Empireso žaidimas

Alternatyvūs pavadinimai: Empireso žaidimas

Game Game of Empires: kova už valdžią.

Middle Ages, su visais jo atributais atstovauja Empires. Savo ruožtu paremtos strategijos gerbėjai pateks į riterių atmosferą, karines kampanijas ir išnaudos karaliaus šlovei.

Iš pirmųjų trijų galių metų susiduria vienas su kitu kaip priešu, aštrindamas savo kardus ir svajodamas, kad vietiniai karaliai nuverčiami kartu su savo reklama, kad prisijungtų prie jų kaip neutralios teritorijos. Susijusios problemos:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno patys karaliai nenorėjo rizikuoti kovoje ir įdarbinti Lordus, kurie atstovaus jų interesams. Pasirinkite sau gražią partiją, pasikliaudami miestu, įdarbinkite armiją ir atgaivinkite savo šeimininko troškimą.

Game Empires kviečia jus žaisti labiausiai romantišką erą, kai nebuvo nuotykių ir žygių trūkumo, garbės mūšio lauke ir turnyruose. Sužinokite žaidimo niuansus ir pasinaudokite visomis žaislų savybėmis ir daugybe malonumo valandų.

nuomos, statybos ir plėtros.

Tikslas yra aiškus - jums reikia ištirti žemę ir pridėti juos prie savo. Bet tai yra teisinga ir kovokite su savo konkurentais ir laimėkite tą, kuris bus pakankamai protingas, energingas, drąsus ir judrus. Tai galima pasiekti nuolatinėje kampanijų praktikoje, kur neabejotinai atsiras susidūrimai su priešo jėgomis.

Jūs galite žaisti „Empires“ žaidimą, kuriame dirba iki penkių riterių, ir kiekvienas gauna savo komandą. Užbaigiant užsakymus, puikus būdas pagerinti vado ir kariuomenės charakteristikas. Nepamirškite tobulinti miesto struktūros: lentpjūvės, kasyklų, karjerų ir kitų, kurie yra reikalinga medžiaga karių įrangos gamybai. Miesto turtas yra tiesiogiai susijęs su riterių sėkme, todėl jūsų noru kaupti pinigus ir išteklius.

V viduramžiais buvo didelis tikėjimas dieviškąja jėga, ir jūs turėtumėte kreiptis į juos kaip kasetes, papildytas maistu ar auksu. Tačiau tik tai nėra verta.

All tikslui pasiekti.

bouts negali pasakyti, kad labai įspūdingas. Oponentai susilieja atvirose vietose. Kiekvienas vienetas skirtas vienam iš riterių. Kitu atveju priešai pasikeitė išpuoliais, o kariuomenė žuvo. Kai ji visiškai suskirstoma į savo vietą, ateina naujas riteris su savo jėgomis. Šis lygis turėtų remti ir stengtis tobulėti, ir toliau laimėti visais skaičiais.

Study žaidimų funkcijų, organizuoti vienetų teisinga siekiant išlaikyti miesto pajamas aukšto lygio, pagerinti savo kareivius, geriau artefaktus, pirkti įrangą, ir jie bus malonu jums kovoti sėkmės.

patikimas sąjungininkas „Empires iPlayer“ žaidime grėsmės momentu, ir kuo aukštesnė būsena, tuo didesnė tikimybė, kad padėsite savo kojas į visus savo talentus, įskaitant ledo valdymą, priešgaisrinius smūgius, nepriekaištingą magiją.

Way iš žaidėjo eina per didelę teritoriją, pažymėtą žemėlapyje. Ištirkite savo priešus ir juostas nuo priešo, įkurto laisvosios vėliavos žemėje, paskelbdamos dalį Jungtinės Karalystės. Jums bus įdomus darbas, o kelias neatrodo nuobodus. Griežtas, bet toks nuostabus pasaulis laukia savo valdovo, pasiruošęs parodyti vado galią, išmintį, priežiūrą, viziją ir talentą.

 

Visi geriausi žaidimai internete. Herojai Žanrai Žymos