GTA: Epizodai iš Liberty City

Alternatyvūs pavadinimai: GTA: Epizodai iš Liberty City

Visa linija žaidimai GTA - legendinis ir sėkmingų projektų, kuriems gali sužavėti kartą ir visiems laikams kolekcija. Kiekvienais metais naujų gerbėjų skaičių žaidimas auga kelis kartus - atnaujinimų ir pratęsimų projekto laukia keli milijonai žmonių visame pasaulyje. GTA EFLC vnt - sveikintina dovana žaidėjai. Šis žaidimas skiriasi kruopštumas, ir prilygina jį iš projektų, kuriuose iš vienos versijos į pakeisti pagrindinius elementus, tik nedrįsta skaičių.

Šis projektas - visiškai du žaidimus. Vienintelis dalykas, kuris mažina jų nepriklausomybės - mažos trukmės. Storylines Grand Theft Auto: Epizodai iš Liberty City yra glaudžiai susiję su originalu, bet kūrėjai sugebėjo sukurti unikalią ir unikalių naujų žaidimo įvykių. Net tai, kad tiek "nuversti" projekto vyks atvirose erdvėse pačiame mieste, negadina bendro įspūdžio žaidimą. Kito epizodo GTA kūrėjai sugebėjo padaryti neįmanoma: sukurti dvi visiškai skirtingos žaidimų. Iš karto po žaidimo žaidėjus pradžia gali pajusti atmosferos ir anturazhnye skirtumą.

Beje, apie žaidimo pradžioje, o taip pat, kaip ir anksčiau, prieš galite pabandyti savo laimę projekte reikės atsisiųsti GTA 4: EFLC. Diegimo procesas užtruks nuo 15-20 minučių stiprumo, jei bėgti pagalbos, kai atsisiųsti torrent sekimo. Ėjimas į žaidimą, jums bus iš karto suprasti, kas yra pagrindiniai bruožai projektą. Dalis Pamesta ir Damned šiek tiek atvira Tu esi paprasto gatvės motociklų gaujos gyvenimą, kurios nariai nėra taikomos visuotinai pripažintas normas ir įstatymus paslaptis - jie turi savo viziją gyvenime. Ir Gay Tony Baladė - turtingą istoriją, rodo spalvingi šalys ir brangių automobilių, prabangių ponios ... ir tą patį santykį su taisyklių ir įstatymų, kaip ir Lost ir Damned.

GTA EFLC - žaidimas, kuris pasakoja apie šiuolaikinio pasaulio istoriją, kur pinigai yra galios simbolis. Pagrindiniai pokyčiai projekto kol kas nėra, tačiau visa tai kompensavo puikus žaidimo ir cool grafika. Kad būtų lengviau jums "pagrindinio mokymo", bus įspėtas, kad šio žaidimo sklypas yra ne itin įtakos gameplay - tai čia yra nebereikalinga sukurti tinkamą atmosferą.

GTA EFLC žaisti kreipsimės į visų projekto gerbėjai, be išimties, kurie, atvirai, siužetinė, kad tikrai nereikia, svarbiausia - sunaikinti visus priešininkus. Bet visiškai skirtingi žaidimo strategijos žavi ilgai. Pavyzdžiui, į "biker" saga "jūs neturite įgyti prestižą darbuotojus, nes visi motociklų brolijos nariai jau seniai nustojo būti tik draugai, šeima - taip jie gali būti būdinga. Bet Tony Baladė imsis visiškai kitoks, klaidingą ir neteisingą pasaulį, kur beveik visi klausimai, būtini spręsti su kumščiais. Išvežamos į GTA EFLC vaizdo priekaba parodė visus pagrindinius privalumus projektą. Iš jo sužinosite apie naujas mini tikslai ir užduotys. Suintrigavo?

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos