HoMM 4

Alternatyvūs pavadinimai: Herojai Might and Magic 4

Heroes of Might & Magic 4 - kompiuterinių žaidimų žanras ruožtu pagrįstą savo strategiją. Žaidimas Heroes IV pateikiami kaip fantazija vaidmenų, kaip ketvirta dalis žaidimų Heroes of Might and Magic serija. Kūrėjai investavo į šį žaidimą pakankamai stiprybės ir sielos. Ir pagaliau gavau geriau dalį pateikti anksčiau. Atgijusi ne tik grafika, bet geymp.

Taigi, žaidimas Heroes IV yra vertas dėmesio ne tik gerbėjai, bet ir pradedantiesiems.

Kai brandi, kad būtų pradėti žaidimą Heroes 4 žaisti, mes rekomenduojame jums pažvelgti į interneto žaidimų nuomonės HoMM 4 ir atidžiai perskaityti šią peržiūrą. Čia gi gali skubėti Parsisiųsti Heroes of Might and Magic 4. kad netrukus prasidės.

Žaidime Heroes 4 istorija beveik nepasikeitė, palyginti su pirmąja dalimi. Jūs taip pat keliauja po visą pasaulį ir užkariauti miestą. Leidimai visą žemėlapyje nuotykius kelią, kol tol, kol jūs prisijungti prie mūšio. Kova duoda simbolius ekrane mūšio. Bet kai aš į miestą, yra visiškai nauja miesto ekranas. Veikėjai bus trimatis, bet visi aplink, vis dar liko dvimatis. Bet tai nėra svarbu, ir sklypas.

Taip pat džiugina 4 Heroes žaidimas atnaujinti, kad visi ženklai yra dalyvaujančių kovoje ir būti nužudyti. Ir, atitinkamai, paaiškėja, kad herojus gali judėti žemėlapyje be armijos, ir kariuomenė be jo herojai.

Žinoma, ne be išteklių kiekviename mieste galite gauti tam tikrą išteklius ir tokiu būdu gerinti.

Ir kur daryti be vieno iš savo pagrindinių ginklų - burtai. Galų gale, visa jėga magija. Žaidimas Heroes of Might & Magic IV funkcijos penkių mokyklų

• Magic tvarka;

• chaosas magija;

• Magic Life;

• Magic mirtis;

• gamtos magija.

"Magic tvarka - gerokai paveikti proto magija. Sukurta, siekiant pagerinti rašybos mūšio meną. Pagrindinis mėlyna spalva.

Chaosas Magick - burtai mūšis pristatyti galingą žalos priešui. Turi asociacijas su oranžinės spalvos.

Magic Life - gydymo ir magija prieš mirtį pagrindas. Dėl pagrindinė spalva violetinė.

Mirė magija - remiantis keikia, mirusiųjų atgimimas. Ar su juoda asociacija.

Magic Nature - ten padėti sukelti predstaiteley lenktynių gamta. Žalioji esmė.

Tačiau yra atskira frakcija - Galia. Šalis, kuri nenaudoja magijos.

Dabar taip pat galite padaryti potions.

Žaidime Heroes of Might and Magic 4 yra naujo proceso statybos pastatų galimybė. Jie vis dar nedaug dieną herojai.

Apskritai, jūs neturite jaudintis pirmo viskas yra paprasta, sudėtinga palaipsniui. Ir visi pagrindiniai parametrai žaidime jūs sužinosite, kaip aktyvaus žaidimo pasekmė.

Heroes žaidimas 4 su pagerinta grafika. Dabar perkelti savo įvaizdį su daugiau aiškių ir ryškių nuotraukų. Muzikinis akompanimentas yra geriausios formos ir remti lygias nuotaiką. Tokio tipo žaidimas nudžiugins ir jūsų draugai. Kadangi jūs galite žaisti kaip kompiuteryje, ir su gyvais varžovą iš kitos pusės vielos.

Negalima gaišti laiką ir skubėti į svetainę, kad būtų atsisiųsti Heroes 4. ir jaučiasi visavertį herojus iš žaidimo. Sėkmės žaidimo! Dėkojame už Jūsų dėmesį.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos