HoMM 6

Alternatyvūs pavadinimai: HoMM 6

Heroes of Might and Magic 6 - kompiuterių ruožtu pagrįstas žaidimas su vaidmenų elementais. Dėl šio žaidimo serijos Heroes VI visos serijos Heroes of Might and Magic išleidimo, buvo didžiausias pastangas. Žaidimas Heroes VI pasikeitė keletą studijos ir programinės įrangos kūrėjams, bet vis tiek malonu su pasauliu. Žaidimo 6 yra HoMM fantazijos žanras strategija. Taigi čia jūs patenkinti fantastikos herojai.

Šioje apžvalgoje, žaidimas Heroes 6, galite kreiptis pagalbos į vaizdo įrašų žaidimo, su pirminės atskaitos tikslais. Jei teigiamas sprendimas - žaisti, eikite į svetainę ir gali atsisiųsti Heroes of Might and Magic 6.

Žaidimas Heroes of Might and Magic VI greitai taps Jūsų draugas dienų. Arba, tiksliau vakaras užbaigtas žaidimas dieną, jūs galite labai greitai. Iš žaidimo Heroes of Might and Magic 6, lyginant su ankstesnėmis versijomis sklypas, pasikeitė. Jūs aplankyti tolimą praeitį, ne visų šio didžiojo istorijos pradžioje. Jūs - tikriausią šio žodžio prasme herojus. Jūsų charakteris - žaidimo herojus, nes yra padarai, kad tarnauti Jums. Jums užtikrinti jų rūšies žaidimą.

Jūs nepaveikti jūsų kariuomenė yra nenugalimas. Kai nugalėti iš žaidimo patekti į smuklę, kur samdyti kitus žmones.

Jūsų užduotis šiame žaidime - sukurti savo miestą, užkariauti kito. Jūsų miestas taip pat gali patraukti, todėl nepamirškite stebėti jį per savo nebuvimą. Kiekvienas miestas yra nustatyta kai vienas šaltinis. Ir tai yra svarbiausias elementas žaidime - šaltinis. Čia ištekliai apima septynis tipus:

• Auksinis;

• Medienos;

• rūda,

• Sieros;

• kristalai.

Gold - pinigai išteklių. Galite įsigyti ar išsinuomoti būtybių ir herojai, taip pat atstatyti miesto pastatus.

Mediena - vertinga statybinė medžiaga.

Rūda - išteklių reikia sukurti miestą.

Sieros - retas, reikia tam tikrų pastatų statyba.

Kristalai - paramos lėšų. Reikalingi pasirašymo būtybių aukštesnį lygį ir įgyti artefaktus.

Žaidimas Heroes 6 yra strategiškai žemėlapį, kad kai kova su pokyčių priešų kovoti. Išlaikant vietovės, kurioje esate.

Kadangi žaidimas yra ėjimais pagrįstas, jis turi tam tikrą kovos juda. Tai reiškia, kad žingsnis po žingsnio palaipsniui pasiekti tikslą.

Bet Heroes 6 ne tik leidžiama žaisti su šautuvu, su kompiuteriu vietoje priešą, bet ir tinklo su draugais, ir ne tik. Taip pat yra galimybė, o ne nuo tinklo, ir namų vienas kompiuteris tiesiog apsisuks.

Kaip matote, žaidimas Heroes 6 kaip įtikti savo esamus ir būsimus gerbėjus.

Žaidimo grafika jau yra geriausiai tiktų palyginti su savo pirmtaką. Kad mes matome pateikiami puikios kokybės vaizdą.

Muzikinis akompanimentas yra ne per toli atsilieka ir mes galime pasakyti, kad kuri daroma siekiant išlaikyti aplinką žaidime.

Tai nėra pakankamai svarbus. Kokybės žaidimo ir jo žaidimo gali patikti ne tik jums, bet ir jūsų draugai. Paskubėk pakviesti juos, kai jie patys nepamirškite atsisiųsti Heroes 6.

Geras tu žaidi! Jūs pajusite tikrą didvyrį!

Ačiū už dėmesį!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos