Herojai Might and Magic 3

Alternatyvūs pavadinimai: Herojai Might and Magic 3

Heroes of Might and Magic 3 - Kompiuterių ruožtu pagrįstas žaidimas su vaidmenų elementais. Šis žaidimas yra kultas fantazija strategija. Paskelbtas dalies trečiosios dalies žaidimų Heroes of Might and Magic serija, 2000 m. Čia galite pasijusti tikrą didvyrį, tad šias pastangas ir naudojant įgūdžius. Be to, siekiant padėti jums bus visas žaidimų galimybes rūšių tobulinti įvairias ypatybes. Kad galėtumėte žaisti Heroes III priedai buvo sukurta siekiant papildyti istorijos tęsinys. Jei esate šios žaidimų serijos gerbėjas, pamatysite padarytus pakeitimus į žaidimą Heroes III.

Ką norėtumėte žaisti žaidimą HoMM3, iš principo bet koks kompiuterinis žaidimas, jums reikia atsisiųsti Heroes of Might and Magic 3 svetainėje. Bet prieš tai, mes patariame jums susipažinti su žaidimu, naršyti pristatomos interneto video apie žaidimo apžvalgą, ir baigsite skaityti šią peržiūrą.

Trečiosios didvyriai gameplay panašus į pirmųjų dviejų žaidimo dalių. Jūs galite žaisti keletą simbolių, didvyrius - Armijos vadai įvairių mitinių būtybių. Žaidimas Heroes 3 yra dvimatis žaidimas pasaulyje, ar veikiau strateginiai žemėlapiai.

Jūs galite žaisti žaidimą sudaro dvi dalys: strateginė - klajojo pagrindinės kortelės žaidimą, kad būtų užfiksuoti objektai taktinis - išbandyti kitą žemėlapį karo. Tai reiškia, kad net jei jūs atvykstate į strateginį žemėlapį ir tada savo kelią priešams, kurie patenka į mūšį jums automatiškai yra pareikštas dėl taktinių žemėlapyje mūšį. Ji turi kažką bendro naudojimo teritorijose, kuriame susitiko.

Heroes 3 jums sutelkti dėmesį į jo charakterio vystymąsi. Galite pasiekti gerinti įvairiais būdais: per pergalių kovose, kai išteklių ar artefaktų atradimas. Svarbiausia jums yra su pastatais mieste. Miestai jūs neturite galimybę pakeisti, bet jūs galite sukurti naujas struktūras.

Taip pat į žaidimą Heroes of Might and Magic 3 yra svarbi išteklių gavybos. Kiekvienoje mieste gali gaminti tik vienas iš išteklių tipų: aukso, medienos, rūdos, gyvsidabrio, sieros, kristalai ir brangakmeniai.

Žaidime Heroes of Might and Magic III Jūs turite daug rūšių ginklų. Bet pagrindinis magija. Yra visi grupių burtai rūšių, bet kiekvienas turi savo savybes: rašybos - palaiminimas, prakeikimas, ataka ir parama. Dėl keturių mokyklų magija skirta elementus - vandens, ugnies, oro ir žemės.

Heroes 3 jums žaisti savo individualias savybes atitinkančių tam tikrą specialybę:

Žymiai •;

• Pagal įgūdžius;

• Iki burtai;

• bringer ištekliai;

• Snaiperis;

• Magai;

• Greičio;

• Ugnies magija.

Iš esmės - vienas suteikia greičio gerovę.

Pagal įgūdžiai - kartoti vieną antrinių įgūdžių.

Iki burtai - su padidėjusia galia Rašybos didėja.

Bringer išteklių - kiekvieną dieną suteikia papildomų išteklių.

Snaiperis - tik gelius.

Magai - tik už herojus Dragon.

Greitis - tik seras Mullen.

Ugnies magija - už Adrianą herojės.

Apskritai, žaidimas Heroes 3 patyrė pokyčių grafiką. Ji tapo daug geriau.

Taigi, skubėti į atsisiųsti Heroes 3. Sėkmingas tu žaidi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos