Žaidimas Empires

Alternatyvūs pavadinimai: Žaidimas Empires

Games Empires žaidimų žaidimas: kova už valdžią.

Middle Ages, su visais jo atributais atstovauja Empires žaidimą. Ventiliatoriai"turn-based"strategija pasinerk į riterių atmosferą, karines kampanijas ir išnaudos karaliaus šlovę. Pralaimėjimai:

  • Severa
  • Alliance
  • UK Albion
  • Imperiya Vesterli

Estestvenno patys karaliai nenorėjo rizikuoti kovoti ir samdyti lordus, kurie atstovaus jų interesams. Paimk sau gražią partiją, pasikliaujantį miestu, įdarbink armiją ir atgaivink savo valdovo troškimą.

game imperijos kviečia jus žaisti labiausiai romantišką erą, kai nepakanka nuotykių ir žygių, mūšio lauke ir turnyruose. Sužinokite apie žaidimo niuansus, kad pasinaudotumėte visomis žaislų savybėmis ir per daugelį valandų mėgaukitės jais.

nuoma, statyba ir plėtra.

Tikslas yra aiškus - reikia tyrinėti žemę ir pritvirtinti prie savo. Bet tai yra teisinga ir kovoti su savo konkurentais ir laimėti tą, kuris bus pakankamai protingas, energingas, drąsus ir judrus. Tai galima pasiekti nuolatos praktikoje kampanijose, kuriose susiduria su priešo pajėgų susidūrimais.

. Galite žaisti"Empires"žaidimą, kuriame dirba iki penkių riterių, ir kiekvienas gauna savo komandą. Komandų užbaigimas yra puikus būdas pagerinti vado ir kariuomenės charakteristikas. Nepamirškite tobulinti miesto struktūros: lentpjūvės, kasyklos, karjerų ir kt. Jie teikia reikiamą medžiagą karių įrangos gamybai. Miesto turtas yra tiesiogiai susijęs su riterių sėkme, todėl jūsų interesas yra kaupti pinigus ir išteklius.

V viduramžiais buvo didelis tikėjimas dieviškąja jėga, ir jūs turėtumėte nurodyti juos kaip krepšelius, papildytus maistu ar auksu. Bet skaičiuok tik tai nėra verta.

Viskas siekdami tikslo.

kartų negali pasakyti, kad labai įspūdingi. Oponentai suartėja atvirose vietose. Kiekvienas vienetas yra vienas iš riterių. Kai jis visiškai suskaidomas, jo vietoje yra naujas riteris su savo jėgomis. Šis lygis turėtų palaikyti ir pabandyti tobulėti, ir toliau laimėti visais atžvilgiais.

atveria duris į įdomų žaidimo"Game Empires"registraciją, o tada savo rankose - jei galėsite įvykdyti savo karaliaus sapną sujungti ir vadovauti žemei.

mokomųjų žaidimų funkcijų, pasirūpinkite, kad vienetai būtų išdėstyti teisingai, kad būtų išlaikytas aukštas miesto pajamas, pagerėtų jų kareiviai, būtų geresni artefaktai, perkama įranga, ir jie jus sužavės kovos sėkme.

patikimas sąjungininkas žaidime"Empires iPlayer"palaiko pavojingą akimirką, ir kuo aukštesnis jūsų statusas, tuo labiau tikėtina, kad padėsite pakelti savo kojas visus savo talentus, įskaitant ledų valdymą, priešgaisrinius smūgius, nepakenktą magiją.

Žaidėjo žingsnis eina per didžiulę teritoriją, pažymėtą žemėlapyje. Ištyrinėkite jo žiburius ir juostas iš priešo, įsteigtus laisvos vėliavos šalyje, paskelbdami dalį Jungtinės Karalystės. Jums bus įdomus darbas, o kelias neatrodo nuobodus. Grubus, bet toks nuostabus pasaulis laukia savo valdovo, pasirengęs parodyti vado jėgą, išmintį, rūpestį, viziją ir talentą.

 

Žaisti pat