Guild Wars 2

Alternatyvūs pavadinimai: Guild Wars 2

Žaidimas Guild Wars 2 - klientas Multiplayer nuotykių žaidimas, žanras fantastika. Vartotojai gaus į pasaulį, kur yra maišoma, nes baisi prabudimo drakonas. Buvo manyta, kad šis dalykas niekada pabusti, tačiau netikėtai atsitiko. Be to, dabar drakonas sukaupta tiek energijos, kad nugalėti būtų labai sunku. Jis nori sunaikinti visų fantazijų pasaulyje gyvena, jo įniršis nežino kliūčių ir kompromisai. Tik drąsūs širdis gali apskųsti tokį pavojingą medžiagą. Pavartojus šio sudėtingo atveju, reikia nepamiršti, kad norint gauti Dragon nėra lengva. Pirma klajos per pasaulį, atlikdami įvairias užduotis, monstras krūva sunaikinti, ne vienas priimti sunkų sprendimą, turinčių įtakos likimą. Be Guild karai 2 internete Jūs patys kuriate savo ateitį. Daug kas priklauso nuo jūsų veiksmų, nes jie yra ir jūsų asmeninė istorija. Beje, įvykių nuolat pasitaiko vietų ir net nepriklausomai nuo to, ar kas nors yra ten, ar ne. Tai yra, jei per tam tikrą laiką jūs gaunate į padėtis reikalauja ryžtingų veiksmų, tai reiškia, kad tai atsitiko, nes buvote ten kada tiksliai įvykis turėjo atsitikti. Ir čia yra tai, kas atsitinka, kai priklauso nuo jūsų elgesio. Jūs esate laisvai pasirinkti darbą, kuris perims ir ignoruoti tuos, kurie atrodo nereikalingi arba tiesiog traukia jus. Ši žaidimo suteikia žaidėjams laisvės jausmą, ir kas vilioja daug nuotykių reiklus žinomi apribojimai. Mokėjimas už vieno kliento, jūs galite mėgautis ilgą laiką galimybę žaisti Guild karai 2 mano laisvalaikį.

Diegimas klientas iki Guild karai 2 registracija. Akkakunta vardas bus elektroninio pašto adresą. Jums tiesiog reikia sukurti slaptažodį. Atkreipkite dėmesį, kad susitarimas priimamas besąlygiškai. Susipažinti su projekto apsilankymo oficialios svetainės naudojimo taisyklės. Ir dar vienas svarbus dalykas - sistemos reikalavimai. Dėl žaidimo reikės šiuos parametrus:

- Operacinė sistema "Windows" XP / Vista " / 7; [ _19_]

- Procesorius Intel Core 2 Duo E 6550 2. 33 GHz / AMD Athlon 64 X 2 5600 +

- Grafika NVIDIA GeForce GT 240 / ATI radeon HD 4670,

- Kietasis diskas 14 GB;

- RAM 2 GB .

Nuo Guild karai 2 žaidimas, galite pasirinkti sau vieną iš galimų lenktynėse. Siūlo penkias lenktynes, kurių kiekvienas turi savo funkcijas. Mes negalime pasakyti, kad bet kokios rasės yra geriau, o kai blogiau. Privalumai ir trūkumai, ne visi, bet tai turbūt geriausia. Kaip gamtoje niekas nėra tobulas, jūs tikriausiai taip pat nenori valdyti tam tikrą įsikūnijimas tam tikrų teigiamų savybių. Taigi, žmonės, Asura, Nornos, arktinės palijos ir Sylvari kviečiami prisijungti prie jų. Be to, galima pasirinkti patrauklią prekybą. Pagalvokite, apie kuriuos norėtumėte būti - karys, "Ranger", Elementalist, Inžinierius, burtininkas, globėjas ar vagis? Iškart pasakyti, kad kartais jūs galite padaryti, kokia ji yra, kad kitų profesijų atstovų, bet vis dar turi būti tobulinama atsižvelgiant į pasirinktas.

Žaidimas GW 2 - tai, visų pirma, įvairovė. Viskas, kas vyksta, labai greitas, įdomus ir daro nepamirštamą įspūdį. Žaidimas yra tikrai universalus, ir tai yra neįmanoma išvardinti visus, kad jūsų laukia virtualiame pasaulyje spalvingų Guild Wars 2, todėl geriau bandyti ir įvertinti projekto privalumus. Na, kaip sakoma, welcome!

 

Žaisti pat