Guild Wars

Alternatyvūs pavadinimai: Guild Wars

Žaidimas Guild Wars yra nemokama multiplayer online Vaidmenų žaidimas. Šis žaidimas buvo sukurtas fantazijos stiliaus. Nemokama Guild Wars, nes tai visiškai nėra abonementinis mokestis.

Žaidimo dar nebuvo sukurtas Guild Wars rusų kalba, bet gal greičiau jūs galite pamatyti skaičių žaidimas Guild Wars rusų sąsaja.

Guild Wars kompiuterinis žaidimas, galite jį atsisiųsti į bet kokią žiniatinklio svetainę, kuri suteikia tokią teisę. Atkreipkite dėmesį, kad galite atsisiųsti nemokamai GW pat per torrent.

Prieš pradėdami žaisti Guild Wars, patikrinkite, ar jūsų kompiuteris atitinka sistemos reikalavimus žaidime:

1) 800 MHz - Procesorius.

2) 256 MB - RAM.

3) 3 GB - HDD.

Žaidime Guild Wars jums žaisti įvairių žaidimų vietų. Kai kurie iš jų yra aprašyti žemiau:

1) Pagrindiniai žaidimų erdvė - tai pagrindinis plotas. Ji apima salų kovų.

2) Žaidimas Space pranašystės - tai predkatastrofny Ascalon ir žemynas vadinamas Tyria.

3) Žaidimų Erdvė frakcija - žemynas vadinamas Kantas.

4) Žaidimo erdvė vakarop - ji apima Elona žemyną ir žmonių kančias.

Žaidime Guild Wars personažas yra pagrindinė savybė jo profesija. Šiame žaidime jūs galite pasirinkti savo charakterį šių profesijų:

1) Bazinis profesija - jie yra pagrindinės ir gali būti atrinkti kiekvienoje grupėje. Ši grupė apima: Warrior, Ranger, Vienuolis, Necromancer, Elementalist, Mesmer ir.

2) Profesijos frakcija - gali būti pagrindinė (pirminė) tik tie veikėjai, kurie pradėjo žaidimą frakcija. Duomenų profesijų apima: Assassin ir Ritualist.

3) Profesijos vakarop - šios profesijos gali būti pagrindinė (didžioji), tik simbolių, kurie pradėjo žaidimą Nightfall. Duomenų profesijų apima: dervišas ir Paragon.

Kiekvienu profesija yra keturios ar penkios savybės.

Žaidime Guild Wars profesijų simbolį gali būti keletas priežasčių: didelis, ir mažas. Nuo pagrindinio profesijos daug kas priklauso: išvaizda pobūdį, jo drabužius, runas, kurios yra jam prieinama ir kitiems

Taip pat į žaidimą Guild Wars personažas turi kitas savybes

1)                           Patirtis - sėkmės ar įgūdžių rodiklis turi būti plėtojama visame žaidime

2)                           Lygis - priemonė, kuri suteikia charakterį po tam tikro skaičiaus rinktų patirtį.

3)                           Hit Points - parodyti, kaip sveika jūsų charakteris. Taškai gali būti pašalintos, jei jūsų charakteris yra pažeistas mūšyje. Pradžioje žaidimo sveikata yra 100.

4)                           Balai energijos - atkuriamos automatiškai naudojamas įvairiuose veiksmuose.

5)                           Įgūdžiai taškas - ji pažymi, už kurią galite nusipirkti įgūdžių iš mokytojų. Skill-taškų gausite misijai.

6)                           Taškai atributus - gausite juos per lygius ir kai svečių.

GW žaidimas yra gausu funkcijų ir galimybių unikalių simbolių svečių. Sužinokite žaidimo Guild Wars taisykles, prieš pradedant jį žaisti.

Pasinerkite į šią neįtikėtiną pasaulyje mūšių ir susirėmimų. Vadovauti savo pusę į pergalę, rodo, kad esate tikras lyderis.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos