Grand Prix Racing

Alternatyvūs pavadinimai: Grand Prix Racing

Jei nori būti komandos vadovas F1 yra internetinių žaidimų, kurie leidžia jums paleisti savo komandą Formulėje 1, ir vienas iš jų yra "Grand Prix Racing Online žaidimas arba žaidimo Šalis. Yra apie 300.000 aktyvių vadybininkai lankosi lenktynėse, kad yra priklausomybę ir laiko. Bet ar atsisakyti tokio malonumo bandyti valdyti Pasaulio taurės laimėtojų komandą?

Prieš žaisti Grand Prix Racing Online, įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus, pvz: dažnio procesorius - 2GHz, 1GB RAM, vaizdo plokštė - 128 MB. Grand Prix Racing Online registracija neatsižvelgiama daug savo laiko ir lengva:

1. Pagrindiniame puslapyje pasirinkite elementą "registracija";

2. Duoti vardą savo charakterį;

3. Prašome įvesti galiojantį el;

4. Įveskite saugų slaptažodį ir jį pakartoti;

5. Įveskite savo vardą, pavardę, gyvenamąją šalį ir gimimo datą;

5. Pasirinkite "Registruotis".

Grand Prix Racing Online yra 100% nemokama žaidimą. Yra papildomų funkcijų, už kurią galite mokėti vis rėmėjas, bet mes susisieksime su jais vėliau. Iš esmės, žaidimo Grand Prix Racing Online vieta pritraukia tvarkykles savo komanda ir valdymo komanda 17 sezonų lenktynių, kad vidutiniškai trunka du mėnesius. Yra dvi rasės per savaitę Grand Prix Racing Online, ir tarp rasių turite galimybę atnaujinti savo automobilį, o jūs galite išbandyti ir pagerinti jų įrenginius rasių.

Ar turite biudžetą kiekvieną $ 30.000.000 sezoną Grand Prix Racing Online žaidimas, kad jums reikia samdyti vairuotoją ir jam sumokėti pagal sutartį, prieš antraštę į lenktynes. Pridėti į tai, biudžeto švaistymas atnaujinti savo automobilį brangesnių dalių žaidimo GPRO, kuris pagerina automobilio efektyvumą ir statyti savo komanda "McLaren" technologijų centre, tada jūsų banko sąskaita gali greitai ištuštėja. Geros naujienos Grand Prix Racing Online apie pinigus yra tai, kad geriau jums atlikti vykdant užduotis, tuo daugiau pinigų gausite po kiekvienos rasės. Jūs taip pat galite rasti rėmėją ir pasirašyti su jais sutartį sezonui. Tiesą sakant, pagrindiniai momentai žaidimo Grand Prix Racing Online yra valdyti savo finansus ir kaip teisingai juos priedą.

Žinoma, tikroji priežastis žaidimai - lenktynių Grand Prix Racing Online. Kai jūsų vairuotojas ir patogumai sukurtos žaidimą, jūs turite patobulinti savo įgūdžius ir užsidirbti teisę dalyvauti lenktynėse. Jums bus Grand Prix Racing Online žaidimą dabar aštuonių ratų praktikos prieš kvalifikuojamas gauti du terminai, kurie vėliau kartu kartu sudaro visą laiką grotelių (jūsų antrojo kvalifikacinio rato daroma su kuro rezervo rasės).

Kaip naujokai paleidus žaidimą Grand Prix Racing Online League Rookie, o jei pavyksta patekti į keturių didžiausių (su teigiamu balansu pinigų) ne sezono pabaigoje, jums bus iš anksto į kitą lygį: "Amateur" «Pro" ir "Master". Galutinis tikslas yra pasiekti iš "elito" lygį, kuriame yra tik keturiasdešimt prieinamumas kiekvienam sezonui.

Pradedantiesiems, yra "Pradedančiųjų vadovas", siekiant padėti jums, taip pat labai patogūs skyriuje "Klausimai ir atsakymai". Mūsų žaidimas GPRO galite susitikti su kitais vadovais ir susitikti su jais kreiptis pagalbos ir gauti pagalbos.

Jūs taip pat turite galimybę mokėti pinigus tapti "rėmėjas" Grand Prix Racing Online. Tai suteiks jums papildomos naudos, pavyzdžiui, gebėjimą valdyti savo komanda daugiau galimybių statistikos, ir gebėjimas rasti geriausią vairuotojų jus kiekvieną sezoną žaidimą GPRO.

 

Žaisti pat