Alternatyvūs pavadinimai: Kaip išgyventi 2 Howe2 Survayv

Kaip išgyventi žaidimas 2 rekomenduojama išlikimui.

paliko žaidimą anksti prieigą Kaip 2 išgyventi nuotykių RPG veiksmo žanrų. Ventiliatoriai Zombie Apocalypse, kaip išgyventi 2 galės atsisiųsti 29. 10. 2015 platformos:

 • PlayStation 3 ir 4
 • Xbox 360
 • Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Pochemu žmonės kreipiasi į siaubo? Gal jiems trūko Sugebėjimas atlikti efektą ir emocijų gyvenimą, todėl jie ieško būdas išmaišyti su kompiuterinių žaidimų pagalba emocijas. Net filmas negali būti lyginamas su žaidimu projektų, nes ji palieka kaip stebėtojai, nekomplikuota vaidmenį auditoriją, tuo tarpu žaislų dalykų asmuo gali įtakoti situaciją, pagerinti savo herojus ir pasinerti į pavojingą nuotykį pasiekti tikslą.

 

 

Išgyventi tarp zombių.

Daugelis jų yra susipažinę su pirmos dalies įdomus fonas, ir dabar jūs galite atsisiųsti Kaip išgyventi 2. Su viruso zombių Los Riskosne Po kelerių metų situacija ne tik nepagerėjo, ir įgijo pagreitį. Jei iš pradžių mokslininkai manė, kad susidoroti su virusais pakankamai greitai jei izoliuotas, bet dabar aišku, kad pasaulinės pandemijos pradžios.

Kažkas bando išgyventi savo, o kiti renkasi grupėmis. Užkrėsti baisi infekcija tampa vis sunkiau ir sunkiau kiekvieną dieną išgyventi degradavusioje, puvimo pasaulį, bet norite sukurti net nuotoliniu regimybę stabilumo ir klestėjimo. Pagrindinis dalykas yra ne prarasti vilties ir galbūt vieną dieną, kai galės rasti formulę, kuri žudo virusus zombius.

laikas jums eiti į Luizianos, tačiau galite tikėtis tik apie save. Šiuo metu pragarą jūs turite būti velniškai pasisekė, protingas ir gudrus rasti saugią vietą už stovyklos statybai. Pamirškite apie mokyklos skautai. Mokyklos berniukų gamtininkų netinkančios žmonių, kurie bando organizuoti daugiau ar mažiau patogus, ne tik už savo gyvenimą, bet taip pat siekiama apsaugoti draugus.

ieškoti maisto, vandens ir pastogės, taip pat bendrauti su įvairiais žmonėmis, bando suprasti jų motyvus ir siekius. Ne visi draugai yra gyvas, po plėšti ir banditizmas klesti bet kada, ir dabar turi"juridinis"statusą. Kokia bus su charizmatiškas nepažįstamasis, kuris pažadėjo paramą ir pagalbą susitikimą? Jei mes juo pasitikėti? Turime stengtis, nes tai yra tikrai geriau nei zombis.

 

 

Įranga.

Kaip išgyventi 2 ant PC leidžia jums plėsti savo bazę, todėl jį 16 žmonių, o keturi tuo pačiu metu jūs galite padaryti tam tikrus veiksmus. Per tam tikru laiku bėgant galite priartinti arba iš vietos, siekiant išsiaiškinti geresnių rezultatų.

Kiekvienas personažas atneša į jų dalį stovyklos plėtra, dirbkime, stiprinant statybos, kasybos nuostatas, formavimo priemonės, ginklai ir šarvai. Jūs galite kurti savo personažus, tada mokyti juos prisitaikyti prie sudėtingų gyvenimo sąlygų. Žemėlapiai sukurtas atsitiktinai, o herojai ištirti srityje atvertos Naujojo Orleano lūšnynuose.

pasiimti daiktų, kurie gali būti naudingi siekiant sustiprinti ir pagerinti stovykla herojus. Jūs turite pastatyti spąstus statyti ir stiprinti barikadų, į meistriškumo įgūdžių, Quest seminaruose ir dalyvauti reidus, bet šios dienos pokytis meteorologinės sąlygos duoti 2 Kaip išgyventi realesnis.

daryti viską, siekiant pagerinti gyvenimo pandemijos atmosferą. Būkite pasirengę Zombie priepuolis, bet kuriuo metu, padengti vienas kitą nugarą, o tada lieka nepažeistas.

sistema minimalūs reikalavimai

 • OS: 64bit / Langai 7
 • atmintis: 4 GB OZU
 • Protsessor: Intel I3 3GHz
 • Video:"DirectX 11 compatible
 • Mesto diske: 8 Gb
 • Zvukovaya kortelė: DirectX 11 compatible
 • DirectX 11
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos