Hellblade: Senua Aukojimo

Alternatyvūs pavadinimai: Hellblade: Senua Aukojimo

psichologinis žaidimas Hellblade.

Game Hellblade priklauso kūrėjo"Ninja Theory"autoriui, kuris taip pat prisiėmė leidėjo vaidmenį, bet niekam nelaukdamas šio jautrio klausimo. Žaidimo produktas pats buvo ne visos studijos darbas, bet tik nedidelė komanda, kurioje susirinko tik 15 žmonių.

Tai žaislas kolektyvui, kuris pirmą kartą pasidarė tokį didelį darbą, yra savotiškas eksperimentas. Kaip visada atsitinka, pirmasis vaikas yra jo mėgstamiausias mėgstamiausias, puoselėti, bandyti numatyti bet kokį užgaidą. Panašiai ir šiuo atveju idėjai buvo rimtai ketinamos tuo pačiu metu išskirti ką nors didžiulę, didžiulę ir apsvaiginimo. Autoriai pripažįsta, kad jie nuėjo į visų rūšių psichologinių sutrikimų tyrimą, maišydami juos su okultine. Kiekvienas žmogus turi savo mažus demonus (nors kai kurie nėra tokie maži). Formuojant herojės kopijas, autoriai nusprendė nesiekti keisti realių variantų, kad viskas atrodytų realistiškiau.

V jo paties monstras. Ji yra apsėstas idėja pasiekti pačią pragaro dugną, kad surastų atsakymus į klausimus, kurie ją kankina. Tiesą sakant, tai tik haliucinacijos, nesąmonė ir baisios iliuzijos, kurias sukelia pasąmonė.

Download Hellblade gali būti nuo 2017 m. Rugpjūčio, tai yra ši data paskelbta, kaip oficialiai pradėti projektą. Iš vaizdo įrašo, kurį rodo studija, galime pasakyti, kad tai yra pirmos klasės produktas su didžiuliu pasauliu ir sukurtas vaiduoklis.

  • Sukurkite vietą
  • Search items
  • Daugyk monstrus
  • Pagerinkite savo įgūdžius

Interesting faktai.

Prieš tai, kaip ir"Hellblade"žaidime, jus tikrai norėsite sužinoti apie įdomias detales. Pavyzdžiui, kuriant kovos sistemą, moteris buvo pakviesta į kaskadininką Chloe Bruce'ą, kuris buvo"Daisy Ridley"žiūrovas"Žvaigždžių karų"filmuojant skyriuje"Awakening Force".

. Jis vaidino pagrindinį vaidmenį Hellblade Melina Jurgens, bet iš tikrųjų ji nėra aktorė ir užsiėmė vaizdo redagavimu kitu projektu. Senua vaidina laikinai, ieškodama nuolatinės aktorės. Tačiau komanda suvokė, kad Melina greitai įsitraukė į vaidmenį ir gerai susidorojo, todėl pakvietė ją ir toliau dirbti per vaizdą iki galo.

Nors mergaitė sutiko, iš pradžių ji buvo labai siaubinga, o kartais net paprašė savo kolegų atsisakyti ar išjungti šviesą, kai ji turėjo atlikti pernelyg emocinius scenos. Tačiau dirbti sau ir treniruotis salėje pamažu paskatino pasitikėjimą ja, ir drovumas nebuvo tiek daug pasireiškė.

 

Žaisti pat