didysis šuolis

Alternatyvūs pavadinimai:

Žaidimas Didelis rasė: kilnus aistra.

Pasaulio aristokratai savo pramogų ir arklio lenktynės, neabejoju, švino sąrašą. Šis sportas tapo labiausiai patikimas šaltinis įspūdžių iš visų gyvenimo sričių. Žmonės studijuoti savybes ir kilmę kiekvieno žirgo ir, palyginti su bando nustatyti, laimėti kitą rasę galimybes. – žaidėjai iki to kasose įspūdžių konkurso pradžios skubėti padaryti statymą ant arklio, kuris, jų nuomone, turėtų ateiti pirmą kartą.

Lažybų taip pat ne sėdi nenaudojamas, ir nori pasidalinti savo paslaptis apie galimą nugalėtoją. Kaip ir bet kokio verslo, susijusio su normomis, ne be apgaulės ir nusivylimas. Tačiau šuoliai yra tikrai įspūdingi, kvapą gniaužiantis ir gražus vaizdas, kuris gali būti patiko be noro laimėti. Ir jei jūs norėsite pažvelgti iš kitos pusės lenktynių trasose, žaidimas Didelis varžybos kviečia Jus į tvartus prie žymių lenktynininkų.

 

 

pradėti verslą.

Sapnas būti dalyvis, o ne stebėtojas, pagaliau išsipildė, o dabar esate didelių šuolių žaisti, mokytis naują verslą kruopščiai, iš visų pusių.

    Grow
  • Colt savo arklio
  • Rūpinkitės savo sveikata ir padidinti harakteristiki
  • Naymite patyrė zhokeya
  • Prinimayte DALIS skachkah
  • Razezzhayte aplink svetu
  • Delayte sėkmingai stavki

Nachnite savo karjerą jojimo sportą. Padaryti aštrus, greitas startas nereikės pereiti visą kelią – naujokė tapti profesionaliu žirgų savininkai. Pirkti ir parduoti arklius, pridedant prie savo stabilių geriausių pavyzdžių.

įveikti pirmąjį sunkumų nepatyręs eržilas, kurį mes turime ugdyti medalio. Būtina organizuoti geriausios būklės galite sau leisti už kuklų kapitalo, kad jūs turite, o ten. Rūpinkitės savo sveikata, reguliariai ir maistingus patiekalus, pavarų dėžės ir mokymą. Pakeisti laiku jis pasagos, pirkti balną ir kiti šaudmenys.

kalbėdamas rasių, jums uždirbti pirmąjį kapitalą. Uždirbti pinigus ir išleisti jį atsargiai, palaipsniui plėsti verslą. Ieško naujų žirgų padidina jūsų šansai laimėti. Gauk pelno, ir jūs galite lenktyniauti ant pardavimo. Įgijus arklys su kuklus veiklos, rūpintis jų padidėjimo, tada saugokite parduoti.

Tęsti žaisti žaidimą didysis šuolis, mokymosi galimybes, kurios atsiranda palaipsniui. Patyrę veisėjai niekada dalis su arkliais, kurie atnešė daug laimės, kol jie gauna juos visus. Paimkite priimti savo patirtį, ir kirsti savo elito arklius dėl palikuonių labui. Eržilai gauti iš abiejų tėvų geriausias kokybe, ir bus priemoka.

Veisimas geriausi bėgikai jau seniai užsiima Rytuose ir arabų arklių yra žinomi visame pasaulyje. Būtų malonu turėti keletą prekystalių Tokiais atvejais, siekiant pagerinti jūsų augintiniai kraujo.

 

 

Komandinis darbas.

pradėti verslą, turite didelį šuolį registracijos ir už gerą arklį turi didelį motociklininkas. Pasirinkite ją būtų tarp Jockey Club pretendentams, nagrinėjant kiekvieną įgūdį. Tai po mokymo prižiūrint treneris, kuris plėtos individualų planą gaires. Tai gali būti plaukia kaita baseine su įveikiant atstumą ištvermę.

Jei darbas treneris, gudrumu, arklys, ir jūs, kaip organizatoriaus, būtų suderinti, tai padės laimėti daugiausiai lenktynių. Atėjo laikas dalyvauti didelis įvykis – konkurencijai ir keliauti po visą iPlayer su dideliais tramplinais milžinišką pasaulį, apsilankymą geriausių lenktynininkų Jungtiniai Arabų Emyratai – gimtinė.

 

Žaisti pat