Ereali

Alternatyvūs pavadinimai: Ereali

Nauji veidai realybė nesuderinta žaidimas skiriasi nuo visų kitų interneto projektų savo unikalumą. Pagal visus tuos, kurie jau turėjo galimybę susitikti su viena ant vieno žaidimo, ji turi didžiulį potencialą ir visus šansus laimėti didesnio skaičiaus žaidėjų naudai visame pasaulyje. Tai vaidmenų žaidimas, sukurtas pagal žanrą MMORPG , apskaičiuotas per dideliam vartotojų skaičiui. Kaip naršyklės pagrindu projekto, jums nereikia įdiegti jokių papildomų programų ar failų, ir žaidimo pradžioje jums teks tik turi būti registruojami tik veidai realybės internete.

Kaip žinote, galite tikėtis aktyvaus sąveiką su visų registruotų vartotojų žaidimą. Šiandien yra daugybė dalyvių, todėl reikia paruošti ir sutikti naujų žmonių su mąstančių žmonių. Būsite įtraukti į muštynes ​​ir kovose, įsigaliosiančias nuo realybės krašto realiu laiku. Šis žaidimas leidžia tiek individualių ir grupinių tipų mūšiai, ir, atitinkamai, bus galima prisijungti prie klanų ir imsis veiksmų prieš sujungusi priešu.

Kadangi šioje interneto projektui žaidimo pradžioje, kaip minėta pirmiau, veidai Realybės patikrinimas yra būtinas procesas. Visą žaidimą sąsaja pritaikyta Rusijos žaidėjų, todėl registracijos iškiltų sunkumų.

1. Norėdami registracija prasidėjo, jums reikia paspausti ant tos pačios mygtuką "Sign Up", kuris yra žaidimo puslapyje.

2. Po to jums bus prieinama registracijos formą, kurią reikės užpildyti, po visų patarimų ir orientavimo sistema, nurodant vartotojo vardą, slaptažodį ir pasirinkdami simbolį seksas. Tik tada jūs galite pradėti žaisti veidai realybe.

Jei pageidaujama, kiekvienas pradedantysis gali prisijungti prie sistemos, naudodami savo sąskaitą viename iš socialinių tinklų. Sąrašas visų palaikomų socialinių tinklų taip pat atstovauja žaidimo puslapyje.

Pagrindinis bruožas šį žaidimą yra tai, kad jo administracija nuolat stengiasi palaikyti ryšius su kiekviena iš vartotojų, bando patenkinti visus norus ir įgyvendinti net drąsiausias idėjas. Todėl kiekvieną savaitę žaidimo atnaujintų questus ir užduotis pagerinti žaidimo.

Pradėtas žaisti žaidimą realybė kraštas, galite išmokti magiškų dalykų pagrindus ir išmokti naujų įgūdžių. Projektas pažangių funkcijų vaidmenų simbolių, kurie suteikia žaidimui ypatingą žavesį. Pasibaigus realybės krašto yra keletas pagrindinių klasių simbolių, įskaitant:

1. Riteriai.

2. Berserkers.

3. Valkyrie.

4. Nosferatu .

Kaip matote, jums bus geras pasirinkimas. Be to, kiekvienas žaidėjas bus prieinama visų pagrindinių elementų: žemės, vandens, oro ir ugnies.

Maloniausia yra tai, kad be veidai Tikrovė gali žaisti bet kas. Šiame žaidime pergalė pelnytą pasiekimas, o ne proplacheny procesas.

 

Žaisti pat