Heroes of Might and Magic V

Alternatyvūs pavadinimai: HoMM 5

Heroes of Might & Magic 5 - kompiuteris strateginis žaidimas. Kaip ir visos anksčiau išduotą serijos žaidimo Heroes of Might and Magic Heroes V žaidimas yra atnaujinta versija ruožtu pagrįstas žaidimas. Žaidimas Heroes of Might and Magic V sukūrė Rusijos bendrovės ir kurį paskelbė Prancūzijos. Ne tęsinys, kaip nauja istorija su naujų simbolių. Bet ne keletas idėjų nukopijuotos iš žaidimo Heroes of Might and Magic 4.

Žaidimas Heroes 5 žaisti, žinoma, nieko nekainuoja, bet jums reikia atsisiųsti Heroes of Might and Magic 5. Bet apskritai, prieš pradėdami žaisti, patartina susipažinti su žaidimo organizacija, šią peržiūrą ir vaizdo peržiūrą internete.

Heroes V naudojamas į tam tikrus parametrus, kaip trečiojo ir ketvirtojo žaidimus. Bet viskas juda visiškai naują visatą su naujų teritorijų, atitinkamai kortelės. Apskritai žaidimo tikslas yra toks pats kaip ir ankstesnių dalių.

Žaidimas HoMM 5 pasikeitė charakterio vystymąsi principas. Herojus turi tik trylika įgūdžius. Kaip trečdalio of Might and Magic Heroes Heroes žaidimas 5 herojus negali mirti per kovą, ir kur jis turėtų būti ten jo armijos monstrų, todėl atitinkamai, ir atvirkščiai. Herojus tik visų savo karių mirtį paliko žaidimą ir į taverną, kur jis gali gauti.

Daugiausia herojai ir padarai priklauso tam tikrų grupuočių. Jų Heroes 5 nuo šešių iki aštuonių atnaujinimai tampa užsakymų tvarka, akademija Magic, miškų aljansas, Inferno, Nekropoliu ir šešėlių lyga.

Tikrai ne, kai visi be ginklų simboliai - magija. Ši sistema yra panaši į žaidimą Heroes of Might and Magic 3. ir be to, su magija herojus naudojimo praranda mana - energiją magija.

Jūs keliaujate su užkariauja miestus tikslas. Leidžiamas vienas miestas per dieną. Dėl visų frakcijų rado tik keletą skirtingų struktūrų, taip pat kaip ir visi panašūs vienas į kitą. Bet svarbiausia, kad visos žaidimo miestuose yra

• Namas seniūnų;

• Forge;

• Rinkos;

• sandėlis;

• Smuklė;

• Mages Guild;

• fortas;

• citadelė;

• pilis;

• laivų statyklos;

• BUTŲ būtybes.

Namas seniūnų - paros pelnas 500 aukso.

Forge - perkant automobilius mūšiui.

Rinkos - keistis ir išteklių perkėlimo ir artefaktus.

Sandėlis - vieno resurso.

Smuklė - pasirašant už simbolių ir gauti kitą informaciją.

Mages Guild - už magijos tyrimas.

Fortas - stiprinti miesto, todėl dėl citadelės.

Citadelė - už miesto apsaugai.

Pilis - apsaugoti miestą.

Laivų statykla - dėl laivų statybos.

Gyvenamieji būtybės - pasirašymo būtybėms.

Dėl statybos būtina atidžiai stebėti. Ir apskritai, o oponentų vietą.

Žaidimas Heroes of Might & Magic 5 visiškai atnaujintas, kad trimatis grafikos. Taip pat naujų rūšių "dvikova" ir "Duel 3 ant 3."

Tikimės, kad jūs jau ieškote kur parsisiųsti Heroes 5. Po žaidimo Heroes 5 tiesimui. Nenuostabu, kad jis atnaujinamas, ir tai tampa daugelio vartotojų.

Kova su savo draugais arba prieš kompiuterį. Atgimti fantazijų pasaulį herojų. Jūs galite žaisti gerai! Dėkojame už Jūsų dėmesį.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos