Kaip išgyventi 2

Alternatyvūs pavadinimai: Kaip išgyventi 2, kaip išgyventi 2

žaidimų Kaip išgyventi 2, rekomenduojama išgyventi.

Pasiekus ankstyvos prieigos žaidimą Kaip išgyventi 2 nuotykių vaidmenų žaidimo žanruose. „Zombie apocalypse“ gerbėjai Kaip išgyventi 2 galite atsisiųsti iš 29. 10 2015 m ant platformų:

 • PlayStation 3 ir 4
 • Xbox 360
 • „Microsoft Windows
 • Wii U
 • Xbox One

Kodėl žmonės traukia siaubą? Galbūt jiems trūksta akinių ir džiaugsmo gyvenime, todėl jie ieško būdų, kaip su kompiuteriniais žaidimais pagilinti emocijas. Net kino teatras negali būti lyginamas su žaidimų produktais, nes palieka auditorijai nesudėtingo stebėtojo vaidmenį, o žaislų scenoje žmogus gali paveikti situaciją, pagerinti jo charakterį ir pasinerti į pavojingus nuotykius, kad pasiektų tikslą.

Išgyventi tarp zombių.

Daugelis yra susipažinę su pirmos pramogų dalies fone, ir dabar galite atsisiųsti „Kaip išgyventi“ 2. Po kelerių metų padėtis su „Zombie“ virusu „Los Riskosn“ ne tik pagerėjo, bet ir pagreitėjo. Jei iš pradžių mokslininkai manė, kad jie pakankamai greitai susidorotų su virusais, jei jie buvo izoliuoti, bet dabar aišku, kad prasidėjo pasaulinė pandemija.

Kažkas bando išgyventi vieni, kiti susirenka į grupes. Siaubingai užsikrėtę asmenys tampa vis didesni, ir vis sunkiau išgyventi kasdien griuvančiame, žlugiančiame pasaulyje, tačiau norime sukurti bent tolimą stabilumo ir gerovės išvaizdą. Svarbiausia yra ne prarasti viltį, ir galbūt vieną dieną diena ateis, kai bus galima rasti formulę, kuri žudo zombių virusą.

Jūs turite eiti į Luizianą, bet galite tikėtis sau. Per šį pragarą jūs turite būti laimingas, protingas ir protingas, kad surastumėte saugią vietą stovyklai statyti. Pamirškite mokyklų skautų. Berniukų-gamtininkų mokykla netinka vyrams, kurie stengiasi surengti daugiau ar mažiau patogų gyvenimą ne tik sau, bet ir siekia apsaugoti draugus.

Ieškokite maisto, vandens ir pastogės, taip pat bendraukite su skirtingais žmonėmis, bandydami suprasti jų motyvus ir siekius. Ne visi gyvena draugai, nes plėšimas ir banditizmas visada klestėjo, o dabar jie gavo „teisinį“ statusą. Koks susitikimas su charizmatišku nepažįstamuoju, perspektyviu palaikymu ir pagalba? Ar turėčiau pasitikėti juo? Turime pabandyti, nes jis tikrai geresnis už zombius.

žaidimo funkcijų.

.Kaip išgyventi 2 kompiuteryje, galite išplėsti savo bazę, pritraukti iki 16 žmonių, o su keturiais galite atlikti tam tikrus veiksmus tuo pačiu metu. Per tam tikrą laiką pertrauką galite priartinti arba nutolti, kad geriau matytumėte rezultatą.

Kiekvienas personažas prisideda prie stovyklos vystymo, užpildydamas užduotis, stiprindamas pastatus, įsigydamas reikmenis, gamindamas įrankius, ginklus ir šarvus. Jūs galite sau sukurti herojus ir tada juos mokyti, pritaikydami juos sudėtingo gyvenimo sąlygoms. Žemėlapiai sukuriami atsitiktinai, o simboliai ištiria naujai atrastas teritorijas, iki pat Naujosios Orleano nuolaužų.

Paimkite daiktus, kurie gali būti naudingi stovyklai stiprinti ir didinti herojaus lygį. Turite statyti spąstus, statyti ir stiprinti barikadus, įgyti meistriškumo įgūdžių dirbtuvėse, užbaigti užduotis ir dalyvauti reiduose, o dienos laikų keitimas su oro sąlygomis padidins realistiškesnį poveikį.

. Darykite viską, kad pagerintumėte savo gyvenimą pandemijos sąlygomis. Būkite pasirengę užpuolti zombius bet kuriuo metu, padengti vienas kito nugarą ir tada būsite saugūs.

minimalių sistemos reikalavimų

 • ОС: 64 bitų / Windows 7
 • Memoras: 4 GB OZU
 • procesorius: „Intel i3 3GHz
 • Videos: DirectX 11 suderinamas
 • vietos diske: 8 Gb
 • Sound card: DirectX 11 suderinama
 • DirectX 11
 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos