kuriomis bus Grand Fantazija žaisti. Yra daug naudingų elementų, kad galite rasti arba pirkti. Šie elementai reikalingi quest, bendrosios ir specialius elementus. Beje, pirkimai gali būti atliekami tuo NPC, kurie yra parduotuvių savininkai. Prekyba žaidimo išvis gerai išvystytas, ir jūs netgi galite padaryti susijęs su realių žaidėjų.

Pastebimas faktas Grand Fantazija internete augintiniai, kurie lydi jus visur ir visada. Nesvarbu, kaip jūs juos šviesti, kad priklauso nuo grąžos, kuri gali būti iš jų gautų. Šie gyvūnai yra ne tik naudojamas kaip transporto vairavimo, bet ir padės rinkti vertingų išteklių. Asmenines jūs be to, geba kurti ir anksčiau ar vėliau ateina į evoliucijos linija. Smagu, kad galiausiai galite gauti keletą sprites ir jūsų gyvenimą daug paprasčiau!

Žaisti Grand Fantazija internete gali būti kaip jūs asmeniškai patinka! Galų gale, yra questai gauti vieną leidimą, užduotis, kurios reikalauja kolektyvinių pastangų, taip pat užsakymus, kurie bus ant dantų tik gildijos. Tapti gildijos narys - reiškia atrasti papildomų galimybių. Taigi galite dalyvauti didžiųjų masinių mūšių vienišas vieta negali būti. Nuspręskite sau!

Paskubėk prisijungti juokingas bendruomenės ir mėgautis visus pliusus įdomų projektą! Nusivylimas yra ne grėsmė, pasiruošti kieto malonių staigmenų! Sėkmės! Tegul šypsena niekada paliko savo veidą!

 

Žaisti pat