Skalikai

Alternatyvūs pavadinimai: Skalikai

Hounds - multiplayer, kompiuterinių žaidimų ir trečiojo asmens, šiuo trilerio žanrą. Žaidimų skalikai, sukurtas Korėjos studiją, ypač gerbėjai aršios kovos su nežemiškos būtybės. Kuris neduoda normalų gyvenimą. Čia jūs čia vienas iš karinės grupuotės, kuri yra pirmasis atvykti į paprastų piliečių pagalba.

Tegul ne gaišti laiką ir eiti tiesiai į sceną, susipažinę su kiekvieno žaidimo, sukurti savo sąskaitą su žaidimu. Žaidimas Hounds registracinės, kaip ir su bet kompiuterinį žaidimą, neverskite daug pastangų, o ne duoti problemų. Standartas:

  • Rašyti elektroninio pašto adresą;
  • Invent ir užsirašykite savo slaptažodį.

Ir jūs atsidursite tamsos ir siaubo pasaulyje. Norėdami pradėti žaisti žaidimą skalikų, jums reikia sukurti savo charakterį. Iš esmės, jūs turite standartinį rinkinį uniformų ir įranga. Bet tai pliusas, visoje gameplay galite pakeisti savo išvaizdą ir ginklus, iki smulkių detalių. Žaidimas leidžia jums padaryti nemokamai skalikų tokias funkcijas.

Jūs turite didelį pasirinkimą ginklų ir įrangos apskritai. Jūsų charakteris gali kovoti vienas ir komandoje, kad bus lengviau gameplay, bet ne daug.

Kaip žaidimas Hounds internete jūsų kompanionas šiame žaidime gali būti jūsų draugas realiame pasaulyje.

Gamintojai pagalvojo uoliausiems gerbėjai kovos monstras kelis žaidimo režimai:

  • Vienmodėmis;
  • Kooperatyvas;
  • Scale kovas;
  • Dėl interneto šauliai;
  • Sunaikink viršininkų.

Single mode - Jūsų įspūdingas mūšio su vien svetimų būtybių. Gana sudėtingas procesas.

Kooperatyvas - kovoti petys į petį su draugais. Tačiau ji tampa vis daugiau ir oponentai, o tai nėra daug lengviau kovinė grupė.

Didelio masto mūšiai - mūšis vyksta pačiame mieste, kur visi knibždėte knibžda monstras miesto centre, ir yra savo sąjungininkais daug.

Dėl interneto šauliai - yra susipažinęs su žaidėjų režimų, skirtų kovai su užsieniečių.

Sunaikinti viršininkų - atskiras gydymo viršuje, negali dirbti visiems. Kovos su dideliu ir galingu lyderių svetimų būtybių.

Su visais šio žaislas didžiulis pliusas, yra vienas trūkumas. Nuo trečiojo asmens žaidimas, galite pamatyti visą procesą nuo peties. Jūsų charakteris yra tai, ką beveik padengia visą ekraną, tai yra labai sunku sutelkti dėmesį į tai, kas vyksta žaidimo procesas. Bet tai galiausiai įprato.

Pagrindinis principas žaidime - visada būti su daug ginklų.

Sakoma, kad šiame žaidime skalikų grafika, stebina savo realizmu ir aukštos kokybės. Amžinasis saulėlydis, nežinia už kampo - visada turime būti budrūs. Pabėgti neveikia - jie yra visur, ir trokšta savo mirtį. Ventiliatoriai nemačiau už ilgą laiką žaislų siaubo taip realu. Muzika taip pat daro savo darbą ir kelia drebulys žemyn odą. Žaidimas yra vis labiau nori žaisti nieko tokio pobūdžio.

Galite pradėti žaisti žaidimą skalikų. Jums tereikia užsiregistruoti ir esate šio tamsaus pasaulio Siaubo kariai. Have a nice žaidimo. Sėkmės išgyventi!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos