Grand Theft Auto: San Andreas

Alternatyvūs pavadinimai: Grand Theft Auto: San Andreas

Grand Theft Auto: San Andreas yra dar vienas vaizdo žaidimų serijos Grand Theft Auto projektas. Be pagrindinio žaidimo linijos, ji yra penkta. Kompiuterių versija pasirodė 2005 metais. Bet kol ji pasiekė rusų žaidėjus tik 2010. Kaip ir visose ankstesnėse versijose šios serijos, visi veiksmai vyksta aplink vieną charakterį. Tačiau, skirtingai nuo ankstesnių žaidimų, čia žaidėjas gali pakeisti savo charakterį ne tik per drabužius, bet ir pakeisti konstituciją. Pavyzdžiui, pagrindinis veikėjas, kuris turi pravardę CJ, gali lankyti sporto salę, gerina ištvermę ir perforavimo galia.

Norint žaisti jums reikia atsisiųsti GTA: San Andreas. Tada įdiegti į savo kompiuterį ir mėgautis žaidimu. Veiksmų planas atsiskleisti 1992, kai didmiesčių Kalifornijos nusikaltimų klesti. CJ, jis Carl Jones - afroamerikiečių 25 metų - grįžta į Los Santos (miesto, kad yra nustatyta pramanytas būklės San Andreas), po penkerių metų, praleistų Liberty City. Į miestą jis grįžta, nes savo motinos laidotuves. Motina mirė ne iš vietos gaujos rankas. Po laidotuvių, jis grįžta namo, bet apie tai, kaip jis atitinka policininkas. Pagrindinio herojaus mirtis yra kredituojamas prisijungę kariaujančių grupuočių, ir priversti dirbti ant "ne ekologiškų policija.

Per GTA: SA žaidimo žaidėjas galės ne tik vaikščioti, paleisti ir judėti automobiliu, bet ir pasinaudoti dviračiu. Be to, važiavimo kokybę priklausys nuo asmeninių savybių pobūdžio, pavyzdžiui, ištvermę.

Grįžęs namo, CJ atitinka vaikystės draugas, kuris skiria jį visiems požemio subtilybes, kuris vyksta ne šiame mieste metu. Verta paminėti, kad GTA: San Andreas, galite žaisti ne tik kompiuteryje, bet ir "Xbox" ir "PlayStation. Tačiau daugelis vis tiek rekomenduojame jį kompiuterio versiją, nes ji bus daug lengviau naudotis visomis žaidimo funkcijomis.

Kurdami didžiulį žaidimo pasaulį, kūrėjai sugebėjo padidinti įdomių istorijų ir stilių skaičius, palyginti su ankstesnių žaidimų seriją. Taigi, žaidimas GTA: San Andreas galėjo suteikti kuo daugiau skirtingų gatvės ženklų, kad gali bendrauti ne tik tarpusavyje, bet ir su Karl. Kai kurie personažai neišvengiamai atsiranda tik tam tikrose vietose. Be to, kiekvienoje miesto dalyje yra unikalių simbolių. Vienas iš šių žaidimų yra įvairių nusikalstamų grupuočių, kurie nuolat kovoja už jų poveikį tam tikroje miesto zonoje konfrontacijos.

Taip pat reikėtų pažymėti, kad žaidimo siužetas buvo sukurtas ne tik darbuotojus kūrėjas, bet ir profesionalūs rašytojai. Pavyzdžiui, gali būti ir išdavystė, meilė ir nusivylimas. Siekiant jaučiasi labiau scenarijus, ekspertai rekomenduoja, kad jūs pirmą kartą pažvelgti vaizdo GTA: San Andreas, ir tik tada pradėti žaidimą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos