Grimlands

Alternatyvūs pavadinimai: Grimlands

Grimlands lankosi - klientas fantazijos žaidimas, kuris yra pirmojo asmens šaudyklė, kurioje atsiskleisti įvykiai pasaulyje postapokapsticheskom. Atsižvelgiant į žaidimo taikoma nelaimių žmonijos kaip stiprus žemės drebėjimas istorija. Tie, kurie yra laimingi, arba ne laimė (dar nežinoma! ) Išgyventi, priversti prisitaikyti prie naujų gyvenimo sąlygų iš esmės skiriasi nuo ankstesnių. Visi įprasti žmonės liko tik prisiminimai. Dabar jų mintys tik kaip neprarasti į kovos už egzistavimą ir gauti reikiamų išteklių. Be to, visi komplikuoja tai, kad naujajame pasaulyje knibžda įvairių mutantų, būtybių ir Insane nusikalstamų grupuočių. Žiovauti iš tikrųjų vienu metu! Gerbiami žaidėjai, apsiginklavę iki dantų, pirkti patikimą transportą - ir dar daugiau! Galėsite parodyti visiems, ką jie sugeba!

Žaisti Grimlands bus po atsisiųsti ir įdiegti kliento. Bet tai įvyksta anksčiau Grimlands registraciją. Norėdami sukurti oficialioje interneto svetainėje žaidimo sąskaitą, jums reikia užpildyti specialią formą, pateikiant šią informaciją: vartotojo vardą, elektroninio pašto adresą, slaptažodį. Taip pat patikrinkite, žaidime dalyvauja Grimlands Newsletter Užsiprenumeruokite ir priimti sutartyje su vartotoju. Kitas svarbus dalykas, kad neturėtų būti ignoruojama savo Quest greitai pasinerti į patrauklių nuotykius - tai yra būtina sistemos reikalavimai žaidimo. Jūsų kompiuteris turi atitikti šiuos parametrus:

- Operacinė sistema Windows XP / Vista / 7;

- CPU Intel / AMD dual-core 2. 0 GHz;

- Video GeForce8600 GT 256MB / ATI (AMD) ATI Radeon X1950 256MB;

- 1GB RAM

- Laisva vieta kietajame diske 6 GB.

Taigi, patekti į nežinomą pasaulį ateities, jūs turite žinoti, kaip turite elgtis su. Pirma, mes turime pasakyti, kad jūs turite teisę pasirinkti sau profesiją. Grimlands žaidimas siūlo tokią profesiją kaip plėšikas, kad ginklo, mėsininko, inžinierius. Kas linija sukurs priklauso sau ir savo pageidavimus. Antra, jūs turite suprasti, kad ginklų ir transporto priemonės turi būti tobulinamos ir keičiamos, norint užtikrinti, kad tos prekės yra jūsų nuosavybė buvo tikrai veiksmingos. Transportas yra padalintas į du pagrindinius tipus: Humvee ir jutiklio. Ir čia yra kaip stuff juos - rūpintis kiekvienas žaidėjas. Gana prieinamą ginklu pasirinkimas tikrai platus. Jūs žaisti Grimlands ir naudojant šautuvai ir pistoletai, kulkosvaidžiai ir šautuvai ir revolveriai, ir mačetės tipo Nozhov, mačetės, žalvario Knuckles, beisbolo lazdomis. Trečia, jūs negalite pamiršti fakto, kad įgytų įgūdžių reikia nuolat papildymo. Nustojus vartoti bet įgūdžių lygį žymiai nukrinta, ir, atvirkščiai, tie įgūdžiai, kurie naudoja dažniausiai, nuolat vystytis. Ir ketvirta - tai, žinoma, pastovi dalis kovose su kitais žaidėjais kirstis su šlykštus mutantų kovą su pavojingų veikėjus norovyaschie Dotarłeś atsikratyti gyvybiškai įsigijo. PVP sistema su jos įvairovė. Mūšiai vyksta absoliučiai visose vietose. Ir jei jums atrodo šiek tiek jaudulio - žemyn į tamsius požemius. Tačiau pažymi, kad ten oi kaip sunku kartų!

Kiekvienas sveikata reikalauja tam tikrų medžiagų buvimas. Be ištekliai geriau sėdėti ir niekada roko valtis. Rūpinkitės visą reikalingą buvimas yra ne taip sunku, kaip atrodo iš pirmo žvilgsnio. Po tonų stuff aplink, tarp kurių bus galima gauti ir stiklas, metalai, elektronikos laužas, plastikas, biologinės atliekos.

Grimlands galite žaisti ir kaip klanas. Yra tam tikrų aspektų, kurie reikalauja koordinuoto komandos veiksmų. Tai, pavyzdžiui, statybos ar apsaugoti svarbius objektus. Ir tai ne tik nauda iš sąjungas. Kartu tikrai bus lengviau eiti į tokio atšiauraus pasaulio, gauti būtinus išteklius sunaikinti Minios mutantų.

Jei bandote trumpai išvardinti privalumus Grimlands internete, tada iš renginių, labai crafting sistema, sudėtingą sistemą įgūdžių, modifikavimo laikais ir transporto ginklų dinamiką. Prisijungti greitai virtualios bendruomenės ir balsuoti patys daug pliusų Drago Pramogos produktą. Nebijokite nusivylimas, prieš jus vertas projektą! Mėgaukitės savo sveikatą!

 

Žaisti pat