Pilkosios medžiagos. Vaiduokliai sąmonės

Alternatyvūs pavadinimai: Pilkosios medžiagos. Vaiduokliai sąmonės

Procesorius: "Pentium 4/Athlon 1. 4 GHz

RAM: 512 MB

Video: 128 MB

Diske: 5. 5 LT

Pilkosios medžiagos. Vaiduokliai sąmonės - mistinis quest, scenarijų, kuris tapo žinomas žaidimų pasaulyje asmuo, kuris yra žinomas dėl savo darbo kitoje populiarus TV serialas į nuotykių Gabriel Knight stiliaus autorius. Žaidimas pilkosios medžiagos. Vaiduokliai sąmonės naudojimo išbandyta ir patikrinta sistema su dviejų pagrindinių simbolių, kiekvienas iš jų turės savo savybes, savo pasaulio viziją, kuris padės jums daugiau nei vieną kartą per ateinančius raktiniuose galvosūkiai.

Žaidimo sklypas

Istorijos sklypas, papasakotas žaidimas pilkosios medžiagos nesiskiria didelį originalumą. Tam tikras asmuo, perkeltas į kitą šalį, į visiškai kitą miestą ieškoti darbo. Staiga pasikeičia aplinka ir siųsti į nepažįstamoje aplinkoje herojus yra nieko naujo, tačiau įdomiausia pradėti. Skatinami svajonė patekti į tikrą Meka visų pasaulio magai, Londonas "Klubas Dedalus" veikėjas Sam Everett ir artėja prie Albion, tačiau iš pažiūros atsitiktinių įvykių serija veda ją į visiškai kitą vietą, ty iš Oksfordo universiteto. Susipažinęs su jauna mergina, kurie atėjo į interviu su vienu iš žymiausių universiteto profesorių patekti į jo padėjėjas paštu Samas negalėjo net įsivaizduoti, kaip įvykiai įjungti ją. Jauni varžovas, paskutinę akimirką ne atlaikyti įtampą ir paskubomis pensininkas profesorius iš kabineto, paliekant Sam kaip tik soiskatelnitsy už kampo, ir ji nebuvo planuojate gauti. Neatsisakydamas laimingą nelaimingą atsitikimą gauti pirmą dieną jo buvimo Londone darbą Sam paėmė likimo dovana, o kartu su juo pirma, kad profesorius - rasti šešis savanorius kai kurių tyrimų. Tačiau visi, kurie girdėjo vardas neurologas Stiles, pabėgo į skirtingas puses, ir tai buvo neįmanoma suvilioti net padoraus pinigų premijas. Kas slypi už mokslinių tyrimų profesorius neurobiologijos ir kviečia jus sužinoti žaidimas pilkosios medžiagos.

Veikėjai

Pagrindinis herojė istorija pilkosios medžiagos. Vaiduokliai sąmonės, žinoma, Samantha Everett, magas, kuris atėjo į Londoną su vienu tikslu, kad patekti į vidinį šventovė iliuzijos ir magai visą pasaulį "Klubas Daedalus". Net tai, kad ji dalyvavo keista veiklos profesorius neurobiologijos vietiniame universitete, kuris dirbo pagal kažką neįsivaizduojamas eksperimentų vaizdu tyrimą, nėra sustabdyti jį nuo jo tiesioginę paskirtį, kuriai jis iš tikrųjų atvyko į JK kapitalo. Personažo iš žaidimo pilkosios medžiagos kūrėjams nepavyko daugiau nei charizmatiška ir jūs ne tik išgirsti, sarkastiškas ir glaustą komentarus dalykai veikia ir tiesiog galvoti apie mergaitę. Kitas personažas, kuris suteikia mūsų teismo žaidimas pilkosios medžiagos. Vaiduokliai sąmonės, Dr Stiles, sužavėjo kai grėsmingas eksperimentų smegenis, ne mažiau įdomių, jo pastabas ir loginiu mąstymu dėl tarp proto ir beprotybės ribos, ne tik rimta staigmena, o kai kurie gali pralinksminti. Visą laiką žaidimas pilkosios medžiagos jus tamsoje iki kito posūkio įvykių, ir jūs patirsite iššūkis dėlionių ir didžiulis tyrimo vietose ieškoti reikalingų elementų stiprumo, bet labiausiai kantrus ir atkaklus, bus sudaromos remiantis nuopelnais netikėtas sklypo posūkiais ir svaiginančio pabaigą.

 

Žaisti pat