H1Z1

Alternatyvūs pavadinimai: H1Z1

Žaidžia su Zombie viruso H1Z1.

S 15. 01. 2015 pradžioje prie"Sony Online Entertainment studija pristatė H1Z1 MMO žaidimą konsolėms PlayStation 4 ir PC su Windows.

Pagrindinis modelis produktų platinimo – H1Z1 galimybė atsisiųsti remiantis nemokamai- žaisti principo, tačiau numato papildomų prekių pardavimą ir paslaugų, kurie neturi įtakos gameplay. Tačiau šis punktas nėra visiškai išspręsta, ir nuolat yra naujų gandų.

Įmonės savo produktą naudoja Forgelight variklis, jau išbandytą verslo PlanetSide 2, taip pat orientyrą žaidimai, EverQuest Pirmyn. Variklio unikalumo gebėjimas sukurti veiksmingai pereiti iš dienos į naktį, besikeičiančių oro ir šviesos reiškinius.

pirmą kartą H1Z1 buvo paskelbta 2014 m , Tada ji tapo žinoma istorija, kurioje mes esame panardinti istorija autoriams. Žaidėjai įvesti   į post-apokaliptinio pasaulio, ir yra priversti išgyventi:

  Mir nuo zombių slenksčio.

 • Stalkivayas grėsmė zarazheniya
 • Konkuriruya su žaidėjų Gamybos paskutinio resursov
 • Zanimayas torgovley
 • Obedinyayas grupėse utselet
 • Osobennost Gameplay – privalomas konkretaus žaidėjo personažas serveru

 

 

Saloje Povegliya įsikūręs netoli Italijos miesto Venecijos, esančių korporacijos"Kurama farmacija", kuri yra besivystanti vaistus nuo pavojingų ir mirtinų ligų. Bet tai tapo tradicija, kad gerais ketinimais mokslininkai nebūtinai veda į pragarą, o jo pradininkai, yra paprasti žmonės.

Tam tikru momentu, eksperimentai išėjo iš kontrolės ir vietoj stebuklas eliksyras atsirado virusas, kuris gali pritraukti žmones į Walking Dead zombiai –.

Nuo baisios atidarymo praėjo 15 metų, o epidemija išaugo, įgijo mastą, tapo nekontroliuojama. Dabar archyvas svarbus uždavinys žmonijos yra rasti vakciną nuo viruso, likusių ribotų išteklių ir veiksmingų ginklų ne tik prieš zombių, bet iš beprotišką gaujomis jų agresijos gavyba.

multiplayer režimas leidžia jums palaikyti ryšį su žaidėjais, juk išgyventi kartu daug lengviau. Grupė lengviau atstumti išpuolių, išlaikyti asmeninės teritorijos ribas, atstumti krašto priešų naudingų išteklių, kad gauti maisto ir drabužių.

Žaidėjai galės organizuoti prekybą, siūlanti savo turtus kitų simbolių, ir gauti mainais trūksta. Jūs taip pat privalo laikytis griežtų taisyklių kasdienio išlikimo, tokių kaip vanduo iš ežero Prieš naudojimą turėtų būti gerai filtruojamas ir apsisaugoti nuo ligų, padeda asmeninės higienos ir skalbimo drabužius.

Natūralu, taip pat yra galimybė vystyti struktūrą. Naudojant žinių ir įgūdžių, išlikę miestiečių bandyti sukurti normalų gyvenimą, baldais ją prieinamą komfortą – nepretenzingas kai statyti trobeles, kiti kuklus lūšna, bet yra kvalifikuoti meistrai, kurie įvaldę statybos ir stiprinti bazių ir fortų technologiją.

Pragyvenimas gauti vis sunkiau, ir yra laukiniai gyvūnai gali padėti šiuo klausimu. Bet jie yra ne tik žaidimas, bet ir potenciali grėsmė – puola žaidėjų, ir, jei esate nepatyręs arba neginkluoti, simbolis mirs lengvai.

Kas nusprendžia H1Z1 parsisiųsti, taps didžiule smėlio savininkas su didmiesčio ir veikia atviras erdves, kurios gali būti tiriamas galo pasaulyje. H1Z1 ant PC yra neįtikėtinai galimas ir įdomių Zombie Apocalypse gerbėjų.

Sistemos minimalūs reikalavimai:

 • Operacinė sistema: 64 bitų; langai 7
 • OP 4 Gb
 • Protsessor Intel i3 dual-core su Hyper- Threading
 • Videokarta: NVIDIA GeForce GTX 275
 • Mesto diske: 20 GB
 • Zvukovaya kortelė: Garso prietaisas suderinamas su"DirectX 10
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos