Herojai ir generolai

Alternatyvūs pavadinimai: Herojai ir generolai

Žaidimas Heroes ir generolai yra masiškai multiplayer online žaidimas, kuriame Antrojo pasaulinio karo veiksmai sukūrė. Herojai ir generolai naršo apjungia kietuosius kovų ir taktiką šios strategijos.

Heroes & Generolai profilio pateikiama pagrindiniame tinklalapyje žaidimą. Norėdami užsiregistruoti, jums reikės užpildyti standartinę formą, kuri apima informaciją apie interesų kūrėjai svetainę ar žaidimą. Norėdami sukurti paskyrą, jums reikės:

1. Spustelėkite pagrindiniame puslapyje raudono didelis mygtukas, kuris bus parašyta "žaisti nemokamai."

2. Pasirinkite iš išplečiamojo sąrašo kalbą, kurią norite žaisti.

3. Tada įveskite savo e-pašto dėžutę.

4. Parašykite savo pasirinktinį pavadinimą. Šiame kontekste gali būti naudojamas kaip fiktyvų pavadinimą ir dabar.

5. Įveskite slaptažodį, bet ne anksčiau apmąstyti tai labai gerai, kad apsaugos lygis yra aukštas.

6. Parašykite savo slaptažodį dar kartą, kad jį patvirtintumėte.

7. Įveskite reklaminį kodą. Šis laukas yra neprivalomas.

8. Jei norite gauti naujienas apie žaidimą, jums reikės padaryti, spustelėkite aikštėje, kuri yra netoli šios informacijos.

9. Paspauskite mygtuką "Registruotis". Jei turite užsiregistruoti šioje svetainėje, Jūs automatiškai sutinkate su vartotojo sutarties ir privatumo politika svetainėje.

Jei nepavyko prisiregistruoti, susisiekite su techninės pagalbos šią nuorodą, kad yra žemiau esančią formą.

Žaidimas Heroes ir Geniraly skirta asmeninio kompiuterio ar nešiojamojo kompiuterio, kuris talpa yra ne mažesnė negu šių nustatymų:

Procesorius: 2GHz CPU w. SSE3.

RAM: 1,5 GB.                        

VGA: ATI: HD X1800.

NVIDIA: 7900.                        

OS: Windows XP arba Vista "arba" 2007.

Winchester (R / W): 1,3 GB.

Kadangi tai yra internetinis žaidimas, tai natūralu, kad kompiuteris turi būti prijungtas prie interneto ir iš tinklo jungties galia buvo maksimaliai.

Play herojai & generolai, galite, pasirinkdami vieną iš septynių variantų karių

1. Pėstininkų - jie galėtų kovoti pėstininkų / Apsauga audra Troopers [_28_ ]. Šiuo metu universalios karių , kurios gali būti ginkluoti šautuvai pistoletai [ _75_] ir kiti ginklai .

2. Marines - jie Paratrooper AT ». Nepavyko [_28_ būti] funkcija sunkiosios technikos ( sunkieji kulkosvaidžiai ir paleidimo [_28_ ]). Atlikti Parašiutizmas. Gali būti orlaivio pilotas.

3. Staklės šaulius - gali būti bet ATS . Šaudyti ginklą.

4. Anti Šarvai - jie galėtų dirbti ATS arrow . Atlikti ataka nuo Grenade tankai ir paleidimo.

5. Recon - yra į Recon [_28_ _49_] [] AT. Puolimas su [_28_ _49_] [] [šautuvų _28_] su Sklendės ir bet [_28_ _49_] [] papildomos įrangos. Gali būti rodykles.

6. Fighterpilot - yra kovotojas AT. Jie gali dėvėti bet kokia įranga , išskyrus atstovus [_28_ _49_] [] Ginklai ir granatsvaidžiai. Skydive.

7. Tankistas - jie dirba rezervuaruose. Jos suteikiamos tam tikros rūšies talpyklas. Jie turi galimybę dėvėti bet kokia įranga, išskyrus su kulkosvaidžiais ar granatsvaidžių atstovai.

Heroes ir generalinių žaisti būsite širdies plakimas.

Didvyriai ir generolai internete duos jums tiek daug įspūdžių, todėl neturi būti tingus, ir užsiregistruoti į žaidimą ir smagiai!

 

Žaisti pat