Hunter Blade

Alternatyvūs pavadinimai: Ašmenys medžiotojas

Hunter Blade internetu - yra multiplayer online Vaidmenų žaidimas. Jūs atsidursite pasaulyje, kuris yra pilnas pavojų, taps viena iš medžiotojų, ir kovoti su monstrais.

Žaisti Hunter BladeVy paklausti, ar jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus,

Operacinė sistema - Windows XP, Windows Vista, Windows 7.

RAM - 1 GB.

CPU - AMD3000 + arba Pentium ® 4 kovas. 0. GHz

Kietasis diskas - 4GB.

Vaizdo plokštė - ATI X1300 arba NVIDIA 6600.

DirectX versija - "DirectX 9".

Didelės spartos interneto ryšį.

Hunter Blade galite žaisti nemokamai oficialioje svetainėje.

Hunter Blade registracija yra gana paprasta ir nereikalauja daug laiko, tai jums reikės:

1. Apsilankykite oficiali svetainė žaidimą.

2. Svetainėje, spustelėkite «Užsiregistruoti».

3. Įveskite savo vartotojo vardą žaidime.

4. Įveskite savo e-mail.

5. Įveskite savo slaptažodį.

6. Įveskite savo gimimo datą.

7. Įveskite kodą.

8. Pažymėkite atitinkamą langelį su žaidimo taisyklėmis susitarimus.

9. Spauskite sukurti paskyrą «Sukurti paskyrą».

Visa žaidimas medžiotojas Ašmenys yra pastatytas ant medžioklės principo senovėje. Jūs ne tik medžioti gyvūnus, kurie dabar išnykusi, bet monstrai, kurie turi kitokį vaizdą. Medžioklė pati vyks skirtingose ​​vietose: tropikų, miškai, džiunglės ir net ledynai. Jūs esate jūsų būdas gali patenkinti abu dinozaurai ir drakonas, todėl būkite pasirengę patenkinti visus buvusius gyventojus Žemėje.

Įvedę žaidimas, galite pasirinkti iš siūlomų standartinių simbolių vieną, taip pat bet kokio ginklo rūšies. Be to, galite pasirinkti savo charakterį jokių drabužių, iš lotynų kalbos, baigiant kasdienius drabužius. Būkite pasirengę už tai, kad jūsų medžioti taip pat gali trukdyti oro sąlygos, gali būti sunkiųjų sningant, kad gali sumažinti matomumą.

Hunter Peilis sukurtas 3d stiliaus, todėl grafika ir visą žaidimą, kaip visumos nebus palikti jus abejingai ir visi atrodo labai realistinių peizažų.

Medžiotojas Ašmenys turi savo pokalbių kambarį ir forumą, su kuriuo galėsite ne tik bendrauti, bet ir rasti atsakymus į klausimus, kurie jums gali turėti žaidimo metu.

Lygmuo savo gyvenimą ir kad jūsų priešininkas visada rodomas ekrane, užpildyti gyvenimo jums gali bet kuriuo metu standartą ir visada bus galima sužinoti, kada reikia nutraukti kovą, bet būti pasirengę už tai, kad ne visi gyvūnai yra pasiruošę nedelsiant palikti mūšio lauke, drakonai užpuls jus iki paskutinio momento.

Hunter Blade galite žaisti tiek vieni, ir su draugais, sukurti savo universalias komandas ir kovoti su monstrais aukštesnį lygį.

Hunter Peilis yra tinkamas įvairaus amžiaus žmonėms kategorijai, jūs galite žaisti visą šeimą ir sukurti senovės medžiotojų klano, taip pat padėti medžioklę galite padėti keletą prijaukintų gyvūnų.

Jei jums patinka nuotykių ir nori išbandyti save medžiotojo vaidmenį, tada nereikia gaišti laiko, sukurti savo charakterį ir žaisti Hunter Blade.

 

Žaisti pat