Heroes Of The Sword

Alternatyvūs pavadinimai: Heroes Of The Sword

Didvyriai Kardas Prisijungę - nemokamas naršyklinis pagrįstas multiplayer žaidimas su mūšio realiu laiku. Jūsų priešininkai bus gyventi žaidėjų. Jei kariai vaidmuo rasite sau skraidančių salų, kur jis parodys save visus savo šlovės mieste. Judėti žaidimo žemėlapį, bus sunaikinti priešų savo kelią, kuris vienodai noras trokšta savo mirtį. Be to, iš žaidimo įvairovė alsuoja užduotis. Užduotys suteikia galimybę uždirbti pinigus pirkti ginklus ir laikotarpius. Šioje RPG jums užkariauti lygis po lygio, ištirti kiekvieną iš jų, ir laiku tampa stipresnis. Žaidimas Heroes of Might suteikia galimybę tapti tiesa herojus, todėl nepraleiskite tai unikali galimybė yra!

Įdomu, pabandykite žaisti didvyriai Kardas galima kaip svečias. Tai, be sukurti paskyrą. Tačiau šiuo atveju, jūsų laimėjimai nebus išsaugotas. Jei norite tęsti pradėtą ​​verslo poreikius didvyriai Kardas registracinės, kurį aš turiu pasakyti, yra gana paprastas ir greitas. Jūs turite užpildyti keliais laukais specialią formą: žaidėjo vardą emeyl, slaptažodį, pakartokite slaptažodį, gimimo datą. Bet pirmiausia turite pasirinkti simbolį, kurį norite valdyti. Turėkite omenyje, kad registracija sutikti su susitarimo sąlygas. Taigi, ji yra naudinga iš anksto perskaityti taisykles. Sistemos reikalavimai negali jaudintis, nes projektas nėra visiškai išgalvotas šiuo klausimu ir gameplay jums reikia labiausiai įprastą vidutinį kompiuterio konfigūraciją. Apžvalga prisijungti prie World Wide Web. Internetas tikrai dirbti stebuklai ir jūs sėdi namie, galės pasinerti į patrauklių atmosferą Rubilovo, išgyventi visą jausmų din, kuris galėtų patirti tikrą kariai.

Didvyriai Kardas žaisite su ginklais. Tačiau, skirtingai nuo panašių naršyklės žaidimų, kulka tipų nėra. Norėdami padėti grotuvas yra tik šaltas ginklas. Būtent, kardas, kirvis, plaktukas, klubas, syurikeny. Pradžioje Jums suteikiama galimybė mokytis suprasti, kaip elgtis su ginklais. Taip pat galima rasti ginklų naudoti burtai ir artefaktus. Ir visa tai pasirinkti ir pritaikyti tai galite padaryti! Apsilankymas kalvis, galite įsigyti galingą ginklą ir, jei jums pavyko patekti į magijos bokšto ir čia jūs gausite skirtingus stebuklinga artefaktus ir burtai (vėjo, vandens, ugnies, žaibo ir negyvas).

Per žaidimo herojus pumpuojamas ir vystosi. Profilis yra paskirstymo pasiekimų taškų įgūdžių naikintuvas. Parametrai, tokie kaip agility, apsauga, sveikata, magija, stiprybės ir sėkmės linkę gerinti.

Taip didvyriai Kardas žaidimas - tai pasaulis gausus nuotykių pasaulį, kur pavojus slypi visų pusių . Kodėl tik susirėmimai tarp ryžtingų oponentų arenoje. Daro žaidimo įvairovė ir kelių rūšių buvimas: solo, sienos iki sienos, ar fiksuoti vėliava. Galite išbandyti save kiekvieną iš jų! Tačiau be įsimintiniausių kovų, didvyriai Kardas internete gali pasigirti turintys specialų pokalbį, kuriame žmonės atsiduria kaip malonus kompanionai, todėl ir nuoširdūs kompanionai. Kiekvienas dalyvis turi teisę rašyti pokalbių pranešimus, pareikšti savo nuomonę dėl bet kokio klausimo.

Gerbiami gerbėjai emocijų, jūs rasite daug įdomių dalykų. Pagrindinis dalykas - tikrai eiti į vartus, po keliu iš naujokas patyręs karys ir gauti malonių emocijų. Mes galime tik palinkėti jums sėkmės ir malonią patirtį!

 

Žaisti pat