Ledynmetis naršo

Alternatyvūs pavadinimai: Ledynmetis naršo

Ledynmetis žaidimas - nemokamai naršyklės pagrindu dizaino įmonė Bigpoint sukurtas to paties pavadinimo populiarių animacinių filmų. Veiksmų atsitiktinis žaidimas atsiskleisti pažįstamas vietas ir sūkuryje viesulu nuotykių jūs galite su mėgstamų animacinių filmų herojais. Ledynmetis internete nuves jus į šaltas laikų gyvena didžiulis mamutas ir kitų gyvūnų, o šiais laikais ir nėra jokių pėdsakų. Tarp Manny Diego Sid ir Scrat Jums bus nepamirštama kelionė praeis daug bandymų ir organizuoti savo gyvenimą ledinis aplinką. Pabandykite apie juokingas tinginys vaidmens, nepaisant atšiaurių sąlygų, smagiai Ledynmetis Online į šlovę!

Įsitikinkite, kad jūsų kompiuteris atitinka minimalius sistemos reikalavimus, ir jūs galite saugiai pradėti žaisti žaidimą Ledynmetis. Atkreipkite dėmesį į šiuos parametrus buvimą

  • KT "Windows" XP ( SP 3) / [_12_ ] "Windows" Vista " ( SP 1) / " Windows 7 [ _36_]
  • Procesorius "Intel Core 2 GHz / AMD 2. 8 GHz
  • 256 vaizdo plokštė su Shader 3. 0
  • Suderinama garso plokštė DirectX 9. 0 c
  • RAM 1 GB
  • Kietasis diskas 2GB

Taip pat prieiti žaidimas reikalauja registracijos Ledynmetis. Kurdami sąskaitą, turite pateikti informaciją, pavyzdžiui, vartotojo vardą, slaptažodį, elektroninio pašto adresą ir gimimo datą. Taip pat patikrinkite žaidime Ledynmetis jums reikia įdėti varnele priėmimo sąlygose ir privatumo politika, ikiteisminis juos skaityti patvirtinimo. Plius tai, kad čia norėdami užsiprenumeruoti įdomių naujienų. Jūs norite būti informuoti apie visas naujoves! Tuo labiau, kad kūrėjai nesustabdė projekto darbai.

Ledynmetis žaidimas žaisti internete - tada eiti per visus, kad prieš gali pamatyti tik išorinio stebėtojo teisėmis. Įsikišti į sklypą ir kontroliuoti dalykų, pavyzdžiui, ne tik vaikams, kurie mėgsta animacinius filmukus, bet ir vyresnės kartos, kurie mėgsta praleisti laiką poilsiui. Kodėl būti nuobodu, kai jūs galite pasiimti pele ir skristi per orą purvo burbulas žaisti gniūžtėmis arba surengti distiliavimo Diego. Virtualus pasaulis vis fiksuoja, kiek, kad, kaip jūs iš anksto per lygius. Neramių kompanionai neleis Jums ramiai sėdėti vietoje. Taip, ir kas gali būti susibūrimai, jei tiek daug reikia padaryti?

Mums reikia statyti stovyklą įrenginių nuskriaustų gyvūnų, kuriems gresia sunaikinimas nuo negailestingo šalčio. Wanderers patvertne ir suteikti jiems maisto. Savitarpio - puikus būdas susirasti naujų draugų ir tapti tiesa herojus. Jūs jausitės patogiai, žinodami, kad ištikimi kompanionai padėti sunkiais laikais. Draugystė - tikras menas, o internetinis žaidimas ledynmetis, ne tik parodys jums tai, bet išlaikyti ją ir mokyti neįkainojamas lobis. Nepamirškite aplankyti savo draugų, duoti dovanas iš širdies - ir labai greitai pajusti, kaip malonus reagavimo gestai.

Ledynmetis žaisti internete jūs ne tik tose vietose, kurios pavyko užfiksuoti, o žiūri įdomių Blockbuster serijos. Scenos iš naujo "Ledynmetis 4: Continental Drift" - tai viena staigmena žaidimas. Pasipūtęs platformingo pateksite per snieguotas platybes ir kietas ledo kelius. Ir kiekviename žingsnyje tikisi fantastinis emocijas! Nelaikykite atgal juoktis! Tai beprotiškas žaidimas laimėti lašas net labiausiai niūrus!

Tapti aktyviu nariu ir mėgaukitės įdomus funkcijų žaidimą. Paprasta sąsaja, apimanti gameplay, spalvinga grafika ir įdomus bendrauti su naujai įsigyjant daug draugų ištrauka - visa tai ir dar daugiau bus prieinami jums visiškai nemokamai, jūs tik apsilankyti žaidimo svetainėje. Negalima Tūļāties, jūs laukiame!

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos