Grand Theft Auto 4

Alternatyvūs pavadinimai: Grand Theft Auto 4

Beveik kiekvienas žaidimas išleistas pagal skambus pavadinimas GTA, sugebėjo tapti savo paties žanro legenda. Įdomios istorijos, puiki misija, įdomių nuotykių herojai ir daug rūšių niuansus ir elementų, kad jūs tik reikia pamatyti savo akimis ir pajusti asmeniškai. Visa tai puikiai įkūnija ir Grand Theft Auto 4 vnt. Šis projektas pavyko tapti ypatinga visų Rusijos, Ukrainos ir Beloursi piliečiams, nes pagrindiniai žaidimo garso takelių įrašyti garsus reperis Seryoga. Taip, tai GTA 4 jūsų personažas galės keliauti aplink miestą, klausantis "namų gamybos" muzikos - pakankamai malonus, ar ne?

Grand Theft Auto IV - žaidimas, kuris pasakys, kad Liberty City istoriją. Veikėjas Niko girdėjau daug istorijų apie jo brolis, nuoširdžiai tikėjo tikra amerikietiška svajonė. Nereikia nė sakyti, ko gero, apie tai, kas buvo jo nusivylimas, kai jis atėjo į veidą su realiomis problemomis, sėdi už taksi nepretenzingas rato, vietoj pažadėtosios posh Ferrari, ir nuomojamas mažas Flatlet "matuokliu" buvo tas pats " prabanga vila ". Tačiau, kaip nurodyta iš linijos žaidimų poilsio, GTA 4 rodo mums, pobūdį - drąsūs herojai neatlieka ties pavojų jie nori eiti per už teisingumo ir pergalės vardan akyse. Žinoti žaidimą GTA 4 žaisti jėga visą naktį, vienas po kito, įveikti naujų ir naujų misijų.

Projektas buvo šiek tiek pakeista, palyginti su savo pirmtaką: gatvės dingo dviračius ir automobilius radijo bombų. Šviesus ir energingas spalvas išblukęs, bet grafika tapo labiau skaidrus, patikimas. Visi pakeitimai buvo naudingi projektą - tai yra bet kuriuo atveju negali tapti nuobodu ar neįdomu.

Žaidimų Grand Theft Auto 4 tęsia gerą tradiciją - putojantis humoras būna labai dažnai, kūrėjai puikiai dantį žymiausius prekių ženklus ir prekių ženklus. Nepaisant to, kad šio projekto veikėjas - beširdis žudikas, pažvelgti į jį maloniai. Charizma ir nervai plieno Nico tiesiog kniedėmis dėmesį į save. Net sau atkreipti tarp Nico Skundėsi ir Danila Bagrov lygiagrečiai.

Norėdami pradėti žaidimą, jums reikės, pirmiausia parsisiųsti Grand Theft Auto 4. Greitai ir lengvai padaryti, kad padės bet torrent tracker. Kai jūs galėsite prisijungti prie projekto, jums bus maloniai nustebinti tuo jo mąstantis dainos ir puikus balso veikiantis kietas. Sumaišyti su žaidimo žaidėjas demonstruoja vaizdo įrašus, kurie šiame žaidime yra nei daugiau, nei mažiau, atvyko 8:00.

Tokie kaip GTA IV, žaidimas visada bus populiarus. Jie yra geros kokybės ir įdomu - tai, ko jums reikia bet kuriuo žaidėjus. Paskubėkite, o išbandyti savo laimę Liberty City erdves! Mėgaukitės žaidimo sau ir rekomenduoti savo draugams! Išsamesnė informacija yra pateikta vaizdo priekabų žaidimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos