Heroes In The Sky

Alternatyvūs pavadinimai: Heroes In The Sky

Žaidimas Heroes In The Sky - yra multiplayer žaidimas stiliaus šaudyklės žaidimas. Herojai dangaus Online siunčia jus per Antrąjį pasaulinį karą, kur galite žaisti nuo pasirinkto šoninio legiono.

Į didvyriai į Dangus Jūs galite žaisti arba dėl nacių pusėje, arba dėl Aljanso narių pusės. Kiekviena iš jų turi savo legionų plokštumų.

Kad žaisti Heroes į Dangus Jums reikia, kad jūsų kompiuteris atitinka šiuos reikalavimus sistemai:

Procesorius: P 4 1. 6 GHz

Atmintis: 1024 MB

Video: Video 3 D 128 MB

Operacinė sistema: Laimėk 2000 / XP / Vista "

Internetas: Didelio greičio.

Dabar Naršo didvyriai danguje yra labai paprasta registracija. Jums nereikia daug pastangų užpildyti šių punktų:

1) Įveskite savo vardą. Jūsų pavadinimas turi būti įrašytas į lotyniškomis raidėmis.

2) Įveskite savo e-mail.

3) Galvok ir rašyti savo slaptažodį.

4) Skaityti licencijos sutartis puslapį ir terminologija žaidimą.

5) Tada pažymėkite atitinkamą langelį, kad jūs sutinkate su sąlygomis ir licencinę sutartį.

6) Spauda « Play » .

Po to, jūs galite saugiai pradėti žaidimą.

Žaidimas Heroes In The Sky internete parašyta anglų kalba. Rusiška versija dar.

Prieš Heroes Sky "žaidimą, jums reikia sužinoti viską apie savo režimai:

- Kampanijos režimas. Šiame režime, jums reikės praeiti visus testo akcijas, kurios vyks į Europos ir Ramiojo vandenyno frontuose. Šie testai bus įveikti jus kaip kartu su savo sąjungininkais, ir atskirai.

- Pulti ir gintis režimą. Tai klasikinis būdas bet šaudyklės žaidimas. Čia jums bus svarbu užbaigti užduotį: palaužti priešo, fiksuoti arba sunaikinti. Tie, kurie gina savo teritoriją, ginti būtinybę sumanyta planą ir pasiekti savo tikslą.

- Susigrumti režimas. Šiame režime jūs tikrai gali išbandyti savo jėgas. Jūs susidūrėte su tokia situacija, kaip vienas prieš visus. Jūsų tikslas - yra sunaikinti kuo daugiau priešų.

- Profesinė karo režimas. Šiame režime, jums reikės išgyventi masyvi mūšio profesiją. Čia jūs su savo draugais dėl Ramiojo vandenyno ar Europos pusėje. Jūsų užduotis yra įrodyti, kad esate stipriausia. Šis režimas yra laikoma galingiausia interneto didvyriai danguje.

- RAID. Režimas reidai dalyvius į keturias komandas po keturis. Veikiant šiuo režimu, tikslas - kiek įmanoma taškus į mūšį, o ne jūsų priešininkas. Taip pat galite žaisti su savo draugais prieš kampanijų, kurioms vadovauja paties kompiuterio. Jei pasiekiate šio mūšio pergalę, galite teisingai apsvarstyti save iš žaidimo herojų dangaus Online čempionu.

Priklausomai nuo to, pusė Heroes in the Sky tu žaidi, jūs turite šiuos komponentus:

1) fašistai . Galėsite naudoti penkis filialus orlaivių. Ir kitų sričių orlaivių: Vokietija, Italija, Japonija, Gunner ir bombonešis. Šie lėktuvai yra laikomi priemoka.

2) sąjungininkai. Galite naudoti penkis filialus orlaivių. Premium klasės orlaivių sąjungininkų yra: SSRS, Anglijoje, JAV, Gunner ir bombonešis.

Sveiki atvykę į Antrojo pasaulinio karo!

 

Žaisti pat