Gwent The Witcher Card Game

Alternatyvūs pavadinimai: Gwent The Witcher Card Game

GVINT: Raganius. Kortų žaidimas - nuo 2015 m atėjo vieno žaidėjo vaidmenų žaidimas"Vedmak 3: Wild Ohota", tūkstančiai žaidėjų alsuoja charizmatiškas Witcher Geralt nuotykius. Daugelis funkcijų, pavyzdžiui, built-in pagrindinio sklypo ir kortų žaidimas, kaip sakoma, į"daugybės prašymų darbuotojų"buvo stipriai nusprendė paskelbti ją kaip atskirą projektą. Dabar žaidimas GVINT: Raganius. Kortų žaidimas pagaliau prieinami 2017 ir toliau vystytis. Galimos platformos:

  • Xbox One
  • PC
  • PlayStation 4.

Bitvy nenustoja.

Esli GVINT žaisti žaidimą: The Witcher. Kortų žaidimas, tai aišku, kad ji panaši pirmenybę arba tiltą. Gameplay yra sumažintas iki dalyviams, ir ten gali būti 2 iš 2, ideali kombinacija kortelių surinkti simbolizuoja armiją, kad kovoja šioje srityje. Yra priekinių pabaiga kariai, šauliai ir tolimi sienų. Nors žaidimo stilius nepasikeitė daug, daug tobulesnio projektavimo nuotraukas.

Est penki grupuotes, kurių kiekviena skiriasi savo charakterį:

  • Nilfgaard už priešo planus sutrikdymą, eiti į bet gudrybės yra diplomatijos režimą, tik primesti savo sąlygas. Tuo tarpu jų šnipai įsiskverbti priešo užnugaryje, sužinojęs kortų kombinaciją.
  • Chudovischa Baismīgs padarai, paruoštas valgyti, net artimieji, jei ji padidina jų stiprumą.
  • Skoya taels judrus, kaip pasalas ir kariūnai. Baigta akis žemyn kortelės bus atidaryta tik po spąstus uždarymo.
  • Skellige mirtis pamatyti ypatinga garbė, drąsos ir stiprybės. Kartais jie tyčia siunčiami savo karių išleidimo, žinant, kad po to, kai vadinamas atgal, jie taps dar stipresnis.
  • Severnye Karalystė išlaikyti viskas kontroliuojama. Korta turėtų tapti aukso, jie yra nepažeidžiamas į priešo burtai.

Chtoby sukurti stiprią denio, būtina pasirinkti 30 korteles, atkreipiant dėmesį į jų charakteristikas ir iš kurių jie frakcijas.

Uzhe dabar galite atsisiųsti GVINT: The Witcher. Kortų žaidimai nemokamai, ir prisijungti prie entuziastingų žaidėjų gretas. Ant rankos jums būtų suteikta 10 korteles ir visiškai atsitiktinai. Prieš prasidedant kova, trys iš gautų kortelių gali būti keičiamasi. Be to, įvairių tipų karių armiją, ten taip pat yra lyderis, kuris yra izoliuotas nuo savo konkrečios srities talentą poilsio. Taip pat yra kortelės, kurios gali turėti įtakos aplinkai sustiprina arba susilpnina priešingai poveikį. Sumaniai juos taikant, padaryti puikus derinys, kuris gali prasiskverbti jokio priešo gynybos. Dalyvis turi praeiti trys šoviniai, ir po kiekvieno laimėtojo atskleidė po vertinimo surinktus korteles. Antrojo turo, galite gauti papildomų dvi korteles, o trečiasis tik vienas, todėl ji turėtų būti gera galvoti apie tai, kaip geriausia juos taikyti.

Esli vėl grįžti į lyginamosios apibūdinimo Gvinta į Laukinė medžioklė ir šiame žaidime, jūs pastebėsite, kad ten buvo papildomi vienetai kokybę, o taip pat pakeitė frakcijas ir lyderių savybių. Kartu su įprastais korteles turi papildomų, o ne tik personažų, bet ir reiškinius. Pavyzdžiui, su epidemijomis turimų pagalba sunaikinti silpniausias priešų.

V GVINT: Raganius. Kortų žaidimas jūs galite žaisti su realių žaidėjų ir eiti į turnyro kovoti reitingą rungtynės. Pastaruoju atveju, jūs gausite šlovę ir titulus, žinoma, tik tuo atveju, jei jums parodyti gerą rezultatą.

GVINT: Raganius. Kortų žaidimas yra aprūpinta pagrindinį bruožą lošimo įdomus galimybė organizuoti priešininkus spąstai blefas ir veikti gudrus.

 

Žaisti pat